Tarcza fibrowa 125mm BOSCH X-LOCK GR.36 (INOX)

 • Producent: BOSCH
 • Kod producenta: 2608619160
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 2,28 zł 2,80 zł

Fibrowa tarcza ścierna 125 mm gr.36 Best for Metal
z systemem mocowania X-LOCK.


Tarcza R574 Best for Metal zapewnia wyjątkowo wysoką trwałość w szlifowaniu zgrubnym i wygładzaniu powierzchni, usuwaniu szwów spawanych oraz rdzy z metalowych powierzchni

Powierzchnia ścierna pokryta jest wysokiej jakości ziarnami z cyrkonowanego tlenku glinu/półkruchego tlenku glinu zapewnia dużą wytrzymałość tarczy i sprawia że jest odporna na zużycie

Materiał nośny z wulkanizowanego kauczuku zapewnia odpowiednią stabilność w trakcie dłuższych prac

Grys wiązany osnową wykonaną w całości z żywicy syntetycznej zwiększa odporność na zużycie w szlifowaniu twardych materiałów

Tarczę R574 mocuje się do talerza oporowego. Talerze występują w trzech twardościach: miękki, średnio twardy i twardy. Są one dostępne na naszych aukcjach

Tarcze fibrowe R574 z systemem mocowania X-LOCK można stosować zarówno w tradycyjnych szlifierkach kątowych z mocowaniem na gwint M14 i w szlifierkach z systemem X-LOCK


ŚWIATOWA NOWOŚĆ !!!!

Beznarzędziowy system mocowania osprzętu X-LOCK !!!!

Innowacyjny system X-LOCK firmy BOSCH to najłatwiejszy w obsłudze system wymiany osprzętu i rewolucja w segmencie szlifierek kątowych.

Zamiast pracochłonnego i wieloetapowego montażu z użyciem dodatkowych elementów mocujących, które łatwo można zgubić, takich jak nakrętka, podkładka i klucz, wymiana akcesoriów odbywa się do pięciu razy szybciej i o wiele łatwiej: wystarczy umieścić tarczę na uchwycie X-LOCK, docisnąć i gotowe, można rozpocząć pracę.

Kliknięcie sygnalizuje użytkownikowi, że osprzęt został prawidłowo zamontowany w urządzeniu i jest gotowy do pracy. W przypadku konieczności wymiany tarczy, wystarczy pociągnąć dźwignię, aby odblokować tarczę, która automatycznie zostaje zdemontowana i urządzenie od razu jest gotowe do montażu nowej tarczy.

System X-LOCK oszczędza użytkownikom dodatkowej pracy dzięki braku konieczności dokręcania osprzętu nakrętką mocującą.

Brak nakrętki montażowej z kolei sprawia że użytkownik może wygodnie szlifować wybrany materiał pod niewielkim kątem, bez ryzyka uszkodzenia jego powierzchni.

System X-LOCK niweluje ryzyko nieprawidłowego zamontowania tarcz i osprzętu. Gwarancją prawidłowo zamocowanego osprzętu jest dźwięk klik. Mechanizm w kształcie litery X nie pozwoli na montaż tarczy w nieprawidłowym kierunku (istotne zwłaszcza przy montażu tarcz diamentowych).

Dzięki systemowi X-LOCK można łatwo, szybko i bardzo bezpiecznie wymienić osprzęt w szlifierce kątowej bez dodatkowych narzędzi i nie zdejmując rękawic roboczych.

Osprzęt X-LOCK firmy BOSCH można zacząć używać od razu, ponieważ niemal wszystkie produkty z oferty osprzętu X-LOCK można stosować w typowych szlifierkach kątowych z tradycyjnym systemem montażu osprzętu (z nakrętką, podkładką i kluczem).

Firma BOSCH już teraz oferuje ponad 130 różnych produktów w ofercie osprzętu X-LOCK zapewniając od samego początku kompletny asortyment osprzętu.

 • Średnica zewnętrzna tarczy 125 mm
 • Średnica wewnętrzna tarczy 22,2 mm
 • Materiał nośny - kauczuk wulkanizowany
 • Materiał ścierny - cyrkonowy tlenek glinu
 • Ziarnistość 36
 • Max. prędkość obrotowa 12.250 obr/min
 • Zastosowanie – szlifowanie miękkiej stali, żeliwa, metali nieżelaznych, aluminium
 • Przeznaczenie standardowe szlifierki kątowe oraz szlifierki z systemem mocowania X-LOCK
 • Tarczę fibrową