Pilarka tarczowa UniversalCirc 12 BOSCH 1x2,0Ah

 • Producent: BOSCH ZIELONY
 • Kod producenta: 06033C7004
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 454,47 zł 559,00 zł

Akumulatorowa pilarka tarczowa UniversalCirc 12 BOSCH
w zestawie z akumulatorem 12V Li-Ion o pojemności 2,0Ah.


Narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych i najmocniejszych tego typu urządzeń na rynku. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami. Umożliwia to efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami narzędzia.

Pilarka tarczowa model UniversalCirc 12 firmy BOSCH to specjalistyczne urządzenia o niezwykle kompaktowej budowie, dzięki czemu w trakcie cięcia zapewnia perfekcyjne manewrowanie i doskonałe prowadzenie zwłaszcza w ciasnych i trudno dostępnych miejscach.


Pilarka tarczowa UniversalCirc 12 została wyposażona w akumulator litowo-jonowy 12V typu o bardzo dużej pojemności – 2,0Ah.

Akumulatory litowo-jonowe 12V / 2,0Ah BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone.

UniversalCirc 12 to bardzo mocna i trwała akumulatorowa pilarka tarczowa, a jej wysoko wydajny silnik prądu stałego pozwala na cięcie materiałów drewnianych o grubości nawet 26 mm (pod kątem 90°).

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.

Pilarka tarczowa UniversalCirc 12 jest równie wydajna jak typowe sieciowe pilarki tarczowe, a przy tym bardziej poręczna, lekka i niezależna ponieważ nie posiada przewodu zasilającego. W wyposażeniu seryjnym znajduje się najnowszej generacji ładowarka sieciowa – model GAL 1210 CV.

Ładowarka GAL 1210 CV PROFESSIONAL firmy BOSCH to najnowsza ładowarka sieciowa z mikroprocesorowym układem sterowania, wyposażona w system Turbo Power, dzięki któremu w ciągu 30 minut ładowania akumulator uzyskuje już 70% pojemności, a w ciągu 60 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100%.

Głębokość cięcia – do 26 mm !!! zastosowanie wysokiej mocy silnika BOSCH z nową generacją magnesów pozwala na cięcie materiałów drewnianych o grubości do 26 mm

Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton

Prowadnica równoległa – pozwala na cięcie wzdłuż krawędzi materiału

Podstawa (stopa) wykonana z wysokogatunkowego stopu aluminium zwiększa trwałość i precyzję prowadzenia pilarki

Blokada wrzeciona pozwala na montaż i demontaż tarczy tnącej przy użyciu jednego klucza

Widiowa tarcza tnąca 85mm z 20 zębami przeznaczona do cięcia miękkiego i twardego drewna oraz materiałów drewnopochodnych (płyty wiórowe, płyty MDF, płyty HDF)

Adapter do podłączenia odkurzacza pozwala na podłączenie zewnętrznego źródła odsysania pyłu (odkurzacza)

Smukła i bardzo ergonomiczna rękojeść pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem typu Softgrip z czułym włącznikiem elektronicznym gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym wysoką precyzję podczas cięcia

Wbudowany wskaźnik diodowy stanu naładowania akumulatora (3 diody LED), który wskazuje stan naładowania akumulatora oraz informuje, w którym momencie należy naładować akumulator (migająca dioda)

Wbudowany wskaźnik przeciążeniaktóry wskazuje stan możliwego przeciążenia narzędzia w trakcie pracy, a przy tym w zasadniczym stopniu wydłuża jego żywotność

Bezstopniowa regulacja głębokości cięcia przy pomocy śruby  szybkomocującej - pozwala na dokładne ustawienie głębokości cięcia w zakresie od 0 do 26 mm bez korzystania z dodatkowych narzędzi

Bezstopniowa regulacja kąta cięcia przy pomocy śruby  szybkomocującej - pozwala na dokładne ustawienie kąta cięcia w zakresie od 0 do 45° bez korzystania z dodatkowych narzędzi

System Power for ALL - czyli jeden akumulator i jedna ładowarka do obsługi wszystkich elektronarzędzi z oferty narzędzi amatorskich oraz ogrodowych.

System Syneon Chip - jest to system który w inteligentny sposób steruje zużyciem energii tak aby zapewnić optymalną wydajność i dłuższy czas pracy. System rozpoznaje jