Wyrzynarka GST 8000 E BOSCH + 11 brzeszczotów

 • Producent: BOSCH NIEBIESKI
 • Kod producenta: 060158H00B
 • Dostępność: Jest w magazynie
  Czas realizacji: Od 24 do 48 godzin
 • szt.
 • Cena netto: 389,43 zł 479,00 zł

Opis


Profesjonalna wyrzynarka oscylacyjna GST 8000 E BOSCH w zestawie z 10 brzeszczotami

Jedna z najmocniejszych wyrzynarek firmy BOSCH. Wyposażona we wszystkie typowe funkcje oraz parametry wyrzynarki profesjonalnej. Dzięki silnikowi o mocy 710 W, firma BOSCH dopuszcza cięcie materiałów drewnianych o grubości 80 mm. Oferowana wyrzynarka przeznaczona jest do cięcia i wycinania w: drewnie, tworzywach sztucznych, stali, metalach kolorowych, płytkach ceramicznych i gumie. Nadaje się do cięcia prostego i krzywoliniowego o kącie nachylenia do 45°.


Podstawowe zalety wyrzynarki 

Mocny i wydajny silnik o mocy 710 W i maksymalnej prędkości skokowej 3.100 obr/min zapewniający szybkie i bardzo precyzyjne cięcie nie wymagające wysiłku w takich materiałach jak: drewno, płyty wiórowe, płyty pilśniowe, stal, metale kolorowe, ceramika, czy szkło.

System BOSCH SDS – beznarzędziowy montaż brzeszczotu – najszybszy i najłatwiejszy na świecie sposób mocowania brzeszczotu – montaż odbywa się bez użycia jakichkolwiek narzędzi dodatkowych i trwa zaledwie kilka sekund, wystarczy włożyć brzeszczot w uchwyt i już jest zamocowany, aby go zdemontować, wystarczy nacisnąć dźwignię i brzeszczot sam wyskakuje z uchwytu.

Funkcja MATERIAL Selection – 4-stopniowe ustawienie podcinania (oscylacji brzeszczotu): 1 ustawienie do cięcia wzdłuż linii krzywej i 3 ustawienia do cięcia wzdłuż linii prostej w różnych materiałach (stal, tworzywo sztuczne, drewno miękkie i drewno twarde, itp.), funkcja ta zapewnia dwukrotnie szybsze cięcie aniżeli tradycyjna wyrzynarka.

Płynna, elektroniczna regulacja obrotów w zakresie od 500 do 3.100 obr/min gwarantuje wysoką precyzję cięcia materiałów o różnej twardości oraz zapewnia pełną kontrolę, zwłaszcza w trakcie nacinania obrabianego materiału

Specjalny system wyważenia mechanizmu przekładni zapewnia wyjątkowo niski poziom drgań, a tym samym spokojną pracę urządzenia, co w dużym stopniu wpływa na jakość i precyzję wykonywanych cięć, szczególnie przy nacinaniu lub obróbce cienkich i delikatnych materiałów.

Dodatkowy regulator (potencjometr) prędkości skokowej umożliwia dostosowanie prędkości cięcia do potrzeb, szczególnie przydatny przy pracach stacjonarnych.

Obudowa przekładni wykonana z wysokogatunkowego stopu metalu zwiększa trwałość narzędzia ponad dwukrotnie oraz zapewnia dużą precyzję przeniesienia napędu.

Zmiana kąta nachylenia stopy w 7 pozycjach: -45°, -30°, -15°, 0°, 15°, 30°, 45° pozwala na cięcie materiału pod wybranym kątem.

Duża rolka prowadząca brzeszczot zapewnia dokładniejsze cięcie oraz zwiększa trwałość brzeszczotu.


Przycisk blokady do pracy ciągłej dostępny z obu stron wyrzynarki pozwala na łatwą i wygodną obsługę również dla osób leworęcznych.

Ergonomiczna konstrukcja przy optymalnym położeniu uchwytu zapewnia optymalną kontrolę i łatwość obsługi, rękojeść zaprojektowano w sposób umożliwiający bardzo dobrą widoczność obrabianego materiału.


 

Na wszystkie profesjonalne elektronarzędzia linii niebieskiej firmy BOSCH
przy rejestracji pod adresem www.bosch-pt.com/warranty
w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.

Moc silnika: 710 W
Regulacja oscylacji brzeszczotu: 4-stopniowa MATERIAL Selection
Prędkość skokowa: od 500 do 3.100 obr/min (regulowana płynnie)
Maksymalna głębokość cięcia w drewnie: 80 mm
Maksymalna głębokość cięcia w aluminium: 20 mm
Maksymalna głębokość cięcia w stali: 10 mm
Zakres przechyłu podstawy: od – 45º do + 45º (co 15º)
Wysokość skoku brzeszczotu: 20 mm
Długość przewodu zasilającego: 3 m
Ciężar urządzenia: 2,6 kg

 • Wyrzynarkę oscylacyjną
 • 1 brzeszczot do cięcia drewna
 • 10 brzeszczotów w kasecie z tworzywa sztucznego
 • Osłonę przeciwodpryskową
 • Instrukcję obsługi w języku polskim