Szlifierka uniwersalna EasySander 12 BOSCH (korpus)

 • Producent: BOSCH ZIELONY
 • Kod producenta: 060397690B
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 218,70 zł 269,00 zł

Akumulatorowa szlifierka uniwersalna EasySander 12 BOSCH
(korpus - bez akumulatorów i bez ładowarki).


Narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych i najmocniejszych tego typu urządzeń na rynku. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami. Umożliwia to efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami narzędzia.


Szlifierka uniwersalna model EasySander 12 firmy BOSCH to jedna z najpopularniejszych oscylacyjnych szlifierek akumulatorowych. Lekka oraz poręczna, przeznaczona do usuwania, szlifowania, wygładzania oraz czyszczenia powierzchni wykonanych z drewna, tworzyw sztucznych oraz metalu.

Wyposażona jest w sprawdzoną, dwuczęściową płytę szlifierską przypominającą kształtem żelazko: Tylna część płyty szlifierskiej pozostaje na pozycji, natomiast ostro zakończony koniec w kształcie delty jest zamocowany elastycznie.

EasySander 12 to bardzo mocna i trwała akumulatorowa szlifierka uniwersalna. Dodatkowo została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.

Mocny i wydajny silnik zapewnia szybką i bardzo dokładną obróbkę różnego rodzaju powierzchni drewnianych, drewnopochodnych, metalowych oraz wykonanych z tworzywa sztucznego.

System odsysania pyłu firmy BOSCH gwarantuje wysoką wydajność odsysania pyłu powstającego podczas szlifowania wszelkich materiałów.

Bardzo lekka (0,7kg) i bardzo poręczna konstrukcja umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach oraz pracę na wysokości np. ponad głową

Funkcja PowerAutomatic automatycznie podwyższa moc szlifierki przy zwiększeniu siły nacisku na narzędzie. Dzięki temu urządzenie idealnie radzi sobie z miejscami trudniejszymi do obróbki np. wymagających usunięcia starych powłok malarskich

Obudowa pokryta miękkim materiałem typu Softgrip dzięki któremu obniżono poziom drgań przenoszonych na dłonie, zwiększono pewność chwytu (szlifierka nie wyślizguje się z dłoni) oraz zwiększono odporność urządzenia na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, np. podczas upadku z wysokości

Specjalnie wyprofilowana stopa w kształcie żelazka sprawia że szlifierka idealnie nadaje się do szlifowania mniejszych powierzchni płaskich oraz narożników i krawędzi

Bardzo wygodny kształt rękojeści sprawia że szlifierka bardzo dobrze leży w dłoni i jest idealnym narzędziem do szlifowania w trudno dostępnych miejscach

System mocowania papierów na rzep umożliwia szybką wymianę papierów ściernych, wystarczy zdjąć zużyty papier, docisnąć nowy i można dalej kontynuować szlifowanie

Duży i wygodny w obsłudze wyłącznik główny zapewnia duży komfort użytkowania

System Power for ALL - czyli jeden akumulator i jedna ładowarka do obsługi wszystkich elektronarzędzi z oferty narzędzi amatorskich oraz ogrodowych.

System Syneon Chip - jest to system który w inteligentny sposób steruje zużyciem energii tak aby zapewnić optymalną wydajność i dłuższy czas pracy. System rozpoznaje jaka moc jest potrzebna do wkręcania i wiercenia i w zależności od potrzeb steruje perfekcyjną współpracą pomiędzy akumulatorem litowo-jonowym, wydajnym silnikiem oraz wytrzymałą przekładnią.

 

 • Napięcie akumulatora: 12V Li-Ion
 • Pojemność akumulatora: -
 • Maksymalna prędkość obrotowa: 11.000 obr/min
 • Średnica ruchu oscylacyjnego 1,2 mm
 • Prędkość oscylacyjna 22.000 /min
 • Powierzchnia stopy szlifierskiej: 104 cm²
 • Sposób mocowania papierów: na rzep
 • Funkcja PowerAutomatic
 • Ciężar urządzenia: 0,70 kg
 • Szlifierkę uniwersalną
 • 3 szt. papieru ściernego
 • Adapter do podłączenia odkurzacza
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną