Zagłębiarka GKT 18V-52 GC BOSCH 2x8,0Ah L-BOXX

 • Producent: BOSCH NIEBIESKI
 • Kod producenta: 06016B4008
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 2 682,11 zł 3 299,00 zł

Akumulatorowa zagłębiarka (pilarka tarczowa) GKT 18V-52 GC BOSCH Professional
wyposażona w bezszczotkowy silnik BITURBO BRUSHLESS oraz elektroniczną regulację obrotów.


Narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych tego typu urządzeń na rynku. Wykorzystywane są przez specjalistyczne firmy budowlane i remontowe na całym świecie. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami.

Profesjonalna zagłębiarka model GKT 18V-52 GC firmy BOSCH to specjalistyczne urządzenia o niezwykle kompaktowej budowie, dzięki czemu w trakcie cięcia zapewnia perfekcyjne manewrowanie i doskonałe prowadzenie zwłaszcza w ciasnych i trudno dostępnych miejscach.

Dzięki swojej kompaktowej budowie zagłębiarka pozwala na cięcie w odległości zaledwie 10mm od ściany !!!


NOWOŚĆ !!!

BEZSZCZOTKOWY SILNIK BITURBO BRUSHLESS firmy BOSCH osiągający moc nawet do 1800W narzędzia sieciowego.

Akumulatorowe elektronarzędzia firmy BOSCH wyposażone w bezszczotkowe silniki z serii BITURBO BRUSHLESS to najnowszej generacji narzędzia akumulatorowe spełniające najwyższe wymagania, przeznaczone są do najcięższych zadań oraz do prac pod bardzo dużym obciążeniem, a przy tym są bardzo trwałe, niezawodne i wytrzymałe.

Rewolucyjna wydajność nowych akumulatorowych narzędzi BITURBO BRUSHLESS zapewnia ekstremalną moc, a wyjątkowa technologia BITURBO w połączeniu z nowym bardzo wydajnym silnikiem bezszczotkowym w pełni wykorzystuje potencjał najnowszych akumulatorów z serii PROCORE 18V firmy BOSCH.

Dzięki połączeniu silnika BITURBO i akumulatora PROCORE 18V BOSCH użytkownik otrzymuje o 50% większą szybkość cięcia oraz o 30% dłuższy czas pracy na jednym cyklu ładowania akumulatora.


Moduł Bluetooth Connectivity zapewnia informacje o statusie narzędzia  oraz informacje serwisowe za pomocą urządzenia mobilnego

Zagłębiarka GKT 18V-52 GC została wyposażona w slot do podłączenia modułu Bluetooth.

Moduł Bluetooth pozwala spersonalizować narzędzie za pomocą aplikacji Toolbox. Aplikacje można pobrać ze sklepu Play oraz z App Store na smartphone czy tablet

Aplikacja pozwala na ustawienie prędkości obrotowej w zagłębiarce w celu uzyskania najlepszych parametrów do obrabianego materiału

Za pomocą aplikacji można odczytać w szlifierce takie funkcje jak:

 • numer seryjny urządzenia
 • numer katalogowy urządzenia
 • datę produkcji urządzenia
 • czas pracy urządzenia
 • stan naładowania akumulatora
 • alerty związane ze stanem urządzenia i akumulatora
 • zarejestrować urządzenia na stronie firmy BOSCH
 • zapisać swoje spersonalizowane ustawienia
 • przywrócić ustawienia fabryczne

Pilarka tarczowa GKT 18V-52 GC została wyposażona w 2 akumulatory litowo-jonowe 18V typu ProCORE o bardzo dużej pojemności – 8,0Ah.

Akumulatory litowo-jonowe 18V / 8,0Ah seria ProCORE BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone

Posiadają wbudowany wskaźnik stanu naładowania, dzięki któremu użytkownik w każdej chwili może sprawdzić czy akumulator należy naładować czy nie, a dzięki dużej pojemności – 8,0Ah pozwalają na dwukrotnie dłuższą pracę w porównaniu z akumulatorami 4,0Ah

Dodatkowo pilarka tarczowa została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz z zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną oraz system ochrony silnika EMP (Electronic Motor Protection) firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę silnika i akumulatora, w trakcie pracy chroni ogniwa i silnik przed nadmiernym nagrzaniem.

Zagłębiarka GKT 18V-52 GC jest równie wydajna jak typowe sieciowe pilarki tarczowe, a przy tym bardziej poręczna, lekka i niezależna ponieważ nie posiada przewodu zasilającego. W wyposażeniu seryjnym znajduje się najnowszej generacji ładowarka sieciowa – model GAL 18V-160 C PROFESSIONAL.

Ładowarka GAL 18V-160 C PROFESSIONAL firmy BOSCH z systemem ładowania Power Boost to najnowsza ładowarka sieciowa z mikroprocesorowym sterowaniem, wyposażona w system szybkiego ładowania, dzięki któremu w ciągu 15 minut ładowania akumulator uzyskuje już 50% pojemności, a w ciągu 50 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100%. Dodatkowo ładowarka została wyposażona w inteligentny system kontroli temperatury akumulatora, dzięki czemu akumulator jest ładowany tylko i wyłącznie w idealnych warunkach. Wszystkie procesy oraz wszelkie uszkodzenia są określane przy pomocy wbudowanych wskaźników diodowych.

2 akumulatory litowo-jonowe 18V typu ProCORE o pojemności 8,0Ah z wbudowanym wskaźnikiem stanu naładowania akumulatory przeznaczone do pracy pod bardzo dużym obciążeniem, przetestowane wg profesjonalnych kryteriów o bardzo niskiej rezystancji wewnętrznej wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością nawet w przypadku prac w niskich temperaturach, a przy tym są małe i lekkie.

Inteligentna i bardzo szybka ładowarka sterowana procesorem  wyłącza się automatycznie gdy akumulator jest naładowany, zapobiegając przegrzaniu zarówno akumulatora jak i samej ładowarki, dodatkowo kontroluje temperaturę ładowania i nie dopuszcza do ładowania przy zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, wyposażona we wskaźnik ładowania i wskaźnik uszkodzenia akumulatora.

Jedna z najbardziej popularnych na rynku polskim zagłębiarek tarczowych firmy BOSCH, dzięki dużej mocy silnika (1620 W w porównaniu do urządzeń sieciowych) zapewnia wysoki komfort pracy oraz wysoką odporność na wszelkie przeciążenia w trakcie pracy, a przy tym pozwala na głębokie cięcia – max. 52 mm

Bardzo duża głębokość cięcia – do 52mm dzięki zastosowaniu  wysokiej mocy silnika BITURBO firmy BOSCH z nową generacją magnesów.

Kompaktowa konstrukcja i niewielki ciężar pozwala na cięcie  w odległości zaledwie 10mm od ściany oraz zapewnia wysoki komfort obsługi i niemęczącą pracę.

Wytrzymała konstrukcja napędu tarczy tnącej – metalowe koła napędowe oraz metalowa obudowa łożyska napędowego gwarantują wysoką wytrzymałość na przeciążenia.

Wydajna, dokładna pilarka tarczowa do cięć wgłębnych przeznaczona do czystych i dokładnych cięć dowolnych długości dzięki wysokiej jakości komponentom urządzenia - precyzyjnej tarczy pilarskiej oraz dopasowanemu systemowi szyn prowadzących firmy BOSCH.

Dokładne przeniesienie ustawień głębokości i kąta cięcia  gwarantują  precyzję i bezpieczeństwo przy obróbce drogich materiałów. Precyzyjna regulacja kąta mieści się w zakresie od -1° do 47°.

Duża głębokość cięcia – 52 mm przy kącie 90° oraz 32 mm przy kącie 45°  zapewnia szerokie spektrum zastosowań zagłębiarki.

Bezstopniowa regulacja głębokości cięcia przy pomocy dźwigni szybkomocującej pozwala na bardzo dokładne ustawienie głębokości cięcia według wymagań użytkownika.

Wysoce efektywny system odsysania pyłu oraz cicha tarcza pilarska zapewniają komfortową i czystą pracę. Dzięki temu pilarka tarczowa do cięć wgłębnych jest niezwykle pomocna przy pracach w pomieszczeniach zamkniętych.

Korpus pilarki wykonany z lekkiego stopu magnezowego zapewnia komfortową pracę dzięki niewielkiemu ciężarowi zagłębiarki (4,7 kg) oraz dużą wytrzymałość

Inteligentny hamulec zapewnia bardzo wydajną pracę przy maksymalnej ochronie użytkownika. Hamulec bardzo szybko zatrzymuje tarcze po wyłączeniu urządzenia oraz w przypadku rozładowania akumulatora.

Możliwość podłączenia najnowszych szyn prowadzących firmy BOSCH bez konieczności używania dodatkowych adapterów - w ofercie szyny o długości 80cm, 160cm, 210cm i 310cm

Możliwość podłączenia zewnętrznego źródła odsysania pyłów za pomocą adaptera znajdującego się w wyposażeniu zapewnia czyste, bezpyłowe warunki pracy

Blokada wrzeciona zapewnia łatwą i szybką wymianę tarczy przy użyciu tylko jednego klucza (klucz znajduje się w wyposażeniu)

Przejrzysta skala na podstawie i kątowniku  umożliwia łatwy odczyt ustawionej głębokości i skosu cięcia

6-stopniowa regulacja prędkości obrotowej w zakresie od 2800 do 5500 obr/min zapewnia szybkie i łatwe ustawienie prędkości obrotowej do rodzaju obrabianego materiału lub do rodzaju wykonywanego zadania.

Włącznik główny z blokadą  przed przypadkowym włączeniem zapewnia ochronę użytkownikowi oraz materiałowi ciętemu przed uszkodzeniem

Walizka typu L-BOXX - to najnowsza linia walizek z tworzywa sztucznego firmy BOSCH, dzięki specjalnej konstrukcji dodatkowych zaczepów walizki te można ze sobą łączyć w jedną całość, system ten pozwala na transport i przenoszenie kilku narzędzi jednocześnie, jest on bardzo praktyczny i co ważne bardzo bezpieczny ponieważ w łatwy sposób możemy zabezpieczyć na czas transportu kilka narzędzi jednocześnie.

 • Moc maksymalna 1.620 W (porównując do narzędzia sieciowego)
 • Napięcie akumulatora 18V Li-Ion ProCORE (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatora 8,0 Ah
 • Prędkość obrotowa 2.800 - 5.500 obr/min (regulowana)
 • Średnica tarczy tnącej 140 mm
 • Średnica otworu tarczy 20 mm
 • Maksymalna głębokość cięcia (90°) 52 mm
 • Maksymalna głębokość cięcia (45°) 32 mm
 • Zakres regulacji przechyłu podstawy od -1° do 47°
 • Ciężar urządzenia bez akumulatora 4,6 kg
 • Płynna elektroniczna regulacja obrotów
 • Inteligentny hamulec
 • Slot do podłączenia modułu Bluetooth
 • Bezszczotkowy silnik wysokiej mocy BITURBO BRUSHLESS

Dostawa zawiera:

 • Zagłębiarkę akumulatorową firmy BOSCH
 • 2 akumulatory Li-Ion 8,0 Ah
 • Szybką ładowarkę GAL 18V-160 C
 • Widiową tarczę tnącą 140x20mm
 • Adapter do podłączenia odkurzacza
 • Klucz montażowy
 • Wkład do walizki na narzędzie
 • Walizkę L-BOXX 238
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną