Wkrętarka GSR 12V-35 BOSCH (korpus)

  • Producent: BOSCH NIEBIESKI
  • Kod producenta: 06019H8000
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: Od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 373,17 zł 459,00 zł


Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa GSR 12V-35 BOSCH (korpus)


Profesjonalne narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH z serii V-EC to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych i najmocniejszych tego typu urządzeń na rynku. Wykorzystywane są przez specjalistyczne firmy budowlane i remontowe na całym świecie. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami. Umożliwia to efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami narzędzia. Akumulatorowe elektronarzędzia firmy BOSCH wyposażone w bezszczotkowe silniki z serii EC-Motor to narzędzia spełniające najwyższe wymagania, przeznaczone są do najcięższych zadań oraz do prac pod bardzo dużym obciążeniem, a przy tym są trwałe, niezawodne.i bardzo wytrzymałe.


Duża wartość momentu obrotowego – 35 Nm dzięki zastosowaniu silnika o dużej sprawności i wysokiej mocy firmy BOSCH gwarantuje szeroki zakres zastosowań.

Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shieldgwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton.

Wysokiej jakości 2-biegowa przekładnia mechaniczna z odpornym na pył systemem szybkiego przełączania biegów 1 i 2 oraz z kołami obiegowymi wykonanymi w całości z metalu  gwarantuje bardzo długą żywotność urządzenia i idealne przeniesienie napędu, bieg 1 – przeznaczony jest do wiercenia otworów o dużej średnicy oraz do wkręcania wkrętów i śrub, bieg 2 – przeznaczony jest do wiercenia wiertłami o małej średnicy.

Smukła i bardzo ergonomiczna rękojeść środkowa pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem typu Softgrip z czułym włącznikiem elektronicznym gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas wiercenia i wkręcania.

20 stopniowa przekładnia planetarna z metalowymi kołami zębatymi zapewnia wysoką precyzję wkręcania.

1 dodatkowe ustawienie momentu do wiercenia lub do wkręcania przy maksymalnej  wartości momentu obrotowego.

Wbudowany wskaźnik diodowy stanu naładowania akumulatora (3 zielone diody LED), który wskazuje aktualny stan naładowania akumulatora oraz informuje, w którym momencie należy naładować akumulator (1 migająca dioda).

Wbudowana latarka (duża dioda LED), która idealnie oświetla miejsce obróbki i pozwala na pracę w miejscach zaciemnionych, czy nie doświetlonych.

Wygodny i łatwy w obsłudze przełącznik prawo/lewo z blokadą przed przypadkowym włączeniem, np. podczas transportu wkrętarki.

Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej zapewniająca w każdej sytuacji łagodny rozruch i pełną kontrolę podczas wiercenia, czy wkręcania.

Hamulec wybiegowy do bardzo precyzyjnego wkręcania, sprawia, że końcówki wkrętarskie, wkręty czy śruby nie zostają przekręcone, czy uszkodzone.

Jednoczęściowy szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 10mm z systemem Auto-Lock umożliwiający łatwą i bardzo szybką wymianę wiertła, czy końcówki wkrętarskiej przy użyciu jednej dłoni.


Na wszystkie profesjonalne elektronarzędzia linii niebieskiej firmy BOSCH,
przy rejestracji pod adresem www.bosch-pt.com/warranty
w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.


Napięcie i pojemność akumulatora: 10,8 V / 12 V
Typ akumulatora: litowo-jonowy
Pojemność akumulatora: -
Prędkość obrotowa: bieg 1: 0 – 460/min (regulowane płynnie)
Prędkość obrotowa: bieg 2: 0 – 1750/min (regulowane płynnie)
Maksymalny moment obrotowy: 20 Nm (miękkie wkręcanie)
Maksymalny moment obrotowy: 35 Nm (twarde wkręcanie)
Ustawienia momentu obrotowego: 20 + 1 (tryb wiercenia)
Uchwyt wiertarski: szybkozaciskowy od 1 do 10 mm
Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 32 mm
Maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm
Maksymalna średnica wiercenia w aluminium: 12 mm
Maksymalna średnica wkrętów: 8 mm
Ciężar urządzenia: 0,75 kg (z akumulatorem)


- Wiertarko-wkrętarkę akumulatorową
- Zaczep do mocowania na pasku
- Magazynek na końcówki
- Instrukcję obsługi w języku polskim
- Kartę gwarancyjną