Narzędzie wielofunkcyjne GOP 18V-28 BOSCH (korpus)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BOSCH NIEBIESKI
  • Kod producenta: 06018B6002
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 552,03 zł 679,00 zł


Narzędzie wielofunkcyjne GOP 18V-28 BOSCH Professional z chwytem Starlock Plus (korpus - bez akumulatorów i bez ładowarki).

Profesjonalne narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH z serii V-EC to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych i najmocniejszych tego typu urządzeń na rynku. Wykorzystywane są przez specjalistyczne firmy budowlane i remontowe na całym świecie. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami. Umożliwia to efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami narzędzia.
Akumulatorowe elektronarzędzia firmy BOSCH wyposażone w bezszczotkowe silniki z serii EC-Motor 
to narzędzia spełniające najwyższe wymagania, przeznaczone są do najcięższych zadań oraz do prac pod bardzo dużym obciążeniem, a przy tym są trwałe, niezawodne i bardzo wytrzymałe.


Narzędzie GOP 18V-28 to lekkie (1,8 kg), bardzo poręczne i bardzo wydajne urządzenie o parametrach narzędzia przewodowego (identyczna prędkość cięcia i wydajność szlifowania jak w przypadku tego typu urządzeń elektrycznych – przewodowych). Oferowane narzędzie wyposażone zostało w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system ECP.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.

System montażu brzeszczotów STARLOCK PLUS zapewnia szybką i łatwą wymianę narzędzi roboczych, pozwala na stosowanie osprzętu firmy BOSCH z chwytem STARLOCK i STARLOCK PLUS.

Funkcja Starlock Snap-In umożliwia szybkie zdjęcie i wymianę brzeszczota w zaledwie 3 sekundy bez dotykania ostrza.

Ergonomicznie ukształtowana część chwytowa pokryta miękkim materiałem typu Softgrip zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, a przy tym zwiększa bezpieczeństwo i wygodę pracy (urządzenie pewnie leży w dłoni i nie wyślizguje się).

Bardzo duża żywotność i idealne przenoszenie napędu za pomocą zoptymalizowanej przekładni z kołami zębatymi wykonanymi w całości z metalu.

Najnowszej generacji obudowa gwarantuje bardzo wysoką odporność na uszkodzenia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton, urządzenie zachowuje swoją pełną sprawność.

Niewielka średnica części chwytowej (tylko 85 mm) zapewnia wysoką operatywność urządzenia.

Duży i wygodny regulator prędkości obrotowej usytuowany w tylnej części obudowy, dzięki czemu użytkownik nie musi się obawiać o przypadkową zmianę prędkości obrotowej w trakcie pracy.

Płynna elektroniczna regulacja prędkości zapewniająca idealne dopasowanie prędkości do obrabianego materiału.

Duży i wygodny włącznik główny dodatkowo zwiększa komfort pracy.

System montażu brzeszczotów STARLOCK PLUS ułatwiający wymianę narzędzi roboczych.

Dioda LED doświetlająca miejsce pracy zapewnia doskonałą widoczność oraz komfort użytkowania.

Niewielki ciężar (zaledwie 1,8 kg) oraz idealne wyważenie dodatkowo zwiększa komfort i wygodę pracy.


Napięcie akumulatora 18V Li-Ion PREMIUM (litowo-jonowy)
Pojemność akumulatora -
Prędkość obrotowa od 8.000 do 20.000 obr/min (regulowana)
Kąt oscylacji (między skrajnymi położeniami) 2,8 °
Rodzaj mocowania StarlockPlus
Czas ładowania 15 minut (80% naładowania akumulatora)
Czas ładowania 30 minut (100% naładowania akumulatora)
Ciężar z akumulatorem 1,8 kg


- Akumulatorowe urządzenie wielofunkcyjne
- Brzeszczot PAIZ 32 APB StarlockPlus
- Instrukcję obsługi w języku polskim
- Kartę gwarancyjną
- FAKTURĘ VAT (eFaktura)