Statyw aluminiowy BT 150 BOSCH

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BOSCH NIEBIESKI
  • Kod producenta: 0601096B00
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: Od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 137,40 zł 169,00 zł

Opis


Aluminiowy statyw teleskopowy BT 150 BOSCH

Profesjonalny statyw teleskopowy BT 150 firmy BOSCH przeznaczony do współpracy z wszystkimi narzędziami pomiarowymi dostępnymi na rynku polskim, takimi jak:
– lasery punktowe
– lasery liniowe
– lasery krzyżowe
– lasery krzyżowe z autoniwelacją
– lasery płaszczyznowe
– lasery rotacyjne
– dalmierze laserowe

oraz z:
– aparatami fotograficznymi
– kamerami video


Charakterystyka produktu


Duża stabilność pracy - statyw w całości jest wykonany ze stopów aluminium dzięki czemu jest lekki w transporcie, a przy tym trwały i bardzo stabilny podczas pracy.

Łatwa regulacja wysokości - statyw posiada specjalną korbę pozwalającą na łatwe i szybkie ustawienie zadanej wysokości pracy, regulacja odbywa się w zakresie od 55 do 157 cm.


Ustawianie urządzenia pomiarowego w dowolnej pozycji - statyw został wyposażony w specjalną głowicę posiadającą regulację w trzech płaszczyznach dzięki czemu użytkownik ma możliwość ustawienia przyrządu pomiarowego w dowolnie wybranej przez siebie pozycji – w pionie, w poziomie, oraz pod dowolnym kątem.

Wstępne ustawienie statywu w pionie i w poziomie - statyw posiada dwie wbudowane libelki sferyczne (poziomice) umożliwiające wstępne ustawienie statywu w poziomie i w pionie.

Szybkie rozkładanie i składanie statywu - statyw posiada trzy trójsekcyjne, rozkładane nogi, które pozwalają na szybkie składanie i rozkładanie statywu.

Duża wygoda pracy na każdym rodzaju podłoża - statyw został wyposażony w specjalne, antypoślizgowe, gumowe stopy gwarantujące wygodną i stabilną pracę na każdym rodzaju podłoża. Stopy idealnie sprawdzają się na śliskich powierzchniach takich jak płytki ceramiczne. Każda stopa dodatkowo posiada kulowąregulację położenia, która pozwala na łatwe wypoziomowanie statywu zwłaszcza na nierównych powierzchniach.


Parametry techniczne


Zakres regulacji wysokości pracy: od 55 do 157 cm
Długość transportowa (po złożeniu): 55 cm
Regulacja głowicy: 3D (w 3 płaszczyznach)
Gwint montażowy: 1/4"
Ciężar urządzenia: 1,3 kg


Dostawa zawiera


- Aluminiowy statyw teleskopowy
- FAKTURĘ VAT (eFaktura)


2 LATA GWARANCJI !!!


Na wszystkie elementy osprzętu firmy BOSCH, 
przy zakupie konsumenckim producent udziela 2 letniej gwarancji

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).