REGAŁ i-BOXX shelf L-BOXX BOSCH

 • Producent: BOSCH
 • Kod producenta: 1600A001SF
 • Dostępność: Jest w magazynie
  Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
 • szt.
 • Cena netto: 308,13 zł 379,00 zł

Profesjonalny regał systemu L-BOXX i-BOXX shelf 3 pc firmy BOSCH

Koncepcja L-BOXX powstała we współpracy z firmą Sortimo, wiodącym w Europie producentem wyposażenia pojazdów specjalistycznych.

System L-BOXX to system łatwego łączenia i odłączania poszczególnych walizek, który zapewnia komfortowy transport kilka walizek jednocześnie. Można go w dowolny sposób konfigurować w zależności od potrzeb w celu przechowywania urządzeń, osprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Tym samym L-BOXX jest bardziej komfortowym rozwiązanie, niż wszystkie konwencjonalne walizki. Zapewnia utrzymanie porządku oraz wygodny transport, a jego solidna konstrukcja bez problemu wytrzyma obciążenia do 100 kg.

Integracja walizek L-BOXX z systemem zabudowania pojazdów Sortimo pozwala utrzymać porządek w pojeździe, a także zapobiega przemieszczaniu się ładunku w momencie zderzania, chroniąc w ten sposób kierowcę i pasażerów przed obrażeniami. Jest to jedyny system zabudowy pojazdu tego typu, który z sukcesem przeszedł testy kolizji samochodu z przeszkodą, okazując się bezpieczny dla kierowcy i wnętrza pojazdu.

Walizki L-BOXX występują w czterech różnych rozmiarach. Wszystkie mają taką samą podstawę o wymiarach 442mm x 357mm, różnią się od siebie wysokością (117, 151, 253 i 389mm). Walizki w dwóch pierwszych rozmiarach przeznaczone są do przechowywania mniejszych elektronarzędzi (wkrętarek, wiertarek, czy szlifierek), a dwa największe kontenery służą do transportu większych elektronarzędzi (pilarek tarczowych, pił szablastych, strugów, frezarek górno wrzecionowych, czy zestawów kilku narzędzi).


Charakterystyka produktu


 • Oferowany przedmiot składa się z połączonych ze sobą (na stałe) segmentów:

- Moduł i-RACK 106
- Moduł i-RACK 107 x 2 szt.
- Pokrywa i-RACK Lid

 • W połączeniu z kasetami i-BOXX 53 lub i-BOXX 72 czy też tacą LS-Tray 72 zapewnia wygodne przechowywanie i transport narzędzi ręcznych, osprzętu oraz niewielkich elektronarzędzi

 

 • Regał i-BOXX shelf można rozbudować wykorzystując dodatkowe moduły i-RACK 106 lub i-RACK 107 

 

 • Element jest w pełni kompatybilny z systemem mobilnym L-BOXX firmy BOSCH.


12 mc-y GWARANCJI !!!


Na osprzęt firmy BOSCH,
producent udziela 12 miesięcznej gwarancji.

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).

 


ZAPRASZAMY do zapoznania się z szeroką

ofertą systemu L-BOXX firmy BOSCH

 

   

Wysokość 356 mm
Długość 442 mm
Szerokość 342 mm
Ciężar 4,0 kg
Numer katalogowy producenta 1600A001SF

Regał i-BOXX shelf 3 pc
Dokument zakupu (FAKTURA VAT), bez którego gwarancja jest nieważna !!!