Super trwała korona SDS-MAX 68mm/290mm BOSCH

  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: F00Y145194
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: Od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 535,77 zł 659,00 zł

Super trwała korona SDS-MAX 68mm/290mm firmy BOSCH

Jednoczęściowe korony SDS-MAX firmy BOSCH charakteryzują się jedną z największych na świecie skutecznością przeniesienia udaru na obrabiany materiał. Korony przeznaczone są do obróbki takich materiałów jak: beton (różnej twardości), kamień sztuczny i naturalny, cegła (wszystkie rodzaje), wapień, tynk, ceramika, itp. Dzięki specjalnym ostrzom z węglików spiekanych bez problemu wcinają się zarówno w beton, jak i mur. Średnice wierceń dostosowane są do potrzeb użytkowników ułatwiając efektywną pracę przy wykonywaniu instalacji sanitarnych i elektrycznych. Osiem bardzo twardych ostrzy z węglików spiekanych, przystosowanych do pracy w młotach udarowo-obrotowych. Specjalne asymetryczne rozłożenie ostrzy w znacznym stopniu obniża drgania przenoszone na narzędzie. Ekstremalnie dużą prędkość wiercenia uzyskano poprzez zastosowanie specjalnie falowanej powierzchni dna korony. Aktywne wiertło centrujące oraz spiralne uzwojenie na powierzchni zewnętrznej zwiększa kilkukrotnie szybkość wiercenia oraz odprowadzenie urobku. Ruchome wiertło centrujące w znaczny sposób ułatwia usunięcie rdzenia. Ostrza spawane próżniowo i utwardzane oraz korpus śrutowany i konserwowany na sucho wpływają na długą trwałość i wytrzymałość przy pracach w ekstremalnych warunkach.


Charakterystyka produktu


Przeznaczone do wiercenia w materiałach budowlanych z wykorzystaniem udaru pneumatycznego – wykorzystywane głównie przy pracach budowlanych, remontowych, montażowych i aranżacyjnych.

Polecane do stosowania w młotach udarowo-obrotowych z uchwytem SDS-MAX o wadze powyżej 5 kg.

WIERCENIE Z UDAREM PNEUMATYCZNYM w takich materiałach jak:
beton, mur, cegła sylikatowa itp.


Specjalne ostrza wykonane z węglików spiekanych i nadrobniejszych ziarnach zapewniają bardzo długą żywotność oraz wytrzymałość korony.

Asymetryczne zęby z węglików spiekanych zapewniają bardzo szybkie wiercenie. Liczba ostrzy jest dopasowana do średnicy korony.

Długi chwyt zapewnia wygodę w pracy i pozwala na zastosowanie korony do wierceń przebiciowych.

BARDZO SZYBKIE WIERCENIE OSZCZĘDZASZ CZAS !!!
Dzięki koronom SDS-Max max-9 CoreCutter firmy BOSCH posiadającym głowicę z ośmioma ostrzami z węglików spiekanych, została zwiększona prędkość odprowadzania urobku, a co za tym idzie zwiększono prędkość wiercenia.

BARDZO DUŻA ŻYWOTNOŚĆ OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE !!!

Dzięki najnowszym koronom SDS-Max max-9 CoreCutter firmy BOSCH wywiercisz setki otworów bez konieczności zakupu kolejnej koronki. Sam policz: kupując tanią koronę wywiercisz najwyżej 30, może 50 otworów, a co za tym idzie koszt jednego otworu będzie dużo wyższy niż w przypadku użycia koron SDS-Max max-9 CoreCutter firmy BOSCH.

Wiertło zostało wykonane w oparciu o najnowsze technologie firmy BOSCH:
- Płytki z węglików spiekanych o najdrobniejszych ziarnach – przeznaczone do obróbki takich materiałów takich: beton, mur, cegła sylikatowa
- Innowacyjny sposób wlutowania płytki z węglików spiekanych – mocne złącze lutowane, dzięki któremu osiągnięto dużą żywotność korony
- C
hwyt SDS-Max – PATENT firmy BOSCH – używany we wszystkich dużych młotach udarowych wyposażonych w udar pneumatyczny – po raz pierwszy na świecie zastosowany w młotach firmy BOSCH w roku 1989 roku


Parametry techniczne


Średnica: 68 mm
Długość robocza korony: 90 mm
Długość całkowita korony: 100 mm
Długość robocza korony z chwytem: 160 mm
Długość całkowita korony z chwytem: 290 mm
Rodzaj chwytu: SDS-Max


12 miesięcy GWARANCJI !!!


Na osprzęt firmy BOSCH,
producent udziela 12 miesięcznej gwarancji.

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).