Piła szablasta 200mm 900W SKIL + osprzęt

 • Producent: SKIL
 • Kod producenta: SW1E4961DA
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 275,61 zł 339,00 zł

Piła szablasta o mocy 900W model 4961 firmy SKIL

w zestawie z 3 brzeszczotami i torbą narzędziową z trwałej tkaniny.


Firma SKIL w 2020 roku wprowadziła na rynek polski najnowszą linię elektronarzędzi sieciowych i akumulatorowych - SKIL RED Line.

SKIL RED Line to wysokiej jakości elektronarzędzia opracowane i wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Posiadają bardzo długi, bo 3 letni okres gwarancji producenta, a na elektronarzędzia akumulatorowe wyposażone w najnowszej generacji, bezszczotkowy silnik prądu stałego BRUSHLESS, producent - firma SKIL udziela aż 5 lat gwarancji.

Dodatkowo na wszystkie akumulatory litowo-jonowe RED Line firma SKIL udziela 3 letniej gwarancji.

UWAGA !!!

Gwarancja udzielana jest na podstawie dowodu zakupu i nie jest wymagana jakakolwiek rejestracja na stronie producenta.


Bardzo poręczna i mocna piła szablasta 200mm model 4961 firmy SKIL wyposażona w silnik o mocy 900W, która poradzi sobie ze wszystkimi wymagającymi pracami związanymi z cięciem w drewnie, stali, metalach kolorowych, czy tworzywach sztucznych (do obróbki danego materiału należy dobrać odpowiedni osprzęt dodatkowy).

Piła została wyposażona w bez narzędziowy system montażu brzeszczotów typu CLIC, dzięki któremu użytkownik w łatwy i szybki sposób, jednym ruchem ręki zamocuje każdy brzeszczot, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi (wkrętaków, czy kluczy).

Dodatkowo piła została wyposażona w system płynnej regulacji prędkości skokowej zapewniający optymalnie dopasowaną prędkość do rodzaju wykonywanych zadań oraz do rodzaju obrabianego materiału, a w pełni metalowa przekładnia zapewnia wysoką wytrzymałość urządzenia i pozwala na cięcie materiałów drewnianych o grubości do 200mm.

Podsumowując, ta wszechstronna piła szablasta ma do zaoferowania wszystko, czego potrzebuje każdy wymagający użytkownik.

Mocny i wydajny silnik o mocy 900W i maksymalnej prędkości skokowej 3.200 obr/min zapewniający szybkie i bardzo precyzyjne cięcie nie wymagające wysiłku w takich materiałach jak: drewno, płyty wiórowe, płyty pilśniowe, stal, metale kolorowe, cegły, czy gazobeton.

Doskonale wyważony mechanizm przekładni zębatej z systemem redukcji drgań SKIL VRS sprawia, że urządzenie jest łatwe w obsłudze oraz gwarantuje spokojną i nie męczącą pracę.

Bardzo ergonomiczna część chwytowa pokryta antypoślizgowym miękkim materiałem typu Softgrip gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas cięcia.

Smukły kształt obudowy o niewielkim obwodzie w części chwytowej  pozwala na bardzo wygodną obsługę urządzenia jedną ręką.

Bardzo duża żywotność i idealne przeniesienie napędu za pomocą zoptymalizowanej przekładni zębatej z kołami wykonanymi w całości z metalu.

Duża grubość cięcia – 200 mm w drewnie !!! dzięki zastosowaniu wysokiej mocy silnika firmy SKIL z nową generacją magnesów, zapewnia szeroki zakres zastosowań.

System SKIL CLIC – beznarzędziowy system montażu brzeszczotów – najszybszy i najłatwiejszy na świecie sposób mocowania brzeszczotów, montaż odbywa się bez użycia jakichkolwiek dodatkowych narzędzi i trwa zaledwie kilka sekund, wystarczy włożyć brzeszczot w uchwyt, przesunąć dźwignię mocującą i już jest zamocowany, aby go zdemontować, wystarczy przesunąć dźwignię i brzeszczot sam wyskakuje z uchwytu.

Innowacyjny uchwyt brzeszczotów SKIL CLIC umożliwia również na zamocowanie brzeszczotu obróconego o 180° – szczególnie przydatne podczas cięć ponad głową, wówczas nie musimy odwracać narzędzia, wystarczy obrócić brzeszczot i zamocować go w uchwycie

Obudowa przednia (część chwytowa) pokryta miękkim materiałem typu Softgrip zapewnia długą i nie męczącą pracę oraz w znacznym stopniu obniża drgania przenoszone na przegub dłoni oraz sprawia, że narzędzie dobrze leży w dłoniach, a specjalny kołnierz ochronny chroni dłonie przed skaleczeniem podczas pracy.

Bardzo ergonomiczny kształt urządzenia zapewnia bezpieczną pracę oburącz, a niewielka waga urządzenia sprawia, że z łatwością można wykorzystywać piłę również przy pracach na wysokości lub ponad głową.

System SKIL Electronic: system płynnej, elektronicznej regulacji prędkości skokowej z funkcją stopniowego zwiększania prędkości umożliwiająca precyzyjne nacinanie materiału.

Regulowana stopa podpierająca pozwala na zwiększanie lub zmniejszanie głębokości cięcia oraz efektywności wykorzystania brzeszczotu.

3 brzeszczoty do cięcia drewna i metalu w wyposażeniu.

Torba narzędziowa z trwałej tkaniny do łatwego i bezpiecznego transportu i przechowywania narzędzia wraz z osprzętem dodatkowym.

 
 • Moc silnika 900 W
 • Prędkość skokowa od 0 do 2.800 obr/min (regulowana płynnie)
 • Maksymalna grubość cięcia w drewnie 200 mm
 • Maksymalna grubość cięcia w aluminium 30 mm
 • Maksymalna grubość cięcia w stali 20 mm
 • Maksymalna średnica cięcia rury lub profilu stalowego 110 mm
 • Wysokość skoku brzeszczotu 29 mm
 • Ciężar urządzenia 3,0 kg
 • Piłę szablastą 4961 SKIL
 • 3 brzeszczoty do cięcia drewna i metalu
 • Klucz do regulacji stopy podpierającej
 • Torbę narzędziową z trwałej tkaniny
 • Instrukcję obsługi w języku polskim