Podkaszarka akumulatorowa 33cm 20V 0250 SKIL 1x4,0Ah

 • Producent: SKIL
 • Kod producenta: GT1E0250AB
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 470,73 zł 579,00 zł

Podkaszarka akumulatorowa 33cm model 0250 firmy SKIL
wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego 20V.


Firma SKIL w 2020 roku wprowadziła na rynek polski najnowszą linię elektronarzędzi sieciowych i akumulatorowych - SKIL RED Line.

SKIL RED Line to wysokiej jakości elektronarzędzia opracowane i wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Posiadają bardzo długi, bo 3 letni okres gwarancji producenta, a na elektronarzędzia akumulatorowe wyposażone w najnowszej generacji, bezszczotkowy silnik prądu stałego BRUSHLESS, producent - firma SKIL udziela aż 5 lat gwarancji.

Dodatkowo na wszystkie akumulatory litowo-jonowe RED Line firma SKIL udziela 3 letniej gwarancji.

UWAGA !!!

Gwarancja udzielana jest na podstawie dowodu zakupu i nie jest wymagana jakakolwiek rejestracja na stronie producenta.


SKIL ENERGY PLATFORM 20V

Dowolne narzędzie. Dowolna praca. I tylko JEDEN AKUMULATOR.

To elastyczny system zasilania akumulatorowego elektronarzędzi firmy SKIL z linii RED Line.

Akumulatory oraz ładowarki zostały zaprojektowane w taki sposób aby działały we wszystkich elektronarzędziach akumulatorowych ENERGY PLATFORM 20V, które oferowane są w zestawach z akumulatorami jak i bez nich.

Pozwala to na bardzo swobodną rozbudowę posiadanych elektronarzędzi akumulatorowych w swoim warsztacie, a w ofercie oprócz typowych elektronarzędzi akumulatorowych firma SKIL oferuje bardzo szeroką gamę akumulatorowych elektronarzędzi ogrodowych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wystarczy posiadać 1 lub 2 akumulatory, 1 ładowarkę sieciową oraz szeroką gamę elektronarzędzi, która z roku na rok będzie rozwijana o kolejne coraz to ciekawsze propozycje firmy SKIL.

Podkaszarka akumulatorowa model 0250 firmy SKIL z linii RED Line przeznaczona o szerokości koszenia 33cm do łatwego podkaszania trawy w poziomie i w pionie.

W podkaszarce został zamontowany najnowszej generacji bezszczotkowy silnik prądu stałego 20V firmy SKIL, dzięki któremu podkaszarka jest idealnym urządzeniem do pielęgnacji różnego rodzaju trawników.

Podkaszarka została wyposażona w automatyczny podajnik żyłki Tap&Go, dzięki któremu wyeliminowano konieczność ręcznej regulacji naciągu żyłki zapewniają nieprzerwane podkaszanie trawy w pobliżu murów, ogrodzeń i rabatek kwiatowych lub precyzyjne podcinanie krawędzi trawnika.

Ergonomiczna konstrukcja z miękką rękojeścią główną oraz regulowany uchwyt dodatkowy zapewniają optymalny komfort i wygodę pracy. Dzięki niskiej wadze (ok. 3,2 kg) można z łatwością manewrować narzędziem w każdej pozycji.

Bezszczotkowy silnik prądu stałego 20V BRUSHLESS firmy SKIL zapewnia bardzo wydajną i komfortową pracę podczas koszenia trawy

1 akumulator litowo-jonowy 20V / 4,0Ah KEEP COOL SKIL to akumulator nie posiadający efektu pamięci oraz efektu samoczynnego rozładowania, dodatkowo jest odporny na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania jest bardzo wydajny i zapewnia pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można go doładowywać i nie ma obawy, że zostanie uszkodzony lub zostanie obniżona jego trwałość.

Diodowy wskaźnik stanu naładowania akumulatora to 4 zielone diody LED, dzięki którym użytkownik w każdej chwili może sprawdzić w jakim stopniu akumulator jest naładowany

Technologia KEEP COOL zaprojektowana tak, aby jeszcze dokładniej zamknąć pojedyncze ogniwa akumulatora i jeszcze lepiej odprowadzać ich ciepło. Technologia ta pozwoliła uzyskać o 25% dłuższy czas pracy akumulatora na jednym cyklu ładowania oraz pozwoliła dwukrotnie zwiększyć jego okres eksploatacji.

Technologia ACTIVCELL – czyli elektroniczny system zarządzania energią akumulatora, dzięki któremu ogniwa akumulatora nadzoruje wbudowany układ procesorowy, który zabezpiecza akumulator oraz narzędzie przed wszelkimi uszkodzeniami.

