Klucz udarowy GDS 18V-400 BOSCH 2x5,0Ah + walizka

 • Producent: BOSCH NIEBIESKI
 • Kod producenta: 06019K0020
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 1 056,10 zł 1 299,00 zł

Akumulatorowy klucz udarowy GDS 18V-400 BOSCH Professional
wyposażony w bezszczotkowy silnik EC-Motor.


GDS 18V-400 to jeden z najnowszych kluczy udarowych firmy BOSCH.

Przy konstrukcjach stalowych, betonowych oraz przy budowie maszyn potrzebne są klucze udarowe osiągające bardzo wysoki moment obrotowy. Akumulatorowy klucz udarowy GDS 18V-400 firmy BOSCH posiada najwyższy moment obrotowy w swojej klasie - 400 Nm. Jest to wystarczająco wysoki parametr, aby poradzić sobie z dużymi średnicami śrub wkręcanych głównie w metalu i betonie. Dzięki metalowej przekładni i obudowie urządzenie jest wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Profesjonalne narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH z serii V-EC to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych i najmocniejszych tego typu urządzeń na rynku. Wykorzystywane są przez specjalistyczne firmy budowlane i remontowe na całym świecie. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami. Umożliwia to efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami narzędzia.


Akumulatorowe elektronarzędzia firmy BOSCH wyposażone w bezszczotkowe silniki z serii EC-Motor to narzędzia spełniające najwyższe wymagania, przeznaczone są do najcięższych zadań oraz do prac pod bardzo dużym obciążeniem, a przy tym są trwałe, niezawodne i bardzo wytrzymałe.

Profesjonalny klucz udarowy GDS 18V-400 firmy BOSCH to specjalistyczne urządzenia o bardzo dużym momencie obrotowym wynoszącym aż 400Nm. Przeznaczone do wkręcania dużych średnic śrub głównie w metalu i betonie.


Klucz udarowy GDS 18V-400 został wyposażony w 2 akumulatory litowo-jonowe 18V typu PREMIUM o bardzo dużej pojemności – 5,0Ah.

Akumulatory litowo-jonowe 18V / 5,0Ah seria PREMIUM BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone.

Posiadają wbudowany wskaźnik stanu naładowania, dzięki któremu użytkownik w każdej chwili może sprawdzić czy akumulator należy naładować czy nie, a dzięki dużej pojemności – 5,0Ah pozwalają na ponad dwukrotnie dłuższą pracę w porównaniu z akumulatorami 2,0Ah.

Klucz udarowy GDS 18V-400 to bardzo mocny i wydajny akumulatorowy klucz udarowy. Jego bardzo wysoki moment obrotowy – 400Nm, pozwala na wkręcanie śrub M20.

Dodatkowo wkrętarka została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.

Klucz udarowy GDS 18V-400 jest równie wydajny jak typowy elektryczny klucz udarowy, a przy tym bardziej poręczny, lekki i niezależny ponieważ nie posiada przewodu zasilającego. W wyposażeniu seryjnym znajduje się najnowszej generacji ładowarka sieciowa – model GAL 18V-40 PROFESSIONAL.

Ładowarka GAL 18V-40 PROFESSIONAL firmy BOSCH to najnowsza ładowarka sieciowa z mikroprocesorowym sterowaniem, wyposażona w system szybkiego ładowania, dzięki któremu w ciągu 60 minut ładowania akumulator uzyskuje już 80% pojemności, a w ciągu 70 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100%. Dodatkowo ładowarka została wyposażona w inteligentny system kontroli temperatury akumulatora, dzięki czemu akumulator jest ładowany tylko i wyłącznie w idealnych warunkach.

Wszystkie procesy oraz wszelkie uszkodzenia są określane przy pomocy wbudowanych wskaźników diodowych.

2 akumulatory litowo-jonowe 18V o pojemności 5,0Ah z wbudowanym wskaźnikiem stanu naładowania akumulatory przeznaczone do pracy pod bardzo dużym obciążeniem, przetestowane wg profesjonalnych kryteriów o bardzo niskiej rezystancji wewnętrznej wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością nawet w przypadku prac w niskich temperaturach, a przy tym są małe i lekkie

Bardzo efektywny mechanizm udarowy, dzięki któremu z powodzeniem możemy śruby M20

Bardzo duże wartości momentu obrotowego – 400Nm dzięki zastosowaniu wysokiej mocy silnika BOSCH gwarantuje szeroki zakres zastosowań

Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton

Czworokątny uchwyt narzędziowy 1/2" - typowy uchwyt narzędziowy stosowany w kluczach udarowych pneumatycznych i elektrycznych

Funkcja automatycznego wyłączania ABR gwarantuje wyłączenie zakrętarki po odkręceniu nakrętki. Funkcja zapobiega wypadnięciu nakrętki co bardzo ułatwia pracę i bezpieczeństwo np. przy demontażu rusztowań

Smukła i bardzo ergonomiczna rękojeść środkowa pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem typu Softgrip z czułym włącznikiem elektronicznym gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas wiercenia i wkręcania

Wbudowana latarka (duża dioda LED), która idealnie oświetla miejsce obróbki i pozwala na pracę w miejscach zaciemnionych, czy nie doświetlonych

Wygodny i łatwy w obsłudze przełącznik prawo/lewo z blokadą przed przypadkowym włączeniem, np. podczas transportu wkrętarki

Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej zapewniająca w każdej sytuacji łagodny rozruch i pełną kontrolę podczas wiercenia, czy wkręcania

Walizka z tworzywa sztucznego - gwarantuje łatwy i bezpieczny transport oraz ułatwia przechowywanie narzędzia, jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, dodatkowo walizka posiada specjalnie wyprofilowane miejsca na osprzęt dodatkowy, dzięki czemu żaden z elementów wyposażenia nie przemieszcza się w trakcie transportu.

 

 • Napięcie akumulatora 18V Li-Ion PREMIUM (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatora 5,0Ah
 • Prędkość obrotowa od 0 do 2.500 obr/min (regulowana)
 • Maksymalna liczba udarów 3.700 /min
 • Maksymalny moment obrotowy 400 Nm (wkręcanie twarde)
 • Maksymalna średnica gwintu wkręcanej śruby M20
 • Uchwyt narzędziowy chwyt zewnętrzny czworokątny 1/2"
 • Ciężar z akumulatorem 1,3 kg
 • Klucz udarowy firmy BOSCH
 • 2 akumulatory 18V o pojemności 5,0Ah LiIon
 • Cyfrowa ładowarka sieciowa GAL 18V-40
 • Metalowy zaczep do paska
 • Walizka z tworzywa sztucznego
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną