Zestaw szlifierka 125mm 3921 + wkrętarka 20V 3008 SKIL 1x2,0Ah + 1x4,0Ah

 • Producent: SKIL
 • Kod producenta: CK1E3353EB
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 568,29 zł 699,00 zł

Zestaw 2 akumulatorowych narzędzi litowo-jonowych 20V SKIL Red Line
w zestawie z torbą narzędziową SKIL.


Firma SKIL w 2020 roku wprowadziła na rynek polski najnowszą linię elektronarzędzi sieciowych i akumulatorowych - SKIL RED Line.

SKIL RED Line to wysokiej jakości elektronarzędzia opracowane i wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Posiadają bardzo długi, bo 3 letni okres gwarancji producenta, a na elektronarzędzia akumulatorowe wyposażone w najnowszej generacji, bezszczotkowy silnik prądu stałego BRUSHLESS, producent - firma SKIL udziela aż 5 lat gwarancji.

Dodatkowo na wszystkie akumulatory litowo-jonowe RED Line firma SKIL udziela 3 letniej gwarancji.

UWAGA !!!

Gwarancja udzielana jest na podstawie dowodu zakupu i nie jest wymagana jakakolwiek rejestracja na stronie producenta.


SKIL ENERGY PLATFORM 20V

Dowolne narzędzie. Dowolna praca. I tylko JEDEN AKUMULATOR.

To elastyczny system zasilania akumulatorowego elektronarzędzi firmy SKIL z linii RED Line.

Akumulatory oraz ładowarki zostały zaprojektowane w taki sposób aby działały we wszystkich elektronarzędziach akumulatorowych ENERGY PLATFORM 20V, które oferowane są w zestawach z akumulatorami jak i bez nich.

Pozwala to na bardzo swobodną rozbudowę posiadanych elektronarzędzi akumulatorowych w swoim warsztacie, a w ofercie oprócz typowych elektronarzędzi akumulatorowych firma SKIL oferuje bardzo szeroką gamę akumulatorowych elektronarzędzi ogrodowych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wystarczy posiadać 1 lub 2 akumulatory, 1 ładowarkę sieciową oraz szeroką gamę elektronarzędzi, która z roku na rok będzie rozwijana o kolejne coraz to ciekawsze propozycje firmy SKIL.


Akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm model 3921 firmy SKIL
wyposażona w silnik prądu stałego 20V.


Bardzo poręczna i mocna, akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm 20V Max (18V) model 3921 firmy SKIL, która poradzi sobie ze wszystkimi wymagającymi pracami związanymi z cięciem i szlifowaniem stali, metali kolorowych, tworzyw sztucznych, drewna oraz cegły, ceramiki, kamienia czy betonu (do obróbki danego materiału należy dobrać odpowiedni osprzęt dodatkowy).

Szlifierka została wyposażona w osłonę ochronną z systemem CLIC, dzięki któremu użytkownik w łatwy i szybki sposób może ją przestawić według własnych potrzeb, a wszystko to bez korzystania z dodatkowych narzędzi (wkrętaków, kluczy, itp.).

Dodatkowo szlifierka posiada możliwość ustawienia rękojeści bocznej w trzech komfortowych pozycjach, a wbudowany w rękojeść schowek zapewnia łatwy dostęp do klucza montażowego, który zawsze jest pod ręką.

Szlifierka zasilana jest niezawodnym akumulatorem o napięciu 20V wykonanym w technologii litowo-jonowej, wyposażonym w diodowy wskaźnik stanu naładowania, dzięki któremu użytkownik odpowiednio wcześniej wie, kiedy powinien naładować akumulator.

Szlifierka została wyposażona w system łagodnego rozruchu, dzięki któremu w chwili uruchomienia prędkość obrotowa wzrasta stopniowo do wartości maksymalnej, bez odrzutów i szarpnięć gwarantując przy tym wysoki komfort obsługi.

Podsumowując, ta wszechstronna szlifierka kątowa ma do zaoferowania wszystko, czego potrzebuje każdy wymagający użytkownik.

Silnik prądu stałego 20V firmy SKIL  zapewnia bardzo wydajną i komfortową pracę podczas cięcia i szlifowania stali, metali kolorowych, tworzyw sztucznych, drewna oraz cegły, ceramiki, kamienia czy betonu (do obróbki danego materiału należy dobrać odpowiedni osprzęt dodatkowy).

Bardzo ergonomiczna część chwytowa pokryta antypoślizgowym miękkim materiałem typu Softgrip gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas cięcia i szlifowania.

Smukły kształt obudowy o niewielkim obwodzie w części chwytowej  pozwala na bardzo wygodną obsługę urządzenia jedną ręką.

Bardzo duża żywotność i idealne przeniesienie napędu za pomocą zoptymalizowanej przekładni kątowej z kołami zębatymi wykonanymi w całości z metalu.

Mała obudowa głowicy, wykonana w całości z metalu idealnie sprawdza się podczas cięć w miejscach trudno dostępnych.

Mała obudowa głowicy, wykonana w całości z metalu idealnie sprawdza się podczas cięć w miejscach ciasnych i trudno dostępnych.

System CLIC do szybkiego przestawiania osłony ochronnej to system montażu, demontażu i ustawiania osłony, który gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy, a dzięki niej odpryski z obrabianego materiału nie stanowią zagrożenia dla użytkownika.

Blokada wrzeciona umożliwiająca łatwą i szybką wymianę tarczy korundowej przy użyciu tylko jednego klucza

Rękojeść dodatkowa z wbudowanym schowkiem na klucz montowana w trzech różnych położeniach dla osób prawo- i leworęcznych

Funkcja Restart Protection czyli blokada ponownego rozruchu – to system zapobiegający samoczynnemu uruchomieniu szlifierki, np. po przerwie w dostawie prądu (rozładowaniu się akumulatora). Aby pracować dalej, należy wyłączyć i ponownie włączyć szlifierkę. W związku z tym nie ma ryzyka doznania obrażeń na skutek nieprzewidzianego rozruchu urządzenia.

System łagodnego rozruchu, dzięki któremu w chwili uruchomienia prędkość obrotowa szlifierki wzrasta stopniowo do wartości maksymalnej, bez odrzutów i szarpnięć gwarantując przy tym wysoki komfort obsługi.


Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa model 3008 firmy SKIL
wyposażona w silnik prądu stałego 20V.


Bardzo poręczna i mocna, dwubiegowa akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 20V Max (18V) model 3008 firmy SKIL, która poradzi sobie ze wszystkimi wymagającymi pracami związanymi z wkręcaniem oraz wierceniem w drewnie, metalu, czy tworzywach sztucznych.

Wkrętarka została wyposażona w dwa mechaniczne biegi, których można używać do wymagających prac związanych z wkręcaniem (1 bieg) lub do szybkiego wiercenia (2 bieg). Posiada 17-stopniową regulację momentu obrotowego, która zapewnia bardzo precyzyjny rezultat wkręcania, posiada również jedno ustawienie do wiercenia oraz do wkręcania z maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym aż 50Nm.

Dzięki szybkozaciskowemu uchwytowi wiertarskiemu o maksymalnym rozstawie szczęk 13 mm z automatyczną blokadą wrzeciona można szybko i bardzo wygodnie zmieniać wszelkiego rodzaju akcesoria (wiertła, bity, klucze nasadowe i inne).

Wkrętarka zasilana jest niezawodnym akumulatorem o napięciu 20V wykonanym w technologii litowo-jonowej, wyposażonym w diodowy wskaźnik stanu naładowania, dzięki któremu użytkownik odpowiednio wcześniej wie, kiedy powinien naładować akumulator.

Wkrętarka posiada płynną, elektroniczną regulację prędkości obrotowej, zapewniającą pełną kontrolę nad urządzeniem, posiada również wbudowane oświetlenie LED, które zapewnia dobrą widoczność obrabianego przedmiotu, zwłaszcza w miejscach zaciemnionych oraz wyposażona jet w rękojeść pokrytą miękkim, antypoślizgowym materiałem zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Podsumowując, ta wszechstronna akumulatorowa wiertarko-wkrętarka ma do zaoferowania wszystko, czego potrzebuje każdy wymagający użytkownik.

Silnik prądu stałego 20V firmy SKIL zapewnia bardzo wydajną i komfortową pracę podczas wkręcania wkrętów i śrub oraz podczas wiercenia otworów w drewnie, metalach i tworzywach sztucznych.

Duża wartość momentu obrotowego – 50Nm dzięki zastosowaniu wysokiej mocy silnika SKIL gwarantuje szeroki zakres zastosowań.

2-biegowa przekładnia mechaniczna z kołami obiegowymi wykonanymi w całości z metalu gwarantuje długą żywotność urządzenia i idealne przeniesienie napędu, bieg 1 – przeznaczony jest do wiercenia otworów o dużej średnicy oraz do wkręcania wkrętów i śrub, bieg 2 – przeznaczony jest do wiercenia wiertłami o małej średnicy

Smukła i bardzo ergonomiczna rękojeść środkowa pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem z czułym włącznikiem elektronicznym gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas wiercenia i wkręcania

17 stopniowa przekładnia planetarna z metalowymi kołami zębatymi w metalowej obudowie zapewnia wysoką precyzję wkręcania oraz długi, bezawaryjny czas użytkowania

1 dodatkowe ustawienie momentu do wiercenia lub do wkręcania przy maksymalnej wartości momentu obrotowego

Wbudowana latarka (dioda LED), która idealnie oświetla miejsce obróbki i pozwala na pracę w miejscach zaciemnionych, czy słabo oświetlonych

Wygodny i łatwy w obsłudze przełącznik prawo/lewo z blokadą przed przypadkowym włączeniem, np. podczas transportu wkrętarki

Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej zapewniająca w każdej sytuacji łagodny rozruch i pełną kontrolę podczas wiercenia, czy wkręcania

Hamulec wybiegowy do bardzo precyzyjnego wkręcania, sprawia, że końcówki wkrętarskie, wkręty czy śruby nie zostają przekręcone, czy uszkodzone

Jednoczęściowy, szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13mm z systemem Auto-Lock umożliwiający łatwą i bardzo szybką wymianę wiertła, czy końcówki wkrętarskiej przy użyciu jednej dłoni


1 akumulator litowo-jonowy 20V / 2,0Ah KEEP COOL model 3107 firmy SKIL
1 akumulator litowo-jonowy 20V / 4,0Ah KEEP COOL model 3104 firmy SKIL
oraz cyfrowa ładowarka model 3122 CHARGER firmy SKIL.


1 akumulator litowo-jonowy 20V / 2,0Ah KEEP COOL SKIL to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samoczynnego rozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone lub zostanie obniżona ich trwałość.

1 akumulator litowo-jonowy 20V / 4,0Ah KEEP COOL SKIL to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samoczynnego rozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone lub zostanie obniżona ich trwałość.

Diodowy wskaźnik stanu naładowania akumulatora to 4 zielone diody LED, dzięki którym użytkownik w każdej chwili może sprawdzić w jakim stopniu akumulator jest naładowany.

Technologia KEEP COOL zaprojektowana tak, aby jeszcze dokładniej zamknąć pojedyncze ogniwa akumulatora i jeszcze lepiej odprowadzać ich ciepło. Technologia ta pozwoliła uzyskać o 25% dłuższy czas pracy akumulatora na jednym cyklu ładowania oraz pozwoliła dwukrotnie zwiększyć jego okres eksploatacji.

Technologia ACTIVCELL – czyli elektroniczny system zarządzania energią akumulatora, dzięki któremu ogniwa akumulatora nadzoruje wbudowany układ procesorowy, który zabezpiecza akumulator oraz narzędzie przed wszelkimi uszkodzeniami.

Inteligentna i bardzo szybka ładowarka sterowana procesorem z 75-minutowym czasem ładowania, wyłącza się automatycznie gdy akumulator jest w pełni naładowany, zapobiegając przegrzaniu zarówno akumulatora jak i samej ładowarki, dodatkowo kontroluje temperaturę ładowania i nie dopuszcza do ładowania przy zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, wyposażona we wskaźnik ładowania (zielona dioda LED) i we wskaźnik uszkodzenia akumulatora (czerwona dioda LED).

Czasy ładowań w pełni rozładowanego akumulatora 20 V Max (18 V):

 • akumulator o pojemności 2,5 Ah – czas ładowania 65 - 75 minut
 • akumulator o pojemności 4,0 Ah – czas ładowania 100 - 120 minut
 • akumulator o pojemności 5,0 Ah – czas ładowania 125 - 145 minut
 • akumulator o pojemności 6,0 Ah – czas ładowania 150 - 170 minut

System kontroli temperatury ładowanego akumulatora to system, który automatycznie rozpoznaje temperaturę ładowanego akumulatora i jeśli jest ona zbyt niska lub w zbyt wysoka przerywa proces ładowania, co w znacznym stopniu wpływa na zwiększenie żywotności akumulatora (akumulator powinien być ładowany w temperaturze od 0°C do +45°C)

Przeciążeniowe zabezpieczenie temperaturowe ładowarki zapobiega przed przegrzaniem się ładowarki w trakcie pracy, tym samym chroni ładowarkę oraz ładowany akumulator przed uszkodzeniem

Trwała i odporna na uszkodzenia obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na wysokie temperatury pojawiające się w trakcie procesu ładowania, wyposażona w otwory wentylacyjne umożliwiające skuteczne chłodzenia układów sterowania

