Zacisk do talerzy oporowych X-LOCK BOSCH

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: 2608601720
  • Dostępność: Jest w magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 47,15 zł 58,00 zł

Zacisk do talerzy oporowych BOSCH z systemem mocowania X-LOCK.


Profesjonalny zacisk to talerzy oporowych Ø 125 mm firmy BOSCH przeznaczony do szlifierek kątowych z systemem mocowania X-LOCK

Talerze szlifierskie firmy BOSCH charakteryzują się wysoką wytrzymałością i dużą trwałością

Mocowania papierów na zacisk X-LOCK - wystarczy położyć papier na talerzu i docisnąć zaciskiem X-LOCK. Sposób montażu stanowi pewne i mocne trzymanie papieru a przy tym jest bardzo szybkie

Zastosowanie :

  • szlifowanie kątowe z mocowaniem X-LOCK

ŚWIATOWA NOWOŚĆ !!!!

Beznarzędziowy system mocowania osprzętu X-LOCK !!!!

Innowacyjny system X-LOCK firmy BOSCH to najłatwiejszy w obsłudze system wymiany osprzętu i rewolucja w segmencie szlifierek kątowych.

Zamiast pracochłonnego i wieloetapowego montażu z użyciem dodatkowych elementów mocujących, które łatwo można zgubić, takich jak nakrętka, podkładka i klucz, wymiana akcesoriów odbywa się do pięciu razy szybciej i o wiele łatwiej: wystarczy umieścić tarczę na uchwycie X-LOCK, docisnąć i gotowe, można rozpocząć pracę.

Kliknięcie sygnalizuje użytkownikowi, że osprzęt został prawidłowo zamontowany w urządzeniu i jest gotowy do pracy. W przypadku konieczności wymiany tarczy, wystarczy pociągnąć dźwignię, aby odblokować tarczę, która automatycznie zostaje zdemontowana i urządzenie od razu jest gotowe do montażu nowej tarczy.

System X-LOCK oszczędza użytkownikom dodatkowej pracy dzięki braku konieczności dokręcania osprzętu nakrętką mocującą.

Brak nakrętki montażowej z kolei sprawia że użytkownik może wygodnie szlifować wybrany materiał pod niewielkim kątem, bez ryzyka uszkodzenia jego powierzchni.

System X-LOCK niweluje ryzyko nieprawidłowego zamontowania tarcz i osprzętu. Gwarancją prawidłowo zamocowanego osprzętu jest dźwięk klik. Mechanizm w kształcie litery X nie pozwoli na montaż tarczy w nieprawidłowym kierunku (istotne zwłaszcza przy montażu tarcz diamentowych).

Dzięki systemowi X-LOCK można łatwo, szybko i bardzo bezpiecznie wymienić osprzęt w szlifierce kątowej bez dodatkowych narzędzi i nie zdejmując rękawic roboczych.

Osprzęt X-LOCK firmy BOSCH można zacząć używać od razu, ponieważ niemal wszystkie produkty z oferty osprzętu X-LOCK można stosować w typowych szlifierkach kątowych z tradycyjnym systemem montażu osprzętu (z nakrętką, podkładką i kluczem).

Firma BOSCH już teraz oferuje ponad 130 różnych produktów w ofercie osprzętu X-LOCK zapewniając od samego początku kompletny asortyment osprzętu.

  • Rodzaj chwytu X-LOCK
  • Przeznaczenie szlifierka kątowa z mocowaniem X-LOCK
  • Zacisk do talerza oporowego z mocowaniem X-LOCK