Wkrętarka udarowa 18V PDR 18 LI BOSCH 1x2,5Ah

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: BOSCH ZIELONY
 • Kod producenta: 0603980300
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 397,56 zł 489,00 zł

Akumulatorowa wkrętarka udarowa PDR 18 LI BOSCH.


Narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH z serii LI-2 to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych i najmocniejszych tego typu urządzeń na rynku. Wykorzystywane są przez specjalistyczne firmy budowlane i remontowe na całym świecie. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami. Umożliwia to efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami narzędzia.


Akumulatorowa wkrętarka PDR 18 LI to bardzo wydajna wkrętarka udarowa. Dzięki swoim niewielkim gabarytom jest łatwa w transporcie i zawsze pod rękę, a przy tym bardzo poręczna i bardzo lekka (zaledwie 1,3 kg). Dzięki technologii litowo-jonowej jest nie tylko kompaktowym, ale także ekstremalnie wydajnym urządzeniem. Wkrętarką można wkręcać w drewno śruby o wielkości 8x100mm (ok. 85% wszystkich przypadków wkręcania).

Wkrętarka udarowa PDR 18 LI została wyposażona w akumulator litowo-jonowy 18V o bardzo dużej pojemności – 2,5Ah.

Akumulatory litowo-jonowe 18V / 2,5Ah seria PBA BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone

Wkrętarka udarowa PDR 18 LI to mocna i wydajna wkrętarka akumulatorowa. Jej wysoki moment obrotowy – 130 Nm, pozwala na wkręcanie śrub o rozmiarze M14.

Dodatkowo wkrętarka została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH, dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.

Wkrętarka udarowa PDR 18 LI jest równie wydajna jak typowy elektryczny klucz udarowy, a przy tym bardziej poręczna, lekka i niezależna ponieważ nie posiada przewodu zasilającego. W wyposażeniu seryjnym znajduje się najnowszej generacji ładowarka sieciowa – model AL 1830 CV.

Ładowarka AL 1830 CV firmy BOSCH to najnowsza ładowarka sieciowa z mikroprocesorowym układem sterowania, wyposażona w system ReadyToGO, dzięki któremu w ciągu 40 minut ładowania akumulator uzyskuje już 80% pojemności, a w ciągu 60 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100%.

Wkrętarka udarowa PDR 18-LI firmy BOSCH została wyposażona w innowacyjny system SYNEON CHIP

Syneon Chip jest częścią unikatowego elektronicznego systemu sterującego efektywną interakcją między akumulatorem, silnikiem i przekładnią, aby zapewnić optymalną moc przez cały czas pracy i do każdego rodzaju pracy. Inteligentna elektronika kontroluje zapotrzebowanie na moc, napięcie i temperaturę akumulatora

Chip monitoruje moc potrzebną do wykonania zadania i zapobiega niekorzystnym efektom skoków napięcia. W efekcie akumulator, silnik i przekładania zawsze pracują w bardziej wydajny sposób

Dodatkowo kontroluje on pobór prądu w narzędziach o wysokim natężeniu, w ten sposób gwarantuje bardziej optymalną niż kiedykolwiek moc dostarczaną do silnika. Zakrętarka pracuje z równomierną mocą przez cały czas, bez względu na stan naładowania akumulatora, między innymi dzięki unikaniu nieefektywnego wykorzystania energii.

SYSTEM POWER FOR ALL

Czyli jeden akumulator i jedna ładowarka do obsługi wszystkich elektronarzędzi z oferty narzędzi amatorskich oraz ogrodowych firmy BOSCH.

Pozwala to na bardzo swobodną rozbudowę posiadanych elektronarzędzi akumulatorowych w swoim warsztacie, a w ofercie oprócz typowych elektronarzędzi akumulatorowych firma BOSCH oferuje bardzo szeroką gamę elektronarzędzi ogrodowych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wystarczy posiadać 1 lub 2 akumulatory, 1 ładowarkę sieciową oraz szeroką gamę elektronarzędzi, która z roku na rok będzie rozwijana o kolejne coraz to ciekawsze propozycje firmy BOSCH.

Bardzo duża wartość momentu obrotowego – 130Nm dzięki zastosowaniu silnika o dużej sprawności i wysokiej mocy firmy  BOSCH gwarantuje szeroki zakres zastosowań

Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton

Wygodny i łatwy w obsłudze przełącznik prawo/lewo z blokadą przed przypadkowym włączeniem, np. podczas transportu wkrętarki

Smukła i bardzo ergonomiczna rękojeść środkowa pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem typu Softgrip z czułym włącznikiem elektronicznym gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas wiercenia i wkręcania

Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej zapewniająca w każdej sytuacji łagodny rozruch i pełną kontrolę podczas wkręcania

Chwyt wewnętrzny sześciokątny 1/4” umożliwiający łatwą i bardzo szybką wymianę wiertła, czy końcówki wkrętarskiej przy użyciu jednej dłoni.

 
 • Napięcie akumulatora 18 V (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatora 2,5 Ah
 • Prędkość obrotowa od 0 do 2.600 obr/min (regulowana)
 • Częstotliwość udarów od 0 do 3.200 /min (regulowana)
 • Uchwyt wiertarski chwyt wewnętrzny sześciokątny 1/4"
 • Moment obrotowy 130 Nm (wkręcanie w twarde materiały)
 • Średnica wkrętów 8 mm (wkręcanie w drewno bez nawiercania)
 • Średnica śrub M14
 • Ciężar urządzenia z akumulatorem 1,3 kg
 • System PAWER FOR ALL - elastyczny system akumulatorów litowo-jonowych i ładowarek sieciowych do akumulatorów.

Dowolne narzędzie. Dowolna praca. I tylko JEDEN AKUMULATOR.

 • Wkrętarkę udarową firmy BOSCH
 • 1 akumulator PBA 18V Li-Ion 2,5Ah
 • Cyfrową ładowarkę AL 1830 CV
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną