WALIZKA L-BOXX 374 firmy BOSCH na elektronarzędzia

 • Producent: BOSCH
 • Kod producenta: 1600A012G3
 • Dostępność: Jest w magazynie
  Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
 • szt.
 • Cena netto: 210,57 zł 259,00 zł

Profesjonalna walizka narzędziowa L-BOXX seria 374 firmy BOSCH

Koncepcja L-BOXX powstała we współpracy z firmą Sortimo, wiodącym w Europie producentem wyposażenia pojazdów specjalistycznych.

System L-BOXX to system łatwego łączenia i odłączania poszczególnych walizek, który zapewnia komfortowy transport kilka walizek jednocześnie. Można go w dowolny sposób konfigurować w zależności od potrzeb w celu przechowywania urządzeń, osprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Tym samym L-BOXX jest bardziej komfortowym rozwiązanie, niż wszystkie konwencjonalne walizki. Zapewnia utrzymanie porządku oraz wygodny transport, a jego solidna konstrukcja bez problemu wytrzyma obciążenia do 100 kg.

Integracja walizek L-BOXX z systemem zabudowania pojazdów Sortimo pozwala utrzymać porządek w pojeździe, a także zapobiega przemieszczaniu się ładunku w momencie zderzania, chroniąc w ten sposób kierowcę i pasażerów przed obrażeniami. Jest to jedyny system zabudowy pojazdu tego typu, który z sukcesem przeszedł testy kolizji samochodu z przeszkodą, okazując się bezpieczny dla kierowcy i wnętrza pojazdu.

Wnętrze walizek może mieć dowolną zawartość. Pozwala to transportować prawie wszystkie modele elektronarzędzi firmy BOSCH oraz podchodzić elastycznie do ich wykorzystania. Oprócz specjalnych „wkładów” na elektronarzędzia można także dodawać szeroki asortyment kolorowych wkładek na osprzęt i dodatkowe akcesoria. Cały system sprawia, że każdy fachowiec może tak dopasować zestaw opakowań oraz ich wnętrza, żeby najlepiej odpowiadał jego indywidualnym potrzebom.

Walizki L-BOXX występują w czterech różnych rozmiarach. Wszystkie mają taką samą podstawę o wymiarach 442mm x 357mm, różnią się od siebie wysokością (117, 151, 253 i 389mm). Walizki w dwóch pierwszych rozmiarach przeznaczone są do przechowywania mniejszych elektronarzędzi (wkrętarek, wiertarek, czy szlifierek), a dwa największe kontenery służą do transportu większych elektronarzędzi (pilarek tarczowych, pił szablastych, strugów, frezarek górno wrzecionowych, czy zestawów kilku narzędzi).


Charakterystyka produktu


 • Walizkę L-BOXX zamyka się za pomocą dwóch zatrzasków z przodu. Ergonomiczny kształt ścianek i pokryw sprawiają, że uchwyty i zatrzaski nie wystają poza obrys walizki. Umożliwia to bezpieczny transport walizek i redukcję do minimum niebezpieczeństwa ich otwarcia czy uszkodzenia w czasie przenoszenia.

 

 • Nowe walizki L-BOXX wykonane są z wysokiej jakości tworzywa ABS, odpornego na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, na uderzenia, warunki atmosferyczne i wstrząsy. Ich konstrukcja jest mocna i wyjątkowo trwała, skutecznie chroni elektronarzędzia przed uszkodzeniami.

 

 • Oferowana walizka przeznaczona jest do transportu i przechowywania profesjonalnych elektronarzędzi firmy BOSCH.

 

 • W zależności od zastosowanego wkładu z tworzywa sztucznego, walizkę można wykorzystać do transportu poniższych elektronarzędzi firmy BOSCH:


Pilarki tarczowe i zagłębiarki
− GKS 55 , GKS 55CE, GKS 55GCE
− GKS 65 , GKS 65CE, GKS 65GCE
− GKS 85 , GKS 85G, GKT 55 GCE

Narzędzia akumulatorowe
− GKS 18V-LI – akumulatorowa pilarka tarczowa
− GSA 18V-LI – akumulatorowa piła szablasta

Frezarki 
− GMF 1600 CE, GOF 1600 CE
− GOF 2000 CE

Satyniarka
− GSI 14 CE


12 mc-y GWARANCJI !!!


Na osprzęt firmy BOSCH,
producent udziela 12 miesięcznej gwarancji.

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).

 


ZAPRASZAMY do zapoznania się z szeroką

ofertą systemu L-BOXX firmy BOSCH

 

   

Wysokość 389 mm
Długość 442 mm
Szerokość 357 mm
Ciężar 3,4 kg
Numer katalogowy producenta 1600A001RT

Oferowaną walizkę L-BOXX 374
Dokument zakupu (FAKTURA VAT), bez którego gwarancja jest nieważna !!!