Latarka akumulatorowa LED GLI VariLED BOSCH

  • Producent: BOSCH NIEBIESKI
  • Kod producenta: 0601443400
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 169,92 zł 209,00 zł

Opis


Latarka akumulatorowa GLI VariLED BOSCH 

Profesjonalna latarka akumulatorowa GLI VariLED firmy BOSCH to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzie, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton zachowuje pełną sprawności i funkcjonalność. Należy do jednych z najlepszych i najmocniejszych tego typu urządzeń na rynku.


Charakterystyka produktu


Bardzo poręczna i uniwersalna latarka akumulatorowa z regulowaną głowicą, dzięki której możemy oświetlić każde dowolnie wybrane miejsce. Regulacja umożliwia ustawienie głowicy w pozycji pionowej i poziomej oraz w siedmiu pozycjach pośrednich.

Latarka została wyposażona w praktyczną regulację skupienia wiązki światła, dzięki której użytkownik może w szybki i łatwy sposób skupić lub rozproszyć promień światła, a wbudowany duży, metalowy radiator zapewnia stałe chłodzenie i odpowiednio niską temperaturę diod świecących.

Specjalnie zaprojektowana elastyczna obudowa typu Dura Shield zabezpiecza latarkę przed przypadkowym uszkodzeniem nawet przy upadku na beton z wysokości 2 m, a znajdujący się w wyposażeniu pokrowiec ochronny pozwala na łatwy transport i przechowywanie latarki.

Dodatkową zaletą oferowanej latarki GLI VariLED jest praktyczny, gumowy uchwyt przeznaczony do zawieszania latarki, który pozwala precyzyjnie oświetlić obszar na wybranej wysokości.

Niewielka waga latarki (bez akumulatora wynosi 300 gram) oraz bardzo długi czas świecenia przy jednorazowym naładowaniu akumulatora wynoszący nawet 420 minut (zależy od pojemności), powoduje, że latarka GLI VariLED jest idealnym uzupełnieniem szerokiej oferty elektronarzędzi akumulatorowych firmy BOSCH zasilanych akumulatorami litowo-jonowymi 14,4 i 18 V.

ZASTOSOWANIE LATARKI:
− Wszędzie, tam gdzie używamy zwykłych latarek bateryjnych.
− Idealnie nadaje się do domu, warsztatu, na budowę, na ryby, na biwak, jednym słowem wszędzie.
− Nie będziesz już musiał(a) wydawać pieniędzy na zakup baterii, które prędzej, czy później zostaną zużyte, wystarczy, że naładujesz akumulator i latarka przez następne 420 minut będzie świecić.

Latarka może być zasilana wyłącznie akumulatorami litowo-jonowymi firmy BOSCH o napięciu 14,4V lub 18V i o dowolnej pojemności a im większa pojemność akumulatora tym dłuższy czas pracy na jednym cyklu ładowania. Są to te same akumulatory, którymi zasilane są profesjonalne narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH, np. wiertarko-wkrętarki, wiertarko-wkrętarki udarowe, młoty udarowo-obrotowe, klucze udarowe, wyrzynarki, pilarki tarczowe, szlifierki, piły szablaste.

NA TEJ AUKCJI OFERUJEMY LATARKĘ BEZ AKUMULATORA 

3 LATA GWARANCJI !!!


Na wszystkie profesjonalne elektronarzędzia linii niebieskiej firmy BOSCH,
przy rejestracji pod adresem www.bosch-pt.com/warranty
w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.

Napięcie zasilania: 14,4 V lub 18 V (akumulator litowo-jonowy)
Czas świecenia: max. 420 min (dla akumulatora o pojemności 3,0 Ah)
Natężenie światła: 300 luksów
Temperatura pracy: od -10°C do +40°C
Temperatura składowania: od -15°C do +50°C
Ciężar urządzenia: 0,3 kg (bez akumulatora)

- Latarkę
- Pokrowiec z trwałej tkaniny
- Instrukcję w języku polskim
- Kartę gwarancyjną
- Dokument zakupu (FAKTURA VAT), bez którego gwarancja jest nieważna !!!