Szlifierka oscylacyjna GSS 23 A BOSCH

  • Producent: BOSCH NIEBIESKI
  • Kod producenta: 0601070400
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 389,43 zł 479,00 zł

Opis


Szlifierka oscylacyjna GSS 23 A BOSCH

Mocna i trwała, a przy tym lekka i bardzo poręczna. Przeznaczona do szybkiego i precyzyjnego szlifowania oraz polerowania różnego rodzaju materiałów: z drewna, metalu, tworzyw sztucznych, kamienia czy ceramiki, pokrytych farbą, lakierem, czy szpachlą.


Charakterystyka produktu


Wyposażona w płytę szlifierską z systemem mocowania papieru za pomocą metalowych zacisków, który pozwala na montaż papieru docinanego z dużych arkuszy. Wraz ze szlifierką dostarczany jest specjalny dziurkacz, dzięki któremu użytkownik w szybki i łatwy sposób przygotuje docięty arkusz papieru do odsysania pyłów.

Wyposażona w rewelacyjny system odsysania pyłu oraz system mikrofiltracji firmy BOSCH – nigdy dotąd szlifowanie nie było tak czyste !!!

System odsysania pyłu firmy BOSCH gwarantuje wysoką wydajność odsysania pyłu powstającego podczas szlifowania wszelkich materiałów. Wbudowany moduł odsysający z dużą szybkością transportuje pył szlifierski poprzez talerz szlifierski i papier ścierny bezpośrednio do bardzo trwałego pojemnika z mikrofiltrem firmy BOSCH.

System mikrofiltrów firmy BOSCH w skład, którego wchodzi pojemnik i filtr (mikrofiltr) przeznaczone do wielokrotnego użytku – pozwala to zaoszczędzić pieniądze (nie ma konieczności kupowania worków papierowych, czy tekstylnych). Wielowarstwowa powierzchnia filtra zapewnia do 30% większą wydajność filtrowania w porównaniu do tradycyjnych worków papierowych, a co za tym idzie zwiększa skuteczność odsysania pyłu – większy przepływ powietrza powoduje większe odprowadzenie pyłu z obrabianej powierzchni.

Nowy pojemnik mikrofiltra jest dopasowany do konstrukcji szlifierki, tak aby zachować ergonomię urządzenia i kompaktową konstrukcję. Półprzezroczysta obudowa pozwala w każdej chwili skontrolować stan wypełnienia pojemnika. System szybkiego otwierania gwarantuje łatwą obsługę pojemnika i ułatwia opróżnianie go z pyłu szlifierskiego. Po zdjęciu pojemnika, do szlifierki można podłączyć wąż odsysający (bez adaptera) i odsysać pył bezpośrednio do odkurzacza.

Największe zalety systemu odsysania i systemu mikrofitrów firmy BOSCH:
− bardzo czyste miejsce pracy,

− wolne od pyłu powietrze,
− dwukrotnie dłuższa żywotność papierów ściernych,
− doskonała widoczność szlifowanej powierzchni.

Wysoka ergonomia konstrukcji i długa żywotność urządzenia. Niski poziom wibracji oraz obudowa szlifierki (górna część oraz część chwytowa) pokryta miękkim materiałem typu Softgrip w zasadniczy sposób wpływają na zmniejszenie drgań przenoszonych na przegub dłoni – dłuższy czas pracy przy mniejszym zmęczeniu. Dodatkowo uszczelniane łożyska kulkowe oraz wysokiej jakości talerz szlifierski zwiększają żywotność urządzenie i obniżają koszty eksploatacji.

W wyposażeniu standardowym znajduje się:
− Urządzenie dziurkujące do papieru ściernego (dziurkacz)
− 1 papier ścierny

3 LATA GWARANCJI !!!


Na wszystkie profesjonalne elektronarzędzia linii niebieskiej firmy BOSCH,
przy rejestracji pod adresem www.bosch-pt.com/warranty
w ciągu 4 tygodni od daty zakupu

Mocny i wydajny silnik o mocy: 190 W
Prędkość oscylacyjna: 24.000/min
Prędkość obrotowa: 12.000/min
System mikrofiltracji firmy BOSCH
Stopa szlifierska z systemem mocowaniem za pomocą zacisków
Średnica oscylacji: 2,0 mm
Powierzchnia szlifowania: 90 x 185 mm
Rozmiar papieru ściernego: 93 x 230 mm
Długość urządzenia: 317 mm
Wysokość urządzenia: 185 mm
Ciężar urządzenia: 1,7 kg

- Szlifierkę oscylacyjną
- Mikrofiltr
- 1 papier ścierny
- Urządzenie dziurkujące
- Instrukcję w języku polskim
- Kartę gwarancyjną
- Dokument zakupu (FAKTURA VAT), bez którego gwarancja jest nieważna !!!