Rozdrabniacz do gałęzi AXT 22 D BOSCH

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BOSCH OGRÓD
  • Kod producenta: 0600803000
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 1 259,35 zł 1 549,00 zł

Opis


Rozdrabniacz do gałęzi o mocy 2200 W model AXT 22 D BOSCH

AXT 22 D to jeden z najnowszych rozdrabniaczy firmy BOSCH przeznaczony do rozdrabniania gałęzi o maksymalnej grubości wynoszącej 38 mm.


Charakterystyka produktu


Wszechstronny i uniwersalny.
System cięcia za pomocą specjalnego walca tnącego, wyposażonego w 8 noży tnących, które gwarantują szybkie rozdrabnianie zarówno miękkiego jak i twardego drewna.

Optymalna wydajność.
Duża moc silnika – 2200 W oraz maksymalna grubość ciętych gałęzi – 38 mm zapewniają dużą przepustowość rozdrabniania wynoszącą 170 kg/h.

Najnowsze rozwiązania.
Zdejmowany lej umożliwia zmniejszyć wymiary urządzenia o 30% w porównaniu do rozdrabniaczy poprzedniej generacji, dzięki czemu urządzenie podczas przechowywania ma wysokość zaledwie 67 cm.

Komfortowy.
Samoczynne wciąganie materiału oraz bardzo cicha praca gwarantują wysoki komfort i wygodę pracy, a demontowany lej załadowczy ułatwia doprowadzenie odpadów.

Praktyczny.
Zbiornik o dużej pojemności wynoszącej 53 litry, znajdujący się w wyposażeniu seryjnym, zapewnia łatwiejsze zbieranie rozdrobnionego materiału oraz pozwala na dłuższą pracę bez konieczności opróżniania zbiornika. Duże koła jezdne pozwalają na łatwy transport urządzenia nawet po miękkiej nawierzchni jakim jest trawnik.

Łatwy w obsłudze.
Czytelny panel sterujący wyposażony w 3 odpowiednio oznaczone klawisze umożliwia instynktowną obsługę rozdrabniacza, a praktyczny popychacz, znajdujący się w wyposażeniu seryjnym, ułatwia załadunek gałęzi do rozdrobnienia.

Bezpieczny.
Specjalnie odizolowany mechanizm tnący gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo pracy i zapobiega przed obrażeniami w trakcie pracy, a wbudowany system bezpieczeństwa zbiornika pozwala na rozdrabnianie gałęzi tylko i wyłącznie z zamontowanym zbiornikiem.Mocny i bardzo wydajny silnik o mocy: 2200 W
System cięcia gałęzi: walec tnący z 8 nożami tnącymi
Maksymalna grubość cięcia: 38 mm
Maksymalna zdolność przerobowa: 170 kg/h
Prędkość obrotowa: 41 obr./min
Moment obrotowy: 600 Nm
Pojemność zbiornika: 53 l
Ciężar urządzenia: 31,3 kg

- Rozdrabniacz
- Popychacz
- Pojemnik na rozdrobnione gałęzie
- Instrukcję w języku polskim
- Kartę gwarancyjną
- Dokument zakupu (FAKTURA VAT), bez którego gwarancja jest nieważna !!!