Pilarka tarczowa PKS 18 LI BOSCH 1x2,5Ah

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: BOSCH ZIELONY
 • Kod producenta: 06033B1301
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 381,30 zł 469,00 zł

Akumulatorowa pilarka tarczowa PKS 18 LI BOSCH.


Narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych i najmocniejszych tego typu urządzeń na rynku. Wykorzystywane są przez specjalistyczne firmy budowlane i remontowe na całym świecie. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami. Umożliwia to efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami narzędzia.


Pilarka tarczowa model PKS 18 LI firmy BOSCH to specjalistyczne urządzenia o niezwykle kompaktowej budowie, dzięki czemu w trakcie cięcia zapewnia perfekcyjne manewrowanie i doskonałe prowadzenie zwłaszcza w ciasnych i trudno dostępnych miejscach.

Pilarka tarczowa PKS 18 LI została wyposażona w akumulator litowo-jonowy 18V o bardzo dużej pojemności – 2,5Ah.

Akumulatory litowo-jonowe 18V / 2,5Ah seria PBA BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone

Dodatkowo pilarka została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem

Pilarka tarczowa PKS 18 LI jest równie wydajna jak typowe sieciowe pilarki tarczowe, a przy tym bardziej poręczna, lekka i niezależna ponieważ nie posiada przewodu zasilającego. W wyposażeniu seryjnym znajduje się najnowszej generacji ładowarka sieciowa – model AL 1830 CV.

Ładowarka AL 1830 CV firmy BOSCH to najnowsza ładowarka sieciowa z mikroprocesorowym układem sterowania, wyposażona w system ReadyToGO, dzięki któremu w ciągu 40 minut ładowania akumulator uzyskuje już 80% pojemności, a w ciągu 60 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100%

SYSTEM POWER FOR ALL

Czyli jeden akumulator i jedna ładowarka do obsługi wszystkich elektronarzędzi z oferty narzędzi amatorskich oraz ogrodowych firmy BOSCH.

Pozwala to na bardzo swobodną rozbudowę posiadanych elektronarzędzi akumulatorowych w swoim warsztacie, a w ofercie oprócz typowych elektronarzędzi akumulatorowych firma BOSCH oferuje bardzo szeroką gamę elektronarzędzi ogrodowych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wystarczy posiadać 1 lub 2 akumulatory, 1 ładowarkę sieciową oraz szeroką gamę elektronarzędzi, która z roku na rok będzie rozwijana o kolejne coraz to ciekawsze propozycje firmy BOSCH.

Duża głębokość cięcia – do 48 mm dzięki zastosowaniu wysokiej mocy silnika firmy BOSCH z nową generacją magnesów.

Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton.

Dźwignia unoszenia osłony ochronnej do wycinania rowków oraz do precyzyjnego rozpoczynania cięcia w dowolnie wybranym miejscu np. od środka płyty wiórowej, czy deski

Prowadnica równoległa w wyposażeniu przeznaczona do cięć wzdłuż zadanej krawędzi.

Podstawa (stopa) wykonana z metalu zwiększa trwałość i precyzję prowadzenia pilarki

Blokada wrzeciona zapewnia łatwą i szybką wymianę tarczy przy użyciu tylko jednego klucza (klucz znajduje się w wyposażeniu)

Widiowa tarcza tnąca 150 mm z 18 zębami przeznaczona do cięcia miękkiego i twardego drewna oraz materiałów drewnopochodnych (płyty wiórowe, płyty MDF, płyty HDF).

Smukła i bardzo ergonomiczna rękojeść pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem typu Softgrip z czułym włącznikiem elektronicznym gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym wysoką precyzję podczas cięcia.

Bezstopniowa regulacja głębokości cięcia przy pomocy śruby szybkomocującej pozwala na dokładne ustawienie głębokości cięcia w zakresie od 0 do 48 mm bez korzystania z dodatkowych narzędzi.

Bezstopniowa regulacja kąta cięcia przy pomocy śruby szybkomocującej - pozwala na dokładne ustawienie kąta cięcia w zakresie od 0 do 45° bez korzystania z dodatkowych narzędzi.

Przejrzysta skala na podstawie i na kątowniku umożliwia łatwy odczyt ustawionej głębokości i skosu cięcia

System BOSCH Cut Control zwiększa precyzję cięcia, użytkownik w łatwy i bezpieczny sposób może śledzić i kontrolować linię cięcia.

System Syneon Chip - jest to system który w inteligentny sposób steruje zużyciem energii tak aby zapewnić optymalną wydajność i dłuższy czas pracy. System rozpoznaje jaka moc jest potrzebna do wkręcania i wiercenia i w zależności od potrzeb steruje perfekcyjną współpracą pomiędzy akumulatorem litowo-jonowym, wydajnym silnikiem oraz wytrzymałą przekładnią

 
 • Napięcie akumulatora 18 V (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatora 2,5 Ah
 • Prędkość obrotowa 4.300 obr/min
 • Średnica tarczy tnącej 150 mm
 • Średnica otworu tarczy 16 mm
 • Maksymalna głębokość cięcia (90°) 48 mm
 • Maksymalna głębokość cięcia (45°) 36 mm
 • Zakres regulacji przechyłu podstawy od 0° do 45°
 • Ciężar urządzenia bez akumulatora 2,4 kg
 • Ciężar urządzenia z akumulatorem 2,9 kg
 • Blokada wrzeciona do odkręcania tarczy jednym kluczem

Dowolne narzędzie. Dowolna praca. I tylko JEDEN AKUMULATOR.

 • System PAWER FOR ALL - elastyczny system akumulatorów litowo-jonowych i ładowarek sieciowych do akumulatorów.
 • Akumulatorową pilarkę tarczową firmy BOSCH
 • 1 akumulator PBA 18V 2,5Ah Li-Ion
 • Cyfrową ładowarkę AL 1830 CV
 • Tarczę pilarską 150 mm
 • Prowadnicę równoległą
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną