Walizka L-BOXX Mini LUNCHBOX BOSCH (niebieska)

 • Producent: BOSCH
 • Kod producenta: 1600A007SF
 • Dostępność: Jest w magazynie
  Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
 • szt.
 • Cena netto: 38,62 zł 47,50 zł

Walizka L-BOXX Mini LUNCHBOX firmy BOSCH

Koncepcja L-BOXX powstała we współpracy z firmą Sortimo, wiodącym w Europie producentem wyposażenia pojazdów specjalistycznych.

System L-BOXX to system łatwego łączenia i odłączania poszczególnych walizek, który zapewnia komfortowy transport kilka walizek jednocześnie. Można go w dowolny sposób konfigurować w zależności od potrzeb w celu przechowywania urządzeń, osprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Tym samym L-BOXX jest bardziej komfortowym rozwiązanie, niż wszystkie konwencjonalne walizki. Zapewnia utrzymanie porządku oraz wygodny transport, a jego solidna konstrukcja bez problemu wytrzyma obciążenia do 100 kg.

Integracja walizek L-BOXX z systemem zabudowania pojazdów Sortimo pozwala utrzymać porządek w pojeździe, a także zapobiega przemieszczaniu się ładunku w momencie zderzania, chroniąc w ten sposób kierowcę i pasażerów przed obrażeniami. Jest to jedyny system zabudowy pojazdu tego typu, który z sukcesem przeszedł testy kolizji samochodu z przeszkodą, okazując się bezpieczny dla kierowcy i wnętrza pojazdu.

Wnętrze walizek może mieć dowolną zawartość. Pozwala to transportować prawie wszystkie modele elektronarzędzi firmy BOSCH oraz podchodzić elastycznie do ich wykorzystania. Oprócz specjalnych „wkładów” na elektronarzędzia można także dodawać szeroki asortyment kolorowych wkładek na osprzęt i dodatkowe akcesoria. Cały system sprawia, że każdy fachowiec może tak dopasować zestaw opakowań oraz ich wnętrza, żeby najlepiej odpowiadał jego indywidualnym potrzebom.

Walizki L-BOXX występują w czterech różnych rozmiarach. Wszystkie mają taką samą podstawę o wymiarach 442mm x 357mm, różnią się od siebie wysokością (117, 151, 253 i 389mm). Walizki w dwóch pierwszych rozmiarach przeznaczone są do przechowywania mniejszych elektronarzędzi (wkrętarek, wiertarek, czy szlifierek), a dwa największe kontenery służą do transportu większych elektronarzędzi (pilarek tarczowych, pił szablastych, strugów, frezarek górno wrzecionowych, czy zestawów kilku narzędzi).


Charakterystyka produktu


 •  Pojemnik L-BOXX Mini LUNCHBOX przezanczony jest do przechowywania artykułów spożywczych. Zapewnia czyste i estetyczne przenoszenie żywności.

 

 • Idealnie pasuje do kaset i-BOXX (1/2 wielkości) oraz szuflad LS-Tray BOSCH

 

 • L-BOXX Mini przeznaczony jest również do walizki L-BOXX 102, pozostałą część można zagospodarować drugim L-BOXX Mini lub kolorowymi pojemnikami na osprzęt.

 

 • Kompatybilność pojemnika z systemem walizek L-BOXX zapewnia, iż posiłek jest zawsze "pod ręką" pracownika a wewnętrzne, regulowane przegródki unieruchamiają przechowywane artykuły.

 

 • Pojemnik może być również wykorzystywany do przechowywania drobnego osprzętu

 

 • Walizkę L-BOXX Mini zamyka się dwoma zatrzaskami z przodu, zapobiegając przed przypadkowym otwarciem. Pojeminiki łączą się też między sobą za pomocą dwóch zatrzasków umiejscowionych w podstawie a składana rękojeść górna zapewnia wygodne przenoszenie

 

 • Produkt przystosowany jest do mycia w zmywarce


12 mc-y GWARANCJI !!!


Na osprzęt firmy BOSCH,
producent udziela 12 miesięcznej gwarancji.

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).

 


ZAPRASZAMY do zapoznania się z szeroką

ofertą systemu L-BOXX firmy BOSCH

 

   

Materiał Polipropylen
Wysokość 63 mm
Długość 260 mm
Szerokość 155 mm
Ciężar 0,5 kg
Maksymalna ładowność 1,5 kg
Numer katalogowy producenta 1600A007SF

L-BOXX Mini
Dokument zakupu (FAKTURA VAT), bez którego gwarancja jest nieważna !!!