WALIZKA L-BOXX 102 firmy BOSCH na elektronarzędzia

  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: 1600A012FZ
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 126,02 zł 155,00 zł

Opis


Profesjonalna walizka narzędziowa L-BOXX seria 102 firmy BOSCH

Koncepcja L-BOXX powstała we współpracy z firmą Sortimo, wiodącym w Europie producentem wyposażenia pojazdów specjalistycznych. System L-BOXX to system łatwego łączenia i odłączania poszczególnych walizek, który zapewnia komfortowy transport kilka walizek jednocześnie. Można go w dowolny sposób konfigurować w zależności od potrzeb w celu przechowywania urządzeń, osprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Tym samym L-BOXX jest bardziej komfortowym rozwiązanie, niż wszystkie konwencjonalne walizki. Zapewnia utrzymanie porządku oraz wygodny transport, a jego solidna konstrukcja bez problemu wytrzyma obciążenia do 100 kg.


Charakterystyka produktu


Integracja walizek L-BOXX z systemem zabudowania pojazdów Sortimo pozwala utrzymać porządek w pojeździe, a także zapobiega przemieszczaniu się ładunku w momencie zderzania, chroniąc w ten sposób kierowcę i pasażerów przed obrażeniami. Jest to jedyny system zabudowy pojazdu tego typu, który z sukcesem przeszedł testy kolizji samochodu z przeszkodą, okazując się bezpieczny dla kierowcy i wnętrza pojazdu. 

Wnętrze walizek może mieć dowolną zawartość. Pozwala to transportować prawie wszystkie modele elektronarzędzi firmy BOSCH oraz podchodzić elastycznie do ich wykorzystania. Oprócz specjalnych „wkładów” na elektronarzędzia można także dodawać szeroki asortyment kolorowych wkładek na osprzęt i dodatkowe akcesoria. Cały system sprawia, że każdy fachowiec może tak dopasować zestaw opakowań oraz ich wnętrza, żeby najlepiej odpowiadał jego indywidualnym potrzebom.

Walizki L-BOXX występują w czterech różnych rozmiarach. Wszystkie mają taką samą podstawę o wymiarach 442mm x 357mm, różnią się od siebie wysokością (117, 151, 253 i 389mm). Walizki w dwóch pierwszych rozmiarach przeznaczone są do przechowywania mniejszych elektronarzędzi (wkrętarek, wiertarek, czy szlifierek), a dwa największe kontenery służą do transportu większych elektronarzędzi (pilarek tarczowych, pił szablastych, strugów, frezarek górno wrzecionowych, czy zestawów kilku narzędzi).

Walizkę L-BOXX zamyka się za pomocą dwóch zatrzasków z przodu. Ergonomiczny kształt ścianek i pokryw sprawiają, że uchwyty i zatrzaski nie wystają poza obrys walizki. Umożliwia to bezpieczny transport walizek i redukcję do minimum niebezpieczeństwa ich otwarcia czy uszkodzenia w czasie przenoszenia. 

Nowe walizki L-BOXX wykonane są z wysokiej jakości tworzywa ABS, odpornego na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, na uderzenia, warunki atmosferyczne i wstrząsy. Ich konstrukcja jest mocna i wyjątkowo trwała, skutecznie chroni elektronarzędzia przed uszkodzeniami.

Oferowana walizka przeznaczona jest do transportu i przechowywania profesjonalnych elektronarzędzi firmy BOSCH. W zależności od zastosowanego wkładu z tworzywa sztucznego, walizkę można wykorzystać do transportu poniższych elektronarzędzi firmy BOSCH:
- GSR 10,8-LI / GSR 12V-15 – wiertarko-wkrętarka akumulatorowa
- GSR 10,8-2-LI / GSR 12V-15 – wiertarko-wkrętarka akumulatorowa
- GSR 10,8 V-EC / GSR 12V-20 – wiertarko-wkrętarka akumulatorowa
- GSB 10,8-2-LI / GSB 12V-15 – udarowa wiertarko-wkrętarka
- GRO 10,8V-LI / GRO 12V – szlifierka wysokoobrotowa
- GWI 10,8-LI / GWI 12V-5 – kątowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa
- GDR 10,8-LI / GDR 12V-105 – udarowa zakrętarka akumulatorowa
- GDS 10,8-LI / GDS 12V-110 – udarowy klucz akumulatorowy
- GOP 10,8V-LI / GOP 12V-28 – uniwersalne narzędzie akumulatorowe
- GLI 10,8V-LI / GLI 12V – latarka akumulatorowa
- GSA 10,8V-LI / GSA 12V-14 – akumulatorowa piła szablasta
- GOS 10,8V-LI / GIC 120 C – kamera inspekcyjna
- GUS 10,8V-LI / GUS 12V-300 – nożyce akumulatorowe
- GST 10,8V-LI / GST 12V-70 – wyrzynarka akumulatorowa
- GAS 10,8V-LI / GAS 12V – odkurzacz akumulatorowy
- GEF 7E – pilnik elektryczny
i wiele innych.

12 MIESIĘCY GWARANCJI !!!


Na osprzęt firmy BOSCH,
producent udziela 12 miesięcznej gwarancji.

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).

 


ZAPRASZAMY do zapoznania się z szeroką

ofertą systemu L-BOXX firmy BOSCH

 

   

Materiał: Tworzywo ABS
Wysokość: 117 mm
Długość:  442 mm
Szerokość:  357 mm
Ciężar:  1,8 kg
Maksymalna ładowność: 25 kg
Numer katalogowy producenta: 1600A012FZ

- walizkę L-BOXX 102
- Dokument zakupu (E-FAKTURA), bez którego gwarancja jest nieważna !!!