Narzędzie wysokoobrotowe GRO 12V-35 BOSCH 2x3,0Ah L-BOXX

 • Producent: BOSCH NIEBIESKI
 • Kod producenta: 06019C5003
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 893,50 zł 1 099,00 zł

Szlifierka wysokoobrotowa GRO 12V-35 BOSCH Professional
w zestawie z walizką typu L-BOXX.


Narzędzie wysokoobrotowe GRO 12V-35 BOSCH to idealny wybór dla osób wykonujących samodzielnie prace związane z cięciem, szlifowaniem, grawerowaniem, wierceniem, polerowaniem w materiałach takich jak metal, drewno, tworzywa sztuczne, itp.

Narzędzie wysokoobrotowe GRO 12V-35 to wysokiej jakości narzędzie precyzyjne, które można używać do wykonywania precyzyjnych i skomplikowanych prac. Szeroki asortyment osprzętu oraz przystawek BOSCH oraz DREMEL ułatwia wykonywanie całej gamy różnorodnych prac takich jak: szlifowanie okładziną ścierną, rzeźbienie, grawerowanie, żłobienie, wycinanie, oczyszczanie i polerowanie.

GRO 12V-35 BOSCH to narzędzie wielofunkcyjne zapewniające maksymalną wydajność. Dzięki elektronicznemu regulatorowi ze sprzężeniem zwrotnym narzędzie zawsze zapewnia maksymalną moc, nawet wtedy, gdy praca jest wykonywana pod dużym obciążeniem. Dzięki miękkiemu uchwytowi i funkcji precyzyjnego ustawiania prędkości, perfekcyjnie kontrolujesz każdą sytuację.

Narzędzie wysokoobrotowe GRO 12V-35 zostało wyposażone w 2 akumulatory litowo-jonowe 12V typu PREMIUM o bardzo dużej pojemności – 3,0Ah.

Akumulatory litowo-jonowe 12V / 3,0Ah seria PREMIUM BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone.

Posiadają wbudowany wskaźnik stanu naładowania, dzięki któremu użytkownik w każdej chwili może sprawdzić czy akumulator należy naładować czy nie, a dzięki dużej pojemności – 3,0Ah pozwalają na prawie dwukrotnie dłuższą pracę w porównaniu z akumulatorami 1,3Ah.

Dodatkowo szlifierka została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.

Szlifierka GRO 12V-35 jest równie wydajna jak typowe tego typu urządzenia sieciowe, a przy tym bardziej poręczna, lekka i niezależna ponieważ nie posiada przewodu zasilającego. W wyposażeniu seryjnym znajduje się najnowszej generacji ładowarka sieciowa – model GAL 12V-40 PROFESSIONAL.

Ładowarka GAL 12V-40 PROFESSIONAL firmy BOSCH z systemem ładowania Hyper Charge to najnowsza ładowarka sieciowa z mikroprocesorowym sterowaniem, wyposażona w system szybkiego ładowania, dzięki któremu w ciągu 15 minut ładowania akumulator uzyskuje już 70% pojemności, a w ciągu 30 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100%. Dodatkowo ładowarka została wyposażona w inteligentny system kontroli temperatury akumulatora, dzięki czemu akumulator jest ładowany tylko i wyłącznie w idealnych warunkach. Wszystkie procesy oraz wszelkie uszkodzenia są określane przy pomocy wbudowanych wskaźników diodowych.

2 akumulatory litowo-jonowe 12V typu PREMIUM o pojemności 3,0Ah przeznaczone do pracy pod bardzo dużym obciążeniem, przetestowane wg profesjonalnych kryteriów o bardzo niskiej rezystancji wewnętrznej wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością nawet w przypadku prac w niskich temperaturach, a przy tym są małe i lekkie

Kompatybilność z linią 10,8 V Professional firmy BOSCH - nowe urządzenia 12 V litowo-jonowe wprowadzone do oferty przez firmę BOSCH są w pełni kompatybilne z dotychczasową linią narzędzi 10,8V. Stosowanie zarówno akumulatorów jak i przeznaczonych do nich ładowarek nie wpływa w znaczący sposób na działanie nowych narzędzi.

