Zestaw 25 bitów TORX25 Impact Control BOSCH

  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: 2607002806
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: Od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 30,08 zł 37,00 zł

Zestaw 25 bitów TORX25 IMPACT CONTROL BOSCH Professional 


Trudno wyobrazić sobie wykonanie otworu w ścianie bez użycia wiertarki i odpowiedniego wiertła. BOSCH posiada w swojej ofercie osprzęt dostosowany do prac remontowych w każdym domu. Ponad 95 % napraw domowych to prace związane z wierceniem lub wkręcaniem. Seria osprzętu PRO-MIX została zaprojektowana właśnie pod kątem tego typu zadań. Zestawy BOSCH oferują sprawdzonej jakości wiertła i końcówki wkręcające w najpopularniejszych rozmiarach i bez dublowania narzędzi. Zwarty układ wierteł, końcówek wkręcających i narzędzi zapewnia utrzymanie porządku i pomaga oszczędzić miejsce przy przechowywaniu osprzętu.


Zestaw składa się z 25 końcówek wkrętarskich T25 o długości 25mm.

Końcówki Impact Control firmy BOSCH to jedne z najlepszych końcówek wkręcających na świecie. Dzięki nowym końcówkom wkręcającym wkręcanie śrub i wkrętów jest pewniejsze i bezpieczniejsze. Gwarantują to wyjątkowa budowa końcówki wkręcającej.

Solidna budowa końcówki sprawia że bity są bardzo odporne na zużycie.

Modyfikowana stal S2 i zoptymalizowany proces obróbki cieplnej zapewniają wyjątkową wydajność i trwałość końcówek.

Poszerzona strefa skręcania zapewnia wytrzymałość i trwałość końcówkom. Dzięki takiemu rozwiązaniu bity można z powodzeniem używać we wkrętarkach z udarem.

Końcówki doskonale nadają się do najcięższych prac i wymagających zastosowań np. przy instalacjach przemysłowych.

Bity posiadają trzpień sześciokątny 1,4" dzięki czemu idealnie sprawdzają się w użyciu z wkrętarkami, wkrętarkami udarowymi oraz śrubokrętami.

Program końcówek Impact Control obejmuje:
- końcówki z rowkiem podłużnym (płaskie) – system wkręcania w postaci rowka podłużnego jest w dalszym ciągu bardzo popularny, mimo że jego prosta konstrukcja nie pozwala na optymalne przenoszenie energii.

- końcówki typu PH (Philips) – system wkręcania w postaci rowka krzyżowego firmy Philips jest najbardziej popularny i wykorzystywany na całym świecie, jest to jeszcze jeden powód, by stosować wysokiej jakości wyroby firmy BOSCH produkowane przy wykorzystaniu specjalnych technologii utwardzania i najnowszej techniki produkcyjnej.
- końcówki typu PZ (Pozidriv) – system wkręcania Pozidriv stanowi najbardziej zaawansowany system opracowany na bazie systemu wkręcania typu Philips, cztery dodatkowe małe skrzydełka wspomagają równomierne rozłożenie siły wkręcającej, co umożliwia przenoszenie większych momentów obrotowych.
- końcówki typu TORX (T) – dopasowane końcówki wkręcające do śrub z gniazdem TORX przenoszą za pomocą profilu z zaokrąglonymi ząbkami moment obrotowy na powierzchnię przyłożenia w główce wkrętu w sposób niezawodny i bez stosowania skierowanej wzdłuż osi wkrętu siły dociskowej.