Wkrętarka udarowa GSB 12V-30 BOSCH 2x2,0Ah

  • Producent: BOSCH NIEBIESKI
  • Kod producenta: 06019G9112
  • Dostępność: Jest w magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 478,86 zł 589,00 zł


Udarowa wiertarko-wkrętarka GSB 12V-30 BOSCH 

Stara nazwa: GSB 12V-15 BOSCH

Wkrętarka GSB 12V-30 to mocna i wydajna wkrętarka akumulatorowa. Jej wysoki moment obrotowy – 30 Nm, pozwala na wkręcanie śrub i wkrętów o średnicy 8 mm. Wkrętarka została również wyposażona w funkcję wiercenia z udarem do wykonywania otworów w betonie, czy cegle o maksymalnej średnicy 8mm. Dodatkowo wkrętarka została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.


Bardzo efektywny mechanizm udarowy, dzięki któremu z powodzeniem możemy wiercić otwory w cegle, kamieniu i betonie z wykorzystaniem tradycyjnych wierteł widiowych o średnicy do 8 mm

Duża wartość momentu obrotowego – 30 Nm dzięki zastosowaniu silnika o dużej sprawności i wysokiej mocy firmy BOSCH gwarantuje szeroki zakres zastosowań.

Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton.

Wysokiej jakości 2-biegowa przekładnia mechaniczna z odpornym na pył systemem szybkiego przełączania biegów 1 i 2 oraz z kołami obiegowymi wykonanymi w całości z metalu  gwarantuje bardzo długą żywotność urządzenia i idealne przeniesienie napędu, bieg 1 – przeznaczony jest do wiercenia otworów o dużej średnicy oraz do wkręcania wkrętów i śrub, bieg 2 – przeznaczony jest do wiercenia wiertłami o małej średnicy.

Smukła i bardzo ergonomiczna rękojeść środkowa pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem typu Softgrip z czułym włącznikiem elektronicznym gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas wiercenia i wkręcania.

20 stopniowa przekładnia planetarna z metalowymi kołami zębatymi zapewnia wysoką precyzję wkręcania.

1 dodatkowe ustawienie momentu do wiercenia lub do wkręcania przy maksymalnej  wartości momentu obrotowego.

1 dodatkowe ustawienie momentu do wiercenia z udarem przy pełnej wartości momentu

Wbudowany wskaźnik diodowy stanu naładowania akumulatora (3 zielone diody LED), który wskazuje aktualny stan naładowania akumulatora oraz informuje, w którym momencie należy naładować akumulator (1 migająca dioda).

Wbudowana latarka (duża dioda LED), która idealnie oświetla miejsce obróbki i pozwala na pracę w miejscach zaciemnionych, czy nie doświetlonych.

Wygodny i łatwy w obsłudze przełącznik prawo/lewo z blokadą przed przypadkowym włączeniem, np. podczas transportu wkrętarki.

Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej zapewniająca w każdej sytuacji łagodny rozruch i pełną kontrolę podczas wiercenia, czy wkręcania.

Hamulec wybiegowy do bardzo precyzyjnego wkręcania, sprawia, że końcówki wkrętarskie, wkręty czy śruby nie zostają przekręcone, czy uszkodzone.

Jednoczęściowy szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 10mm z systemem Auto-Lock umożliwiający łatwą i bardzo szybką wymianę wiertła, czy końcówki wkrętarskiej przy użyciu jednej dłoni.

Ładowarka GAL 12V-40 PROFESSIONAL firmy BOSCH to najnowsza ładowarka sieciowa z mikroprocesorowym układem sterowania, wyposażona w system Turbo Power, dzięki któremu w ciągu 24 minut ładowania akumulator uzyskuje już 70% pojemności, a w ciągu 35 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100%.

2 akumulatory litowo-jonowe 12 V z serii PREMIUM o pojemności 2,0 Ah przeznaczone do pracy pod bardzo dużym obciążeniem, przetestowane wg profesjonalnych kryteriów o bardzo niskiej rezystancji wewnętrznej wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością nawet w przypadku prac w niskich temperaturach, a przy tym są małe i lekkie.Na wszystkie profesjonalne elektronarzędzia linii niebieskiej firmy BOSCH,
przy rejestracji pod adresem www.bosch-pt.com/warranty
w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.


Napięcie i pojemność akumulatora: 10,8 V / 12 V
Typ akumulatora: litowo-jonowy
Pojemność akumulatora: 2,0 Ah
Prędkość obrotowa: bieg 1: 0 – 420/min (regulowane płynnie)
Prędkość obrotowa: bieg 2: 0 – 1.600/min (regulowane płynnie)
Ilość udarów: od 0 do 24.000 /min (regulowana)
Maksymalny moment obrotowy: 18 Nm (miękkie wkręcanie)
Maksymalny moment obrotowy: 30 Nm (twarde wkręcanie)
Ustawienia momentu obrotowego: 20 + 1 (całkowita blokada)
Uchwyt wiertarski: szybkozaciskowy od 0,8 do 10 mm
Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 20 mm
Maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm
Maksymalna średnica wiercenia w aluminium: 12 mm
Maksymalna średnica wkrętów: 8 mm
Ciężar urządzenia: 0,9 kg (z akumulatorem)

- Wiertarko-wkrętarkę akumulatorową
- 2 akumulatory Li-Ion 2,0 Ah
- Szybką ładowarkę GAL 12V-40
- Instrukcję obsługi w języku polskim
- Kartę gwarancyjną