Szlifierka uniwersalna PSM 18 LI BOSCH 1x2,5Ah

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: BOSCH ZIELONY
 • Kod producenta: 06033A1323
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 389,43 zł 479,00 zł

Akumulatorowa szlifierka uniwersalna PSM 18 LI BOSCH.


Narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH to niezawodne i wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych tego typu urządzeń na rynku. Wykorzystywane są przez specjalistyczne firmy budowlane i remontowe na całym świecie. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami. Umożliwia to efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami narzędzia.


Nowa akumulatorowa szlifierka oscylacyjna Bosch to przede wszystkim wygoda w obsłudze. Szlifierkę wyposażono w szereg innowacyjnych rozwiązań tj. możliwość wymieniania płyt. Dzięki temu praca staje się prostsza i bardziej efektywna.

Wyjątkowo poręczna i wygodna akumulatorowa szlifierka oscylacyjna PSM 18-LI firmy Bosch oferuje użytkownikom większą wszechstronność działania niż porównywalne modele konkurencji.

Wyposażona jest w sprawdzoną, dwuczęściową płytę szlifierską przypominającą kształtem żelazko: tylna część płyty szlifierskiej pozostaje na pozycji, natomiast ostro zakończony koniec w kształcie delty jest zamocowany elastycznie.

Niewielka waga i ergonomiczny uchwyt z miękką okładziną pozwala  pracować urządzeniem w różnych pozycjach i obsługiwać je przy użyciu jednej ręki.

Akumulatorowa szlifierka oscylacyjna PSM 18 LI BOSCH ułatwia użytkownikom pracę wymagającą trzymania narzędzia nad głową oraz pracę w miejscach trudno dostępnych. Umożliwia także łatwiejsze szlifowanie delikatnych materiałów: brak kabla eliminuje ryzyko pozostawienia śladów lub uszkodzenia wykończonej powierzchni.

Dodatkowo szlifierka została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.

Szlifierka PSM 18 LI została wyposażona w akumulator litowo-jonowy 18V typu PBA o bardzo dużej pojemności – 2,5Ah.

Akumulatory litowo-jonowe 18V / 2,5Ah seria PBA BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone.

Szlifierka uniwersalna PSM 18 LIjest równie wydajna jak typowe sieciowe szlifierki oscylacyjne, a przy tym bardziej poręczna, lekka i niezależna ponieważ nie posiada przewodu zasilającego. W wyposażeniu seryjnym znajduje się najnowszej generacji ładowarka sieciowa – model AL 1830 CV.

Ładowarka AL 1830 CV PROFESSIONAL firmy BOSCH to najnowsza ładowarka sieciowa z mikroprocesorowym układem sterowania, wyposażona w system ReadyToGO, dzięki któremu w ciągu 40 minut ładowania akumulator uzyskuje już 80% pojemności, a w ciągu 60 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100%

SYSTEM POWER FOR ALL

Czyli jeden akumulator i jedna ładowarka do obsługi wszystkich elektronarzędzi z oferty narzędzi amatorskich oraz ogrodowych firmy BOSCH.

Pozwala to na bardzo swobodną rozbudowę posiadanych elektronarzędzi akumulatorowych w swoim warsztacie, a w ofercie oprócz typowych elektronarzędzi akumulatorowych firma BOSCH oferuje bardzo szeroką gamę elektronarzędzi ogrodowych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wystarczy posiadać 1 lub 2 akumulatory, 1 ładowarkę sieciową oraz szeroką gamę elektronarzędzi, która z roku na rok będzie rozwijana o kolejne coraz to ciekawsze propozycje firmy BOSCH.

Obudowa pokryta miękkim materiałem typu Softgrip dzięki któremu obniżono poziom drgań przenoszonych na dłonie, zwiększono pewność chwytu (szlifierka nie wyślizguje się z dłoni) oraz zwiększono odporność urządzenia na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, np. podczas upadku z wysokości

Specjalnie wyprofilowana stopa w kształcie żelazka sprawia że szlifierka idealnie nadaje się do szlifowania mniejszych powierzchni płaskich oraz narożników i krawędzi

Bardzo wygodny kształt rękojeści sprawia że szlifierka bardzo dobrze leży w dłoni i jest idealnym narzędziem do szlifowania w trudno dostępnych miejscach

System odsysania pyłu firmy BOSCH gwarantuje wysoką wydajność odsysania pyłu powstającego podczas szlifowania wszelkich materiałów. Wbudowany moduł odsysający z dużą szybkością transportuje pył szlifierski poprzez otwory ssące w talerzu szlifierskim bezpośrednio do bardzo trwałego pojemnika z mikrofiltrem firmy BOSCH

System mikrofiltrów firmy BOSCH w skład, którego wchodzi pojemnik i filtr (mikrofiltr) przeznaczone do wielokrotnego użytku – pozwala to zaoszczędzić pieniądze (nie ma konieczności kupowania worków papierowych, czy tekstylnych). Wielowarstwowa powierzchnia filtra zapewnia do 30% większą wydajność filtrowania w porównaniu do tradycyjnych worków papierowych, a co za tym idzie zwiększa skuteczność odsysania pyłu – większy przepływ powietrza powoduje większe odprowadzenie pyłu z obrabianej powierzchni. System szybkiego otwierania gwarantuje łatwą obsługę pojemnika i ułatwia opróżnianie go z pyłu szlifierskiego

System mocowania papierów na rzep umożliwia szybką wymianę papierów ściernych, wystarczy zdjąć zużyty papier, docisnąć nowy i można dalej kontynuować szlifowanie

Duży i wygodny w obsłudze wyłącznik główny zapewnia duży komfort użytkowania

System SDS do beznarzędziowej wymiany nasadek szlifierskich zapewnia maksymalną wygodę użytkowania narzędzia

Wbudowany wskaźnik stanu naładowania dzięki któremu użytkownik w każdej chwili może sprawdzić czy akumulator należy naładować czy nie

Walizka narzędziowa wykonana z trwałego i odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, ułatwia transport i przechowywanie narzędzia wraz z osprzętem dodatkowym

 
 • Napięcie akumulatora 18 V (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatora 2,5 Ah
 • Średnica ruchu oscylacyjnego 1,6 mm
 • Prędkość obrotowa 11.000 obr/min
 • Prędkość oscylacyjna 22.000 obr/min
 • Powierzchnia papieru ściernego 104 cm2
 • Sposób mocowania papieru ściernego na rzep
 • Czas ładowania 40 minut (80% naładowania akumulatora)
 • Czas ładowania 60 minut (100% naładowania akumulatora)
 • Ciężar urządzenia: 1,3 kg
 • System PAWER FOR ALL - elastyczny system akumulatorów litowo-jonowych i ładowarek sieciowych do akumulatorów.

Dowolne narzędzie. Dowolna praca. I tylko JEDEN AKUMULATOR.

 
 • Akumulatorową szlifierkę uniwersalną BOSCH
 • 1 akumulator PBA 18V 2,5Ah Li-Ion
 • Cyfrowa ładowarkę sieciową AL 1830 CV
 • 3 arkusze papieru ściernego
 • Walizkę z tworzywa sztucznego
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną