Wkrętarka 50Nm 3010 SKIL 1x2,5Ah

 • Producent: SKIL
 • Kod producenta: DD1E3010AA
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 267,48 zł 329,00 zł

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa model 3010 firmy SKIL
wyposażona w silnik prądu stałego 20V.


Firma SKIL w 2020 roku wprowadziła na rynek polski najnowszą linię elektronarzędzi sieciowych i akumulatorowych - SKIL RED Line.

SKIL RED Line to wysokiej jakości elektronarzędzia opracowane i wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Posiadają bardzo długi, bo 3 letni okres gwarancji producenta.

Dodatkowo na wszystkie akumulatory litowo-jonowe RED Line firma SKIL udziela 3 letniej gwarancji.

UWAGA !!!

Gwarancja udzielana jest na podstawie dowodu zakupu i nie jest wymagana jakakolwiek rejestracja na stronie producenta.


SKIL ENERGY PLATFORM 20V

Dowolne narzędzie. Dowolna praca. I tylko JEDEN AKUMULATOR.

To elastyczny system zasilania akumulatorowego elektronarzędzi firmy SKIL z linii RED Line.

Akumulatory oraz ładowarki zostały zaprojektowane w taki sposób aby działały we wszystkich elektronarzędziach akumulatorowych ENERGY PLATFORM 20V, które oferowane są w zestawach z akumulatorami jak i bez nich.

Pozwala to na bardzo swobodną rozbudowę posiadanych elektronarzędzi akumulatorowych w swoim warsztacie, a w ofercie oprócz typowych elektronarzędzi akumulatorowych firma SKIL oferuje bardzo szeroką gamę akumulatorowych elektronarzędzi ogrodowych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wystarczy posiadać 1 lub 2 akumulatory, 1 ładowarkę sieciową oraz szeroką gamę elektronarzędzi, która z roku na rok będzie rozwijana o kolejne coraz to ciekawsze propozycje firmy SKIL.


Bardzo poręczna i mocna, dwubiegowa akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 20V Max (18V) model 3010 firmy SKIL, która poradzi sobie ze wszystkimi wymagającymi pracami związanymi z wkręcaniem oraz wierceniem w drewnie, metalu, czy tworzywach sztucznych.

Wkrętarka została wyposażona w dwa mechaniczne biegi, których można używać do wymagających prac związanych z wkręcaniem (1 bieg) lub do szybkiego wiercenia (2 bieg). Posiada 17-stopniową regulację momentu obrotowego, która zapewnia bardzo precyzyjny rezultat wkręcania, posiada również jedno ustawienie do wiercenia oraz do wkręcania z maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym aż 50Nm.

Dzięki szybkozaciskowemu, metalowemu uchwytowi wiertarskiemu o maksymalnym rozstawie szczęk 13 mm z automatyczną blokadą wrzeciona można szybko i bardzo wygodnie zmieniać wszelkiego rodzaju akcesoria (wiertła, bity, klucze nasadowe i inne).

Wkrętarka zasilana jest niezawodnym akumulatorem o napięciu 20V wykonanym w technologii litowo-jonowej, wyposażonym w diodowy wskaźnik stanu naładowania, dzięki któremu użytkownik odpowiednio wcześniej wie, kiedy powinien naładować akumulator.

Wkrętarka posiada płynną, elektroniczną regulację prędkości obrotowej, zapewniającą pełną kontrolę nad urządzeniem, posiada również wbudowane oświetlenie LED, które zapewnia dobrą widoczność obrabianego przedmiotu, zwłaszcza w miejscach zaciemnionych oraz wyposażona jet w rękojeść pokrytą miękkim, antypoślizgowym materiałem zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Podsumowując, ta wszechstronna akumulatorowa wiertarko-wkrętarka ma do zaoferowania wszystko, czego potrzebuje każdy wymagający użytkownik.

Silnik prądu stałego 20V firmy SKIL zapewnia bardzo wydajną i komfortową pracę podczas wkręcania wkrętów i śrub oraz podczas wiercenia otworów w drewnie, metalach i tworzywach sztucznych.

Duża wartość momentu obrotowego – 50Nm dzięki zastosowaniu wysokiej mocy silnika SKIL gwarantuje szeroki zakres zastosowań.

1 akumulator litowo-jonowy 20V / 2,5Ah KEEP COOL SKIL to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samoczynnego rozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone lub zostanie obniżona ich trwałość.

Diodowy wskaźnik stanu naładowania akumulatora to 4 zielone diody LED, dzięki którym użytkownik w każdej chwili może sprawdzić w jakim stopniu akumulator jest naładowany.

Technologia KEEP COOL zaprojektowana tak, aby jeszcze dokładniej zamknąć pojedyncze ogniwa akumulatora i jeszcze lepiej odprowadzać ich ciepło. Technologia ta pozwoliła uzyskać o 25% dłuższy czas pracy akumulatora na jednym cyklu ładowania oraz pozwoliła dwukrotnie zwiększyć jego okres eksploatacji.

Technologia ACTIVCELL – czyli elektroniczny system zarządzania energią akumulatora, dzięki któremu ogniwa akumulatora nadzoruje wbudowany układ procesorowy, który zabezpiecza akumulator oraz narzędzie przed wszelkimi uszkodzeniami.

2-biegowa przekładnia mechaniczna z kołami obiegowymi wykonanymi w całości z metalu gwarantuje długą żywotność urządzenia i idealne przeniesienie napędu, bieg 1 – przeznaczony jest do wiercenia otworów o dużej średnicy oraz do wkręcania wkrętów i śrub, bieg 2 – przeznaczony jest do wiercenia wiertłami o małej średnicy

Smukła i bardzo ergonomiczna rękojeść środkowa pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem z czułym włącznikiem elektronicznym gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas wiercenia i wkręcania

17 stopniowa przekładnia planetarna z metalowymi kołami zębatymi w metalowej obudowie zapewnia wysoką precyzję wkręcania oraz długi, bezawaryjny czas użytkowania

1 dodatkowe ustawienie momentu do wiercenia lub do wkręcania przy maksymalnej wartości momentu obrotowego

Wbudowana latarka (dioda LED), która idealnie oświetla miejsce obróbki i pozwala na pracę w miejscach zaciemnionych, czy słabo oświetlonych

Wygodny i łatwy w obsłudze przełącznik prawo/lewo z blokadą przed przypadkowym włączeniem, np. podczas transportu wkrętarki

Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej zapewniająca w każdej sytuacji łagodny rozruch i pełną kontrolę podczas wiercenia, czy wkręcania

Hamulec wybiegowy do bardzo precyzyjnego wkręcania, sprawia, że końcówki wkrętarskie, wkręty czy śruby nie zostają przekręcone, czy uszkodzone

Jednoczęściowy, metalowy szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13mm z systemem Auto-Lock umożliwiający łatwą i bardzo szybką wymianę wiertła, czy końcówki wkrętarskiej przy użyciu jednej dłoni

Inteligentna i bardzo szybka ładowarka sterowana procesorem z 75-minutowym czasem ładowania, wyłącza się automatycznie gdy akumulator jest w pełni naładowany, zapobiegając przegrzaniu zarówno akumulatora jak i samej ładowarki, dodatkowo kontroluje temperaturę ładowania i nie dopuszcza do ładowania przy zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, wyposażona we wskaźnik ładowania (zielona dioda LED) i we wskaźnik uszkodzenia akumulatora (czerwona dioda LED).

 • Typ akumulatora litowo-jonowy KEEP COOL SKIL
 • Napięcie akumulatora 20 V Max (18 V)
 • Pojemność akumulatora 2,5 Ah
 • Prędkość obrotowa 1 bieg od 0 do 420 obr/min (regulowana)
 • Prędkość obrotowa 2 bieg od 0 do 1.450 obr/min (regulowana)
 • Uchwyt wiertarski od 1,5 do 13,0 mm szybkozaciskowy Auto-Lock
 • Ustawienia momentu obrotowego 17 + 1 (tryb wiercenia)
 • Moment obrotowy 50 Nm (wkręcanie w twarde materiały)
 • Średnica wiercenia w drewnie 40 mm
 • Średnica wiercenia w stali 13 mm
 • Średnica wiercenia w aluminium 15 mm
 • Średnica wkrętów 8 mm (wkręcanie w drewno bez nawiercania)
 • Czas ładowania akumulatora od 65 do 75 minut
 • Ciężar urządzenia 1,4 kg (z akumulatorem 2,5Ah)
 • Diodowy wskaźnik stanu naładowania akumulatora
 • Technologia KEEP COOL (system chłodzenia ogniw)
 • Technologia ACTIVCELL (system zarządzania energią)
 • SKIL ENERGY PLATFORM - elastyczny system akumulatorów litowo-jonowych i ładowarek sieciowych do akumulatorów.
 • Wiertarko-wkrętarkę akumulatorową 3010 SKIL
 • 1 akumulator 20V Max 2,5Ah KEEP COOL SKIL
 • Cyfrową ładowarkę 3122 CHARGER SKIL
 • Metalowy zaczep do paska
 • Dwustronną końcówkę wkrętarską
 • Instrukcję obsługi w języku polskim