Inteligentna i bardzo szybka ładowarka sterowana procesorem z 30-minutowym czasem ładowania, wyłącza się automatycznie gdy akumulator jest naładowany, zapobiegając przegrzaniu zarówno akumulatora jak i samej ładowarki, dodatkowo kontroluje temperaturę ładowania i nie dopuszcza do ładowania przy zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, wyposażona we wskaźnik ładowania i wskaźnik uszkodzenia akumulatora

Uniwersalność i szerokie spektrum zastosowań - jedno urządzenie do: cięcia, szlifowania, frezowania, polerowania i wiercenia, w szczególności w miejscach trudno dostępnych

Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton

Wydajny silnik z wysoką prędkością obrotową (do 35.000 obr/min)  gwarantuje szybkie tempo pracy i skuteczną obróbkę materiałów o różnej twardości

Komfortowa i wygodna praca dzięki kompaktowej konstrukcji, małemu rozmiarowi oraz ergonomicznemu wzornictwu i niewielkiej wadze (tylko 0,6 kg łącznie z akumulatorem)

Wbudowany wskaźnik diodowy stanu naładowania akumulatora (3 diody LED), który wskazuje stan naładowania akumulatora oraz informuje, w którym momencie należy naładować akumulator (migająca dioda)

Wbudowany wskaźnik przeciążeniaktóry wskazuje stan możliwego przeciążenia narzędzia w trakcie pracy, a przy tym w zasadniczym stopniu wydłuża jego żywotność

Wbudowana latarka (dioda LED), która idealnie oświetla linię cięcia i pozwala na pracę w miejscach zaciemnionych

Blokada wrzeciona pozwalająca na montaż i demontaż osprzętu dodatkowego z wykorzystaniem tylko klucza montażowego (klucz znajduje się w wyposażeniu)

Wygodny w użytkowaniu suwakowy włącznik główny  zintegrowany z blokadą wrzeciona zabezpiecza urządzenie  przed  przypadkowym  wciśnięciem blokady wrzeciona w trakcie pracy urządzenia

Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej (duży potencjometr ze skalą) zapewniająca łagodny rozruch i pełną kontrolę prędkości obrotowej w każdej sytuacji, pozwala na dostosowanie tempa pracy do wymagań różnych akcesoriów i właściwości obrabianego materiału

System elektronicznej ochrony ogniw BOSCH ECP (Electronic Cell Protection) - chroni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw, a tym samym wydłuża jego żywtoność kilkukrotnie

Smukła i ergonomiczna rękojeść pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem typu Softgrip gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym wysoką precyzję podczas obsługi

Walizka z tworzywa sztucznego L-BOXX 102 BOSCH z wkładem - to najnowsza linia walizek firmy BOSCH. Dzięki specjalnej konstrukcji dodatkowych zaczepów wszystkie walizki z linii L-BOXX można ze sobą łączyć w jedną całość. System ten pozwala na transport i przenoszenie kilku narzędzi jednocześnie, jest on bardzo praktyczny i co ważne bezpieczny ponieważ w łatwy sposób możemy zabezpieczyć kilka narzędzi jednocześnie.

 • Napięcie akumulatora: 12V Li-Ion PREMIUM (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatora: 3,0 Ah
 • Prędkość obrotowa: od 5.000 do 35.000 obr/min (regulowana)
 • Średnica zacisku: 3,2 mm
 • Max. średnica tarczy tnącej: 38 mm
 • Max. średnica ściernicy: 22,5 mm
 • Max. średnica szczotki: 20 mm
 • Max. średnica tarczy ściernej: 20 mm
 • Max. średnica wiertła: 3,2 mm
 • Czas ładowania 15 minut (70% naładowania akumulatora)
 • Czas ładowania 30 minut (100% naładowania akumulatora)
 • Ciężar z akumulatorem: 0,6 kg
 • Narzędzie wysokoobrotowe
 • 2 akumulatory Li-Ion 3,0 Ah
 • Szybką ładowarkę GAL 12V-40
 • Pierścień uniwersalny
 • Pierścień do prac precyzyjnych
 • Pojemnik na osprzęt dodatkowy
 • 5 tarcz tnących
 • Trzpień do mocowania tarczy tnącej
 • Nakrętkę zaciskową z tulejką
 • Klucz montażowy
 • Wkład do walizki na narzędzie
 • Wkład do walizki na osprzęt
 • Walizkę z tworzywa sztucznego L-BOXX 102
 • Instrukcję w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną
 • FAKTURĘ VAT (eFaktura)