2 wbudowane diody LED

 • czerwona – informuje o uszkodzeniu lub o nieprawidłowej temperaturze akumulatora
 • zielona – informuje o przebiegu procesu ładowania, migająca dioda oznacza, że akumulator jest w trakcie procesu ładowania, a ciągłe świecenie diody oznacza, że akumulator został w pełni naładowany i proces ładowania się zakończył

Ciągłe świecenie diody czerwonej informuje o uszkodzeniu lub o nieprawidłowej temperaturze akumulatora. Jeśli ładowarka rozpozna zbyt niską lub zbyt wysoką temperaturę wówczas proces ładowania zostaje przerwany do momentu osiągnięcia prawidłowej temperatury akumulatora (akumulator powinien być ładowany w temperaturze od 0°C do +45°C).

Specjalne uchwyty do zawieszenia ładowarki pozwalają na montaż ładowarki na ścianie.


Torba narzędziowa z trwałej tkaniny do łatwego i bezpiecznego transportu i przechowywania narzędzi wraz z osprzętem dodatkowym.

Parametry techniczne akumulatorowej szlifierki kątowej:

 • Typ akumulatora litowo-jonowy KEEP COOL SKIL
 • Napięcie akumulatora 20 V Max (18 V)
 • Pojemność akumulatora od 2,0 Ah do 5,0 Ah
 • Prędkość obrotowa 8.500 obr/min
 • Średnica tarczy tnącej 125 mm
 • Średnica tarczy ściernej 125 mm
 • Średnica talerza gumowego 125 mm
 • Średnica szczotki drucianej 75 mm
 • Gwint wrzeciona M14
 • Czas ładowania akumulatora od 65 do 75 minut
 • Ciężar urządzenia 2,2 kg (z akumulatorem 2,0Ah lub 2,5Ah)
 • Ciężar urządzenia 2,5 kg (z akumulatorem 4,0Ah lub 5,0Ah)
 • Diodowy wskaźnik stanu naładowania akumulatora
 • Technologia KEEP COOL (system chłodzenia ogniw)
 • Technologia ACTIVCELL (system zarządzania energią)
 • SKIL ENERGY PLATFORM - elastyczny system akumulatorów litowo-jonowych i ładowarek sieciowych do akumulatorów.

Parametry techniczne wiertarko-wkrętarki:

 • Typ akumulatora litowo-jonowy KEEP COOL SKIL
 • Napięcie akumulatora 20 V Max (18 V)
 • Pojemność akumulatora od 2,0 Ah do 5,0 Ah
 • Prędkość obrotowa 1 bieg od 0 do 420 obr/min (regulowana)
 • Prędkość obrotowa 2 bieg od 0 do 1.450 obr/min (regulowana)
 • Uchwyt wiertarski od 1,5 do 13,0 mm szybkozaciskowy Auto-Lock
 • Ustawienia momentu obrotowego 17 + 1 (tryb wiercenia)
 • Moment obrotowy 50 Nm (wkręcanie w twarde materiały)
 • Średnica wiercenia w drewnie 40 mm
 • Średnica wiercenia w stali 13 mm
 • Średnica wiercenia w aluminium 15 mm
 • Średnica wkrętów 8 mm (wkręcanie w drewno bez nawiercania)
 • Czas ładowania akumulatora od 65 do 75 minut
 • Ciężar urządzenia 1,4 kg (z akumulatorem 2,0Ah lub 2,5Ah)
 • Ciężar urządzenia 1,7 kg (z akumulatorem 4,0Ah lub 5,0Ah)
 • Diodowy wskaźnik stanu naładowania akumulatora
 • Technologia KEEP COOL (system chłodzenia ogniw)
 • Technologia ACTIVCELL (system zarządzania energią)
 • SKIL ENERGY PLATFORM - elastyczny system akumulatorów litowo-jonowych i ładowarek sieciowych do akumulatorów.

 

 • Akumulatorową szlifierkę kątową 3921 SKIL
 • Rękojeść dodatkową ze schowkiem na klucz montażowy
 • Osłonę ochronną z systemem CLIC
 • Podkładkę mocującą tarczę
 • Nakrętkę mocującą tarczę
 • Klucz widełkowy
 • Wiertarko-wkrętarkę akumulatorową 3008 SKIL
 • Metalowy zaczep do paska
 • Dwustronną końcówkę wkrętarską
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • 1 akumulator 20V Max 2,0Ah KEEP COOL SKIL
 • 1 akumulator 20V Max 4,0Ah KEEP COOL SKIL
 • Cyfrową ładowarkę 3122 CHARGER SKIL
 • Torbę narzędziową z trwałej tkaniny