Duża średnica koszenia wynosząca 33 cm zapewnia wydajne podkaszanie trawy i chwastów.

Duży uchwyt dodatkowy z regulacją wysokości poprawia efektywność pracy i wydajność koszenia, system ten pozwala na ustawienie uchwytu na dowolnej wysokości drążka. Wystarczy lekko poluzować śrubę zaciskową, aby bez używania jakichkolwiek narzędzi dodatkowych, ustawić zadaną wysokość.

Bardzo lekka konstrukcja (zaledwie 3,2 kg z akumulatorem) ułatwia obsługę narzędzia w każdej pozycji, a praca przy tym jest łatwa i nie wymaga użycia zbyt dużej siły.

System automatycznego podawania żyłki - Tap&Go to wygodny, w pełni automatyczny podajnik żyłki, który umożliwia podkaszanie bez zbędnych przerw potrzebnych na ręczne ustawienie żyłki.

Dwa ustawienia prędkości zapewniają optymalną wydajność i kontrolę koszenia

Funkcja Twist Load firmy SKIL umożliwia prosty i bardzo szybki montaż linki i tym samym szybkie rozpoczęcie pracy

2-żyłkowy układ tnący zapewnia szybki i doskonały rezultat cięcia

Inteligentna i bardzo szybka ładowarka sterowana procesorem z 120-minutowym czasem ładowania, wyłącza się automatycznie gdy akumulator jest w pełni naładowany, zapobiegając przegrzaniu zarówno akumulatora jak i samej ładowarki, dodatkowo kontroluje temperaturę ładowania i nie dopuszcza do ładowania przy zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, wyposażona we wskaźnik ładowania (zielona dioda LED) i we wskaźnik uszkodzenia akumulatora (czerwona dioda LED).

Innowacyjny system EASY STORAGE firmy SKIL oszczędza miejsce i ułatwia przechowywanie narzędzi w domu czy garażu.

Każde narzędzie ogrodowe firmy SKIL zostało wyposażone w innowacyjny system EASY STORAGE oszczędzający miejsce i ułatwiający przechowywania narzędzi w domu czy garażu.

Podkaszarka do trawy 0250 firmy SKIL posiada odpowiednio wyprofilowaną obudowę, która w połączeniu ze specjalnym uchwytem (wieszakiem) typu EASY STORAGE, znajdującym się w wyposażeniu seryjnym pozwala na łatwe powieszenie sekatora na ścianie oraz prawidłowe przechowywanie go w okresie zimowym. Dodatkową zaletą systemu EASY STORAGE jest to, że uchwyty (wieszaki) można ze sobą w łatwy i szybki sposób łączyć, tworząc solidny i funkcjonalny zestaw wieszaków.

 • Typ akumulatora litowo-jonowy KEEP COOL SKIL
 • Napięcie akumulatora 20 V Max (18 V)
 • Pojemność akumulatora 4,0 Ah
 • Czas ładowania akumulatora od 55 do 65 minut
 • Średnica koszenia 33 cm
 • Prędkość obrotowa 1 bieg 5.000 obr/min
 • Prędkość obrotowa 2 bieg 6.000 obr/min
 • System tnący automatyczny podajnik żyłki Tap&Go
 • Średnica żyłki w wyposażeniu 2,0 mm
 • Długość żyłki w wyposażeniu 2 x 2,5 m
 • Ciężar urządzenia 3,2 kg (z akumulatorem 2,0Ah lub 2,5Ah)
 • Ciężar urządzenia 3,5 kg (z akumulatorem 4,0Ah lub 5,0Ah)
 • Numer katalogowy GT1E0250AB
 • Bezszczotkowy silnik prądu stałego SKIL BRUSHLESS
 • Diodowy wskaźnik stanu naładowania akumulatora
 • Technologia KEEP COOL (system chłodzenia ogniw)
 • Technologia ACTIVCELL (system zarządzania energią)
 • SKIL ENERGY PLATFORM - elastyczny system akumulatorów litowo-jonowych i ładowarek sieciowych do akumulatorów.

Dowolne narzędzie. Dowolna praca. I tylko JEDEN AKUMULATOR.

 
 • Podkaszarka akumulatorowa 0250 SKIL
 • 1 akumulator 20V Max 4,0Ah KEEP COOL SKIL
 • Cyfrową ładowarkę 3122 CHARGER SKIL
 • Szpula Tap&Go z żyłką 2 x 2,5m / 2,0mm
 • Uchwyt EASY STORAGE
 • Instrukcję obsługi w języku polskim