Wiertło diamentowe 30mm (na sucho) BOSCH do twardej ceramiki

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: 2608587119
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: Od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 166,67 zł 205,00 zł

Opis 


Wiertło diamentowe 30 mm Dry Speed for Ceramic BOSCH do wiercenia na sucho.

Korony Dry Speed fo Ceramic idealne do wiercenia w miękkich, twardych i bardzo twardych płytkach ceramicznych, płytkach gresowych, klinkierowych i granitowych.


Charakterystyka produktu


Wiertła diamentowe Dry Speed for Ceramic firmy BOSCH przeznaczone są do wiercenia na mokro we wszystkich rodzajach płytek ceramicznych:
- miękkie – glazura, terakota, marmur
- twarde – płytki klinkierowe, twarda glazura
- bardzo twarde – gres szkliwiony i nie szkliwiony, płytki granitowe

BARDZO SZYBKIE I CZYSTE WIERCENIE – oszczędność czasu - Wiertła diamentowe Dry Speed for Ceramic firmy BOSCH posiadają specjalną powłokę diamentową zapewniającą szybkie i czyste wiercenie otworów w płytkach ceramicznych bez użycia udaru, a dzięki najnowszej technologii wykonania powłoki diamentowej gwarantują długą żywotność podczas wiercenia w twardych płytkach.

BARDZO DUŻA ŻYWOTNOŚĆ – oszczędność pieniędzy - dzięki najnowszym wiertłom Dry Speed for Ceramic CERAMIC firmy BOSCH wywiercisz kilkadziesiąt razy więcej otworów, aniżeli tradycyjnym wiertłem widiowym, a specjalna krawędź skrawająca gwarantuje gładkie i czyste krawędzie otworu, bez jakichkolwiek wyszczerbień.

DUŻY KOMFORT PRACY – innowacyjne wiercenie na sucho - innowacyjne, samochłodzącei bardzo wydajne wiertła diamentowe firmy BOSCH do pracy na sucho, przeznaczone do wiertarek i wkrętarek akumulatorowych umożliwiają wiercenie we wszystkich rodzajach płytek bez stosowania chłodzenia wodą.

Twarde płytki są coraz częściej stosowane przy wykańczaniu wnętrz, nie tylko na podłogi, ale także na ścianie w kuchni i łazience. Dotychczas otwory w bardzo twardych płytkach musiały być wykonane z zastosowaniem chłodzenia wodą, aby zapobiec uszkodzeniu diamentów w wyniku dużej emisji ciepła. Metoda ta oznaczała zwykle nieporządek spowodowany przez połączenie wilgoci i pyłu oraz wymagała czasochłonnego czyszczenia zabrudzeń.

Dzięki nowym diamentowym wiertłom firmy BOSCH do pracy na sucho wiercenie w twardych płytkach stanie się dużo prostsze i łatwiejsze, a przede wszystkim czystsze i bardziej ekonomiczne. A wszystko to przy jednoczesnym zagwarantowaniu długiej żywotności i bardzo wysokiej wydajności wiercenia.

Korony diamentowe Dry Speed best for CERAMIC firmy BOSCH zostały wyposażone w chwyt z gwintem M14 i są przeznaczone do wiercenia z zastosowaniem jednoręcznych szlifierek kątowych o maksymalnej prędkości obrotowej wynoszącej 11.000 obr/min. Dzięki tak dużej prędkości wiercenia użytkownik uzyskuje dużo większe tempo cięcia oraz kilkukrotnie większą żywotność niż porównywalne produkty stosowane do pracy na mokro, a co za tym idzie wywiercimy więcej otworów w krótszym czasie i przy mniejszym nakładzie sił.


Parametry techniczne


Średnica: ∅30 mm
Długość robocza: 35 mm
Długość całkowita: 50 mm
Typ głowicy: pełny segment z samochłodząca powłoką diamentową
Rodzaj chwytu: gwint M14 (typowy w szlifierkach kątowych)
Seria: Dry Speed best for CERAMIC
Zastosowanie: w jednoręcznych (małych) szlifierkach kątowych12 mc-y GWARANCJI !!!


Na osprzęt firmy BOSCH,
producent udziela 12 miesięcznej gwarancji.

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).