Cyfrowy wykrywacz metali i przewodów TRUVO BOSCH

 • Producent: BOSCH ZIELONY
 • Kod producenta: 06036812Z0
 • Dostępność: Jest w magazynie
  Czas realizacji: Od 24 do 48 godzin
 • szt.
 • Cena netto: 158,54 zł 195,00 zł

Cyfrowy wykrywacz metali i przewodów TRUVO 2 BOSCH


Cyfrowy wykrywacz TRUVO 2 firmy BOSCH to urządzenie przeznaczone do wykrywania przewodów pod napięciem i przewodów nie przewodzących napięcia oraz do wykrywania metali żelaznych (np. prętów zbrojeniowych) i nieżelaznych (np. aluminium, miedź, mosiądz, itp.). Wykrywacz to urządzenie bardzo bezpieczne i niesamowicie łatwe w obsłudze. Wbudowana trójkolorowa dioda LED wskazuje jednoznacznie, czy w danym miejscu można wiercić czy nie. Jeśli w trybie wykrywania dioda zaświeci się na czerwono – oznacza to aby „NIE WIERCIĆ”, gdy zaświeci w kolorze żółtym – oznacza, że zbliżamy się do wykrywanego przedmiotu, zaś gdy zaświeci w kolorze zielonym – oznacza, że „MOŻNA WIERCIĆ”. Dzięki wykrywaczowi TRUVO 2 można bezpiecznie pracować nawet w trudnych warunkach (np. przy dużym zapyleniu), a oprócz trójkolorowej dużej diody LED, obecność ukrytych obiektów w ścianie czy suficie sygnalizowana jest sygnałem dźwiękowym


Funkcja AUTO CAL – funkcja automatycznej kalibracji dzięki czemu wykrywacz samoczynnie się kalibruje, a praca jest dokładna, bezpieczna i szybka.

Trójkolorowa duża dioda typu LED (czerwona, żółta i zielona) – wskazuje jednoznacznie czy można wiercić (kolor zielony), czy wykrywacz zbliża się do poszukiwanego elementu (kolor żółty), czy nie można wiercić (kolor czerwony), a przy tym zwiększa bezpieczeństwo pracy i ułatwia obsługę.

Sygnał dźwiękowy z modulowaną częstotliwością – ułatwia lokalizację szukanego obiektu, szczególnie przydatny podczas pracy w trudnych warunkach budowlanych (np. przy dużym zapyleniu), a dzięki modulowanej częstotliwości wykrywacz pozwala na precyzyjne ustalenie pozycji wykrytego obiektu w ścianie – częstotliwość sygnału dźwiękowego zwiększa się w chwili zbliżania się miernika do wykrywanego obiektu.

Funkcja automatycznego wyłącznika – po 10 minutach bezczynności wykrywacz  zostanie automatycznie wyłączony dzięki czemu urządzenie samo dba o stan naładowania baterii zasilających i pozwala na maksymalnie długą pracę na jednym pakiecie baterii (ok. 5 godzin pracy ciągłej).

Funkcja ostrzegania o usterkach miernika – pokazuje, że miernik został uszkodzony i należy go odesłać do serwisu.

Specjalna obudowa odporna na uderzenia – boczne części obudowy zostały pokryte specjalnym , miękkim materiałem typu Softgrip, dzięki czemu zwiększono ergonomię urządzenia (miernik nie wyślizguje się z rąk) oraz w dużym stopniu zwiększono odporność na uderzania (np. przy upadku na twarde podłoże).

Intuicyjna i bardzo prosta obsługa – wykrywacz został wyposażony tylko w 1 przesuwny włącznik główny, dzięki czemu jego obsługa jest banalnie prosta – włączamy miernik i od razu możemy przystąpić do poszukiwania obiektów w ścianie, suficie, czy podłodze.

Wykrywane materiały:
- żelazo zbrojeniowe,
- stal, 
- metale żelazne,
- metale nieżelazne (aluminium, miedź, mosiądz, itp.), 
- przewody pod napięciem, 
- przewody nie przewodzące prąd

3 LATA GWARANCJI !!!


 

Maksymalna głębokość pomiaru (dla stali): 70 mm
Maksymalna głębokość pomiaru (dla miedzi): 60 mm
Maksymalna głębokość pomiaru (dla drewna): 50 mm
Automatyczny wyłącznik po: 10 minutach
Czas pracy na jednym pakiecie baterii: ok. 5 godzin
Zasilanie bateryjne: 3 bateria R3 (AAA)
Ciężar urządzenia: 0,15 kg
Wymiary urządzenia: 143x60x29 mm (dług. x szerokość x wysokość)

 • Wykrywacz cyfrowy
 • Komplet baterii
 • Instrukcję w języku polskim
 • Dokument zakupu (FAKTURA VAT), bez którego gwarancja jest nieważna !!!