Szyna prowadząca FSN 70 BOSCH

  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: 2602317030
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 234,96 zł 289,00 zł

Opis


Profesjonalna szyna prowadząca model FSN 70 BOSCH 

Szyna prowadząca FSN 70 firmy BOSCH przeznaczona jest do prac pilarskich z wykorzystaniem pilarek tarczowych, wyrzynarek i frezarek górnowrzecionowych firmy BOSCH.


Charakterystyka produktu


Dzięki zastosowaniu szyny mamy możliwość cięcia wzdłuż linii prostej bez konieczności wytyczania jej na materiale. Spód szyny jest pokryty specjalnym materiałem gumowym, dzięki któremu szyna nie przesuwa się po materiale, a co za tym idzie nie jest wymagany dodatkowy montaż.

Dzięki specjalnej złączce szyny można ze sobą łączyć, np. wykorzystując 2 szyny FSN 70 uzyskamy długość roboczą 280 cm, można również łączyć ze sobą szynę FSN 70 z szyną FSN 140 (oferowana na innej naszej aukcji), wówczas uzyskamy długość roboczą 210 cm, itd

Zastosowanie: Pilarki z serii Professional, modele: GKS 55, GKS 55CE , GKS 65, GKS 65CE i GKS 85 są przygotowane do współpracy z szyną bez konieczności używania dodatkowych adapterów.

Do innych pilarek firmy BOSCH, zarówno z serii GKS Professional, jak również z serii amatorskiej PKS, jest wymagany specjalny adapter dodatkowy, który montuje się w miejsce listwy równoległej (zderzaka).

Szynę można również wykorzystać przy pracy wyrzynarkami i frezarkami firmy BOSCH, do tego celu potrzebne są specjalne adaptery montażowe.


12 miesięcy GWARANCJI !!!


Na osprzęt firmy BOSCH,
producent udziela 12 miesięcznej gwarancji.

Materiał: stop aluminium
Długość robocza szyny: 70 cm
Szerokość szyny: 20 cm

- Szynę prowadzącą FSN 70 w opakowaniu kartonowym
- Dokument zakupu (FAKTURA VAT), bez którego gwarancja jest nieważna !!!