Wyrzynarka PST 900 PEL BOSCH + walizka

  • Producent: BOSCH ZIELONY
  • Kod producenta: 06033A0220
  • Dostępność: Jest w magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 348,78 zł 429,00 zł

Opis 


Wyrzynarka oscylacyjna PST 900 PEL BOSCH w zestawie z walizką

Jedna z najmocniejszych wyrzynarek firmy BOSCH z linii zielonej, trwała i poręczna, przeznaczona do zastosowań zarówno w domu jak i w warsztacie. Dzięki silnikowi o mocy 620 W, firma BOSCH dopuszcza cięcie materiałów drewnianych o grubości do 80 mm. Oferowana wyrzynarka przeznaczona jest do cięcia i wycinania w: drewnie, tworzywach sztucznych, stali, metalach kolorowych, płytkach ceramicznych i gumie. Nadaje się do cięcia prostego i krzywoliniowego o kącie nachylenia do 45°.


Charakterystyka produktu


Mocny i wydajny silnik o mocy 620 W i maksymalnej prędkości skokowej 3.000 obr/min zapewniający szybkie i bardzo precyzyjne cięcie nie wymagające wysiłku w takich materiałach jak: drewno, płyty wiórowe, płyty pilśniowe, stal, metale kolorowe, ceramika, czy szkło.

System BOSCH SDS – beznarzędziowy montaż brzeszczotu – najszybszy i najłatwiejszy na świecie sposób mocowania brzeszczotu – montaż odbywa się bez użycia jakichkolwiek narzędzi dodatkowych i trwa zaledwie kilka sekund, wystarczy włożyć brzeszczot w uchwyt i już jest zamocowany, aby go zdemontować, wystarczy nacisnąć dźwignię i brzeszczot sam wyskakuje z uchwytu.

Funkcja MATERIAL Selection – 4-stopniowe ustawienie podcinania (oscylacji brzeszczotu): 1 ustawienie do cięcia wzdłuż linii krzywej i 3 ustawienia do cięcia wzdłuż linii prostej w różnych materiałach (stal, tworzywo sztuczne, drewno miękkie i drewno twarde, itp.), funkcja ta zapewnia dwukrotnie szybsze cięcie aniżeli tradycyjna wyrzynarka.

Płynna, elektroniczna regulacja obrotów w zakresie od 500 do 3.000 obr/min gwarantuje wysoką precyzję cięcia materiałów o różnej twardości oraz zapewnia pełną kontrolę, zwłaszcza w trakcie nacinania obrabianego materiału

Specjalny system wyważenia mechanizmu przekładni Low Vibration zapewnia wyjątkowo niski poziom drgań, a tym samym spokojną pracę urządzenia, co w dużym stopniu wpływa na jakość i precyzję wykonywanych cięć, szczególnie przydatny przy nacinaniu lub obróbce cienkich i delikatnych materiałów.

Zmiana kąta nachylenia stopy w 7 pozycjach: -45°, -30°, -15°, 0°, 15°, 30°, 45° pozwala na cięcie skośne materiału pod wybranym kątem.

Rolka prowadząca brzeszczot zapewnia dokładniejsze cięcie oraz zwiększa trwałość brzeszczotu (niweluje siłę nacisku na brzeszczot).

Przycisk blokady do pracy ciągłej dostępny z obu stron wyrzynarki pozwala na łatwą i wygodną obsługę również dla osób leworęcznych.

Ergonomiczna konstrukcja przy optymalnym położeniu uchwytu zapewnia optymalną kontrolę i łatwość obsługi, rękojeść zaprojektowano w sposób umożliwiający bardzo dobrą widoczność obrabianego materiału.

Możliwość montażu prowadnicy równoległej i kołowej (cyrkla) do cięć wzdłuż linii prostej i do wycinanie okręgów.

Wbudowany system odsysania pyłów dzięki któremu użytkownik może podłączyć odkurzacz firmy BOSCH lub typowy odkurzacz domowy, a odsysanie pyłu następuje bezpośrednio z brzeszczotu przez specjalny kanał odsysający znajdujący się w obudowie wyrzynarki.

Załączana i wyłączana funkcja nadmuchu powietrza, która podczas cięcia usuwa pył i zapewnia dobrą widoczność obrabianego materiału.

System BOSCH Cut Control zwiększa precyzję cięcia, użytkownik w łatwy i bezpieczny sposób może śledzić i kontrolować linię cięcia.

Wbudowany magazynek na brzeszczoty zapewnia łatwe i bezpieczne przechowywanie brzeszczotów blisko narzędzia.

Nowy typ i kształt walizki narzędziowej gwarantuje łatwy i bezpieczny transport oraz ułatwia przechowywanie narzędzia, a dzięki nowej technologii wykonania jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, dodatkowo walizka posiada specjalnie wyprofilowane miejsca na rękojeść dodatkową, osłonę tarczy oraz osprzęt dodatkowy, dzięki czemu żaden z elementów wyposażenia nie przemieszcza się w trakcie transportu. 


3 LATA GWARANCJI !!!


Na wszystkie elektronarzędzia linii zielonej firmy BOSCH, 
przy zakupie konsumenckim producent udziela 2 letniej gwarancji,
którą można wydłużyć o dodatkowy rok za pośrednictwem strony internetowej


 

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).

Mocny i bardzo wydajny silnik o mocy: 620 W
Prędkość skokowa bez obciążenia: 500 – 3.100/min (regulowana płynnie)
Maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90° w drewnie: 90 mm
Maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90° w aluminium: 15 mm
Maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90° w stali: 8 mm
Zakres przechyłu podstawy w obie strony: +/- 45° (w skokach co 15°)
Wysokość skoku brzeszczotu: 23 mm
Ciężar urządzenia: 2,2 kg

- Wyrzynarkę
- Magazynek na brzeszczoty
- 1 brzeszczot
- Stopkę do kontroli linii cięcia „CutControl”
- Osłonę odsysania
- Płytkę ochronną
- Walizkę narzędziową z tworzywa sztucznego
- Instrukcję w języku polskim
- Kartę gwarancyjną 
- Dokument zakupu (FAKTURA VAT), bez którego gwarancja jest nieważna !!!