Akumulatorowy młot GBH 18V-45 C BOSCH 2x8,0Ah

 • Producent: BOSCH NIEBIESKI
 • Kod producenta: 0611913121
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 4 226,83 zł 5 199,00 zł

Akumulatorowy młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS-Max GBH 18V-45 C  BOSCH Professional
wyposażony w bezszczotkowy silnik BITURBO BRUSHLESS.


Narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych i najmocniejszych tego typu urządzeń na rynku. Wykorzystywane są przez specjalistyczne firmy budowlane i remontowe na całym świecie. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami. Umożliwia to efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami narzędzia.

Najmocniejszy na świecie akumulatorowy młot udarowo-obrotowy w klasie 8kg firmy BOSCH.

Dzięki najnowszej konstrukcji mechanizmu udarowego oraz nowej generacji silnika BITURBO BRUSHLESS zapewnia o 20% większą wydajność podczas kucia. Duże rezerwy mocy gwarantują najbardziej wydajną pracę i długi okres użytkowania urządzenia. Szybsze usuwanie urobku przy wierceniu w betonie w zakresie otworów o średnicy powyżej 20mm, a zoptymalizowany pneumatyczny mechanizm udarowy gwarantuje większą moc (12,5J).


NOWOŚĆ !!!

BEZSZCZOTKOWY SILNIK BITURBO BRUSHLESS firmy BOSCH osiągający moc nawet do 1800W narzędzia sieciowego.

Akumulatorowe elektronarzędzia firmy BOSCH wyposażone w bezszczotkowe silniki z serii BITURBO BRUSHLESS to najnowszej generacji narzędzia akumulatorowe spełniające najwyższe wymagania, przeznaczone są do najcięższych zadań oraz do prac pod bardzo dużym obciążeniem, a przy tym są bardzo trwałe, niezawodne i wytrzymałe.

Rewolucyjna wydajność nowych akumulatorowych narzędzi BITURBO BRUSHLESS zapewnia ekstremalną moc, a wyjątkowa technologia BITURBO w połączeniu z nowym bardzo wydajnym silnikiem bezszczotkowym w pełni wykorzystuje potencjał najnowszych akumulatorów z serii PROCORE 18V firmy BOSCH.

Dzięki połączeniu silnika BITURBO i akumulatora PROCORE 18V BOSCH użytkownik otrzymuje o 50% większą szybkość cięcia oraz o 30% dłuższy czas pracy na jednym cyklu ładowania akumulatora.

Moduł Bluetooth Connectivity zapewnia informacje o statusie narzędzia oraz informacje serwisowe za pomocą urządzenia mobilnego

Młot udarowo-obrotowy GBH 18V-45 GC został wyposażona w slot do podłączenia modułu Bluetooth (moduł dostępny jest jako osprzęt dodatkowy na naszych aukcjach)

Moduł Bluetooth pozwala spersonalizować narzędzie za pomocą aplikacji Toolbox. Aplikacje można pobrać ze sklepu Play oraz z App Store na smartphone czy tablet

Aplikacja pozwala na ustawienie niektórych parametrów w urządzeniu w celu uzyskania najlepszych parametrów do obrabianego materiału.

Za pomocą aplikacji można ustawić takie parametry jak:

 • wydajność wiercenia udarowego
 • długość systemu łagodnego rozruchu
 • czułość sprzęgła KickBack Control
 • wydajność dłutowania
 • włączenie/wyłączenie podświetlenia miejsca pracy
 • czas świecenia diody podświetlającej miejsce pracy
 • jasność podświetlania interfejsu użytkownika
 • czas podświetlania interfejsu

Za pomocą aplikacji można odczytać w pilarce takie funkcje jak:

 • numer seryjny urządzenia
 • numer katalogowy urządzenia
 • datę produkcji urządzenia
 • czas pracy urządzenia
 • stan naładowania akumulatora
 • alerty związane ze stanem urządzenia i akumulatora
 • zarejestrować urządzenia na stronie firmy BOSCH
 • zapisać swoje spersonalizowane ustawienia
 • przywrócić ustawienia fabryczne

Młot udarowo-obrotowy GBH 18V-45 C został wyposażona w 2 akumulatory litowo-jonowe 18V typu ProCORE o bardzo dużej pojemności – 8,0Ah.

Akumulatory litowo-jonowe 18V / 8,0Ah seria ProCORE BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone

Posiadają wbudowany wskaźnik stanu naładowania, dzięki któremu użytkownik w każdej chwili może sprawdzić czy akumulator należy naładować czy nie, a dzięki dużej pojemności – 8,0Ah pozwalają na dwukrotnie dłuższą pracę w porównaniu z akumulatorami 4,0Ah

Dodatkowo młot został wyposażony w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz z zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną oraz system ochrony silnika EMP (Electronic Motor Protection) firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę silnika i akumulatora, w trakcie pracy chroni ogniwa i silnik przed nadmiernym nagrzaniem.

Młot GBH 18V-45 C jest równie wydajna jak typowe sieciowe pilarki tarczowe, a przy tym bardziej poręczna, lekka i niezależna ponieważ nie posiada przewodu zasilającego. W wyposażeniu seryjnym znajduje się najnowszej generacji ładowarka sieciowa – model GAL 18V-160 C PROFESSIONAL.

Ładowarka GAL 18V-160 C PROFESSIONAL firmy BOSCH z systemem ładowania Power Boost to najnowsza ładowarka sieciowa z mikroprocesorowym sterowaniem, wyposażona w system szybkiego ładowania, dzięki któremu w ciągu 15 minut ładowania akumulator uzyskuje już 50% pojemności, a w ciągu 50 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100%. Dodatkowo ładowarka została wyposażona w inteligentny system kontroli temperatury akumulatora, dzięki czemu akumulator jest ładowany tylko i wyłącznie w idealnych warunkach. Wszystkie procesy oraz wszelkie uszkodzenia są określane przy pomocy wbudowanych wskaźników diodowych.

2 akumulatory litowo-jonowe 18V typu ProCORE o pojemności 8,0Ah z wbudowanym wskaźnikiem stanu naładowania akumulatory przeznaczone do pracy pod bardzo dużym obciążeniem, przetestowane wg profesjonalnych kryteriów o bardzo niskiej rezystancji wewnętrznej wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością nawet w przypadku prac w niskich temperaturach, a przy tym są małe i lekkie.

Inteligentna i bardzo szybka ładowarka sterowana procesorem  wyłącza się automatycznie gdy akumulator jest naładowany, zapobiegając przegrzaniu zarówno akumulatora jak i samej ładowarki, dodatkowo kontroluje temperaturę ładowania i nie dopuszcza do ładowania przy zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, wyposażona we wskaźnik ładowania i wskaźnik uszkodzenia akumulatora.

Młot został wyposażony w duży i przejrzysty interfejs użytkownika który zapewnia podstawowe informacje o stanie urządzenia oraz akumulatora i pozwala na wybór jednego z trzech trybów pracy urządzenia

Trzy tryby pracy młota do wyboru w interfejsie użytkownika:

 • tryb AUTO - młot pracuje w pełnym zakresie swojej mocy
 • tryb FAVORITE - młot będzie pracował zgodnie ze spersonizowanymi ustawieniami w aplikacji (ustawienia można wprowadzić tylko po zastosowaniu modułu Bluetooth)
 • tryb SOFT - młot zacznie pracować zaczynając od 30% swojej mocy, powoli ją zwiększając. Pozwala to na precyzyjne nawiercanie lub dłutowanie

Udar pneumatyczny o maksymalnej energii udaru 12,5 J (zgodnie z procedurą EPTA 05/2009), dzięki któremu kucie w najtwardszym betonie to teraz przyjemność

Uchwyt narzędziowy SDS-Max z osłoną przeciwpyłową, zapewnia szybką i bardzo wygodną zmianę wiertła, czy dłuta, a przy tym gwarantuje bardzo długą żywotność urządzenia

System Vario-Lock umożliwia ustawienie dłuta w 12 wybranych pozycjach, dzięki czemu możemy dopasować ustawienie dłuta do pozycji kucia

Metalowa obudowa mechanizmu udarowego z zamkniętym systemem smarowania olejowego, dzięki której zwiększono ponad dwukrotnie trwałość i wytrzymałość młota

Trójstopniowy system antywibracyjny VIBRATION CONTROL – specjalna rękojeść tylna z 2-stopniowym systemem tłumienia drgań (patent firmy BOSCH) oraz specjalny, aktywny system tłumienia drgań mechanizmu udarowego sprawia, że drgania przenoszone na przegub dłoni zostały obniżone o ponad 30%, co w znaczny sposób wpływa na komfort i wygodną pracę oraz wydłuża czas pracy bez konieczności stosowania przerw

Funkcja KickBack Control obniża ryzyko odrzutu narzędzia. System zapewnia szybkie wyłączenie urządzenia w momencie zablokowania wiertła. Dzięki zastosowaniu systemu mamy pełną kontrolę nad elektronarzędziem co zapewnia bardzo wysokie bezpieczeństwo użytkowania.

System precyzyjnego wiercenia EPC (Electronic Precision  Control) firmy BOSCH to system, który ułatwia wiercenie w delikatnych lub miękkich materiałach, np. w płytkach ceramicznych.

Załączenie tego systemu powoduje, że moc urządzenia zostaje ograniczona do 70% pełnej mocy oraz urządzenie samoczynnie steruje prędkością obrotową w momencie wiercenia otworu –  wystarczy wcisnąć do oporu przycisk włącznika, a młotowiertarka rozpocznie wiercenie automatycznie przy tym sterując wzrostem prędkości obrotowej, począwszy od minimalnych, aż do osiągnięcia maksymalnych obrotów.  Podczas wiercenia system ten zapobiega ślizganiu się wiertła po powierzchni materiału.

Mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe, dzięki któremu mamy pełną ochronę narzędzia oraz osoby obsługującej w momencie zablokowania się wiertła w obrabianym materiale

Blokada obrotów z systemem TURBO POWER do jeszcze szybszego kucia w betonie

Blokada włącznika podczas używania funkcji kucia

Przestawiana wokół osi urządzenia rękojeść dodatkowa typu Softgrip, umożliwia dopasowanie chwytu do warunków pracy, a przy tym obniża drgania przenoszone na dłonie

System BOSCH Constant Electronic: system utrzymujący stałą prędkość obrotową bez względu na stopień obciążenia z funkcją stopniowego zwiększania siły i ilości udarów umożliwiając przy tym precyzyjne kucie w materiałach o różnej twardości (żelbeton, beton, cegła, tynk, itp.)

Zaprojektowane do bardzo ciężkich prac komponenty:  hartowane wpusty przenoszące napęd w uchwycie SDS-Plus, obudowa wykonana z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, metalowa obudowa mechanizmu udarowego, dwustronnie uszczelniane łożyska kulkowe, itp.

Wbudowana latarka (duża dioda LED), która idealnie oświetla miejsce obróbki i pozwala na pracę w miejscach zaciemnionych, czy nie doświetlonych

Duża i bardzo pojemna walizka z tworzywa sztucznego ułatwia transport i przechowywania narzędzia wraz z osprzętem dodatkowym (akumulatorami, ładowarką)

 
 • Moc maksymalna 1.500 W (porównując do narzędzia sieciowego)
 • Energia udaru 12,5 J (zgodnie z procedurą EPTA 05/2009)
 • Prędkość obrotowa od 0 do 305 obr/min (regulowana)
 • Liczba udarów od 0 do 2.760 obr/min (regulowana)
 • Średnica wiercenia w betonie 12 – 45 mm (max. długość 1320mm)
 • Średnica wiercenia w betonie 45 – 80 mm (max. długość 1000mm)
 • Średnica wiercenia w betonie 40 – 125 mm (max. dugość 550mm)
 • System montażu narzędzi SDS-Max
 • System smarowania smarowanie olejowe centralne, ciągłe
 • Ciężar urządzenia 8,3 kg
 • Slot do podłączenia modułu Bluetooth
 • Bezszczotkowy silnik wysokiej mocy BITURBO BRUSHLESS
 • Kraj produkcji Niemcy (Leinfelden)
 • Akumulatorowy młot udarowo-obrotowy firmy BOSCH
 • 2 akumulatory 18V o pojemności 8,0 Ah
 • Cyfrową ładowarkę sieciową
 • Rękojeść dodatkową
 • Ściereczkę
 • Smar w tubie
 • Walizkę z tworzywa sztucznego
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną