Tarcza listkowa do metalu 125mm GR.80 BOSCH X-LOCK

  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: 2608619203
  • Dostępność: Jest w magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 8,54 zł 10,50 zł


Listkowa tarcza ścierna 125 mm gr.80 Best for Metal BOSCH z systemem mocowania X-LOCK.


Tarcza listkowa X571 Best for Metal zapewnia wyjątkowo wysoką trwałość w szlifowaniu zgrubnym i wygładzaniu powierzchni, usuwaniu szwów spawanych oraz rdzy z metalowych powierzchni

Powierzchnia ścierna pokryta jest wysokiej jakości ziarnami z cyrkonowanego tlenku glinu/półkruchego tlenku glinu zapewnia dużą wytrzymałość tarczy i sprawia że jest odporna na zużycie

Materiał nośny z trwałego włókna X-cloth zapewnia odpowiednią stabilność w trakcie dłuższych prac

Grys wiązany osnową wykonaną w całości z żywicy syntetycznej zwiększa odporność na zużycie w szlifowaniu twardych materiałów

Tarcze listkowe X571 z systemem mocowania X-LOCK można stosować zarówno w tradycyjnych szlifierkach kątowych z mocowaniem na gwint M14 i w szlifierkach z systemem X-LOCK


ŚWIATOWA NOWOŚĆ !!!!

Beznarzędziowy system mocowania osprzętu X-LOCK !!!!

Innowacyjny system X-LOCK firmy BOSCH to najłatwiejszy w obsłudze system wymiany osprzętu i rewolucja w segmencie szlifierek kątowych.

Zamiast pracochłonnego i wieloetapowego montażu z użyciem dodatkowych elementów mocujących, które łatwo można zgubić, takich jak nakrętka, podkładka i klucz, wymiana akcesoriów odbywa się do pięciu razy szybciej i o wiele łatwiej: wystarczy umieścić tarczę na uchwycie X-LOCK, docisnąć i gotowe, można rozpocząć pracę.

Kliknięcie sygnalizuje użytkownikowi, że osprzęt został prawidłowo zamontowany w urządzeniu i jest gotowy do pracy. W przypadku konieczności wymiany tarczy, wystarczy pociągnąć dźwignię, aby odblokować tarczę, która automatycznie zostaje zdemontowana i urządzenie od razu jest gotowe do montażu nowej tarczy.

System X-LOCK oszczędza użytkownikom dodatkowej pracy dzięki braku konieczności dokręcania osprzętu nakrętką mocującą.

Brak nakrętki montażowej z kolei sprawia że użytkownik może wygodnie szlifować wybrany materiał pod niewielkim kątem, bez ryzyka uszkodzenia jego powierzchni.

System X-LOCK niweluje ryzyko nieprawidłowego zamontowania tarcz i osprzętu. Gwarancją prawidłowo zamocowanego osprzętu jest dźwięk klik. Mechanizm w kształcie litery X nie pozwoli na montaż tarczy w nieprawidłowym kierunku (istotne zwłaszcza przy montażu tarcz diamentowych).

Dzięki systemowi X-LOCK można łatwo, szybko i bardzo bezpiecznie wymienić osprzęt w szlifierce kątowej bez dodatkowych narzędzi i nie zdejmując rękawic roboczych.

Osprzęt X-LOCK firmy BOSCH można zacząć używać od razu, ponieważ niemal wszystkie produkty z oferty osprzętu X-LOCK można stosować w typowych szlifierkach kątowych z tradycyjnym systemem montażu osprzętu (z nakrętką, podkładką i kluczem).

Firma BOSCH już teraz oferuje ponad 130 różnych produktów w ofercie osprzętu X-LOCK zapewniając od samego początku kompletny asortyment osprzętu.


Na osprzęt firmy BOSCH,
producent udziela 12 miesięcznej gwarancji.

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).


Średnica zewnętrzna tarczy 125 mm
Średnica wewnętrzna tarczy 22,2 mm
Materiał nośny - tworzywo sztuczne
Materiał ścierny - cyrkonowy tlenek glinu
Ziarnistość 80
Max. prędkość obrotowa 12.250 obr/min
Zastosowanie – szlifowanie miękkiej stali, żeliwa, metali nieżelaznych, aluminium
Przeznaczenie standardowe szlifierki kątowe oraz szlifierki z systemem mocowania X-LOCK

  • Tarczę listkową