WKŁAD L-BOXX DO GSR 14,4/18 V-LI BOSCH

 • Producent: BOSCH
 • Kod producenta: 1600A002WB
 • Dostępność: Jest w magazynie
  Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
 • szt.
 • Cena netto: 20,33 zł 25,00 zł

Wkład na elektronarzędzia do walizki L-BOXX 136 BOSCH Professional

Koncepcja L-BOXX powstała we współpracy z firmą Sortimo, wiodącym w Europie producentem wyposażenia pojazdów specjalistycznych.

System L-BOXX to system łatwego łączenia i odłączania poszczególnych walizek, który zapewnia komfortowy transport kilka walizek jednocześnie. Można go w dowolny sposób konfigurować w zależności od potrzeb w celu przechowywania urządzeń, osprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Tym samym L-BOXX jest bardziej komfortowym rozwiązanie, niż wszystkie konwencjonalne walizki. Zapewnia utrzymanie porządku oraz wygodny transport, a jego solidna konstrukcja bez problemu wytrzyma obciążenia do 100 kg.

Integracja walizek L-BOXX z systemem zabudowania pojazdów Sortimo pozwala utrzymać porządek w pojeździe, a także zapobiega przemieszczaniu się ładunku w momencie zderzania, chroniąc w ten sposób kierowcę i pasażerów przed obrażeniami. Jest to jedyny system zabudowy pojazdu tego typu, który z sukcesem przeszedł testy kolizji samochodu z przeszkodą, okazując się bezpieczny dla kierowcy i wnętrza pojazdu.

Wnętrze walizek może mieć dowolną zawartość. Pozwala to transportować prawie wszystkie modele elektronarzędzi firmy BOSCH oraz podchodzić elastycznie do ich wykorzystania. Oprócz specjalnych „wkładów” na elektronarzędzia można także dodawać szeroki asortyment kolorowych wkładek na osprzęt i dodatkowe akcesoria. Cały system sprawia, że każdy fachowiec może tak dopasować zestaw opakowań oraz ich wnętrza, żeby najlepiej odpowiadał jego indywidualnym potrzebom.

Walizki L-BOXX występują w czterech różnych rozmiarach. Wszystkie mają taką samą podstawę o wymiarach 442mm x 357mm, różnią się od siebie wysokością (117, 151, 253 i 389mm). Walizki w dwóch pierwszych rozmiarach przeznaczone są do przechowywania mniejszych elektronarzędzi (wkrętarek, wiertarek, czy szlifierek), a dwa największe kontenery służą do transportu większych elektronarzędzi (pilarek tarczowych, pił szablastych, strugów, frezarek górno wrzecionowych, czy zestawów kilku narzędzi).


Charakterystyka produktu


 • Wkłady L-BOXX firmy BOSCH wykonane są z solidnego, odpornego na uszkodzenia, a zarazem lekkiego tworzywa sztucznego POLISTYREN (PS)

 

 • Wkłady pozwalają na unieruchomienie elektronarzędzi wewnątrz walizek L-BOXX co zapobiega ich mechanicznemu uszkodzeniu w trakcie transportu

 

 • Do wkładu umieszczonego wewnątrz walizki L-BOXX 136 lub POJEMNIKA L-BOXX  BOSCH, pasują poniższe elektronarzędzia:


Wkrętarka akumulatorowa  GSR 14,4-2-LI BOSCH
Wkrętarka akumulatorowa  GSR 18-2-LI BOSCH
Wkrętarka akumulatorowa z udarem GSB 14,4-2-LI BOSCH
Wkrętarka akumulatorowa z udarem GSB 18-2-LI BOSCH
Zakrętarka akumulatorowa  GDR 14,4 V-LI BOSCH
Zakrętarka akumulatorowa  GDR 18 V-LI BOSCH
Zakrętarka akumulatorowa  GDX 14,4 V-LI BOSCH
Zakrętarka akumulatorowa  GDX 18 V-LI BOSCH
Klucz akumulatorowy udarowy GDS 18 V-LI BOSCH
Klucz akumulatorowy udarowy GDS 18 V-LI BOSCH

 • Powyższy wkład zajmuje połowę objętości walizki L-BOXX 136, drugą część można zagospodarować innym wkładem 1/2 L-Shape

12 mc-y GWARANCJI !!!


Na osprzęt firmy BOSCH,
producent udziela 12 miesięcznej gwarancji.

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).

 


ZAPRASZAMY do zapoznania się z szeroką

ofertą systemu L-BOXX firmy BOSCH

 

   

Wkład do walizki L-BOXX 136
Rozmiar wkładu 1/2 L-Shape
Numer katalogowy producenta 1600A002WB
Numer katalogowy producenta (2014) 2608438092

Kod Baretool 6.082.962.4VZ

Wkład do walizki L-BOXX
Dokument zakupu (FAKTURA VAT), bez którego gwarancja jest nieważna !!!