Kosa żyłkowa ART 35 HD TRIMMER BOSCH

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BOSCH OGRÓD
  • Kod producenta: 0600878M00
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 259,35 zł 319,00 zł

Opis


Kosa żyłkowa ART 35 HD TRIMMER BOSCH 

Bardzo ergonomiczna o wyjątkowej wydajności cięcia dzięki bardzo mocnemu silnikowi oraz układowi tnącemu z podwójną żyłką. Łatwa w manewrowaniu dzięki dobremu wyważeniu i pasowi na ramię.


Charakterystyka produktu


WYSOKA WYDAJNOŚĆ KOSZENIA – kosa żyłkowa firmy BOSCH została wyposażona w trwały i wytrzymały silnik o mocy 600 W i maksymalnej prędkości obrotowej wynoszącej 8.000 obr/min.

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ PRACY – kosa żyłkowa firmy BOSCH jest idealnym narzędziem do przycinania wysokiej trawy wzdłuż krawężników i ścian, a dzięki wysokiej jakości układowi tnącemu z podwójną żyłką poradzi sobie z najgęstszą trawą.

WYSOKI KOMFORT EKSPLOATACJI –  bardzo wygodna w prowadzeniu dzięki ergonomicznym uchwytom oraz pasowi na ramię.

Szybkie podkaszanie dzięki mocnemu i trwałemu silnikowi oraz układowi tnącemu z podwójną żyłką. Kosa żyłkowa ART 35 HD BOSCH została wyposażona w mocny i trwały silnik o mocy 600 W i wysokiej, maksymalnej prędkości obrotowej wynoszącej 8.000 obr/min. Oferowana kosa została wyposażona w bardzo efektywny układ tnący z podwójną żyłką ( w zasobniku znajduje się 8 metrów żyłki = 2 x 4 m ), a grubość żyłki wynosząca 1,6 mm pozwala na szybkie koszenie gęstej trawy.

System naciągu żyłki firmy BOSCH zapewnia wysoką funkcjonalność kosy. Dużym atutem kosy żyłkowej ART 35 HD BOSCH jest wygodny i bardzo funkcjonalny system naciągu żyłki . Wystarczy docisnąć przycisk, aby żyłka została automatycznie rozwinięta, a wbudowany w osłonę nóż przytnie żyłkę do optymalnej długości. Tym samym użytkownik nie traci czasu na ręczne rozwijanie, odmierzanie i przycinanie żyłki. Dodatkowo firma SKIL ułatwiła sposób uzupełniania żyłki, wystarczy ręką zwolnić pokrywę zasobnika aby móc uzupełnić żyłkę, a wszystko to wykonuje się bez konieczności używania dodatkowych narzędzi.

Doskonałe wyważenie środka ciężkości. Ułatwia obsługę i w zasadniczy sposób wpływa na komfort i wygodę pracy.Mocny i wydajny silnik o mocy: 600 W
Średnica cięcia: 350 mm
Prędkość obrotowa: 800 obr/min
System cięcia: Szpula z podwójną nicią – 1,6 mm (2x4m)
Ciężar urządzenia: 4,6 kg

- Podkaszarkę żyłkową
- Pas na ramię
- Szpulę z nicią (2x4 m)
- Instrukcję w języku polskim
- Kartę gwarancyjną
- Dokument zakupu (FAKTURA VAT), bez którego gwarancja jest nieważna !!!