Laser krzyżowy GLL 18V-120-33 CG BOSCH 1x4,0Ah + statyw TT 150 + uchwyt + tyczka
  • Producent:
  • Kod producenta: 060106510G
  • Dodaj recenzję:
  • Obserwuj produkt:
BOSCH NIEBIESKI 18V PROMOCJE ŁĄCZONE
  • szt.
Opis produktu
Samopoziomujący laser 3-płaszczyznowy GLL 18V-120-33 CG BOSCH Professional
zasilany akumulatorem litowo-jonowym 18V z wbudowanym modułem Bluetooth
oraz z zielonymi liniami laserowymi.
  • wybór wyświetlanej wiązki laserowej
  • ustawienie intensywności świecenia wiązki lasera
  • włączenie i wyłączenie pracy z odbiornikiem
  • kalibrowanie urządzenia
Duży zasięg roboczy, duża dokładność oraz szybkość pracy - dzięki zastosowaniu nowej generacji przetwornika laserowego wiązka lasera widoczna jest w odległości nawet 35 metrów, a przy zastosowaniu odbiornika LR 7 firmy BOSCH zasięg pracy wzrasta do 120 metrów. Szybki system autoniwelacji (automatyczne poziomowanie) pozwala na wytyczenie płaszczyzn i linii w zaledwie 4 sekundy z bardzo dużą dokładnością – 0,3 mm/m, czyli przy 10 metrach błąd nie przekroczy wartości 3 mm.
  • Światło ciągłe zielone - stan naładowania od 75 do 100 %
  • Światło ciągłe żółte - stan naładowania od 35 do 75 %
  • Światło ciągłe czerwone - stan naładowania od 10 do 35 %
  • Brak światła - akumulator jest uszkodzony lub wyładowane baterie
Duża elastyczność działania dzięki możliwości stosowania akumulatorów 18V lub 12V lub baterii 1,5V LR6 (AA) do zasilania lasera.
Aby móc stosować akumulator 12V trzeba zastosować adapter BA 18-12 firmy BOSCH (osprzęt dodatkowy do kupienia na pozostałych naszych ofertach).
Aby móc stosować baterie 1,5V LR6 (AA) trzeba zastosować adapter BA 18-C firmy BOSCH (osprzęt dodatkowy do kupienia na pozostałych naszych ofertach).
Akumulatory litowo-jonowe 18V / 4,0Ah seria PREMIUM BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone.
Ładowarka GAL 18V-40 PROFESSIONAL firmy BOSCH to najnowsza ładowarka sieciowa z mikroprocesorowym sterowaniem, wyposażona w system szybkiego ładowania, dzięki któremu w ciągu 45 minut ładowania akumulator uzyskuje już 80% pojemności, a w ciągu 60 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100%. Dodatkowo ładowarka została wyposażona w system kontroli temperatury akumulatora, dzięki czemu akumulator jest ładowany tylko i wyłącznie w idealnych warunkach. Wszystkie procesy oraz wszelkie uszkodzenia są określane przy pomocy wbudowanego wskaźnika diodowego.
Parametry techniczne
  • Sposób wyświetlania wiązki lasera: 3 płaszczyzny = 3 zielone linie 360° (x,y,z)
  • Sposób niwelacji: automat. samopoziomowanie (zasada wahadła)
  • Dokładność niwelacji: 0,3 mm/m
  • Zakres samoczynnej niwelacji: +/- 4°
  • Czas samoczynnej niwelacji: do 4 sekund
  • Typ lasera: 640 nm, < 10mW
  • Kąt wyświetlania linii: linia x = 360° / linia y = 360° / linia z = 360°
  • Zasięg pracy bez odbiornika: 35 m
  • Zasięg pracy z odbiornikiem: 120 m
  • Temperatura pracy: -10°C do +40°C
  • Złącze do statywu: bezpośrednie 1/4” i 5/8”
  • Zasilanie: akumulator 18V BOSCH, akumulator 12V BOSCH (opcjonalnie), 4 x baterie 1,5 V LR6 (AA) (opcjonalnie)
  • Czas pracy na akumulatorze 18V: do 20 godzin (zależy od pojemności akumulatora)
  • Czas pracy na akumulatorze 12V: do 8 godzin
  • Czas pracy na 1 pakiecie baterii: do 8 godzin
  • Ciężar urządzenia: 1,8 kg (z bateriami) / 1,9 kg (z akumulatorem)
  • Wymiary urządzenia: 205 × 103 × 158 mm
Dostawa zawiera
  • Laser 3-płaszczyznowy firmy BOSCH
  • Aluminiowy statyw teleskopowy TT 150 BOSCH
  • Klamrę sufitową DK 20
  • Kolumna rozporowo-teleskopowa TP 320 BOSCH
  • Laserowa tarcza celownicza
  • Akumulator litowo-jonowy 18V / 4,0Ah Li-Ion
  • Ładowarka sieciowa GAL 18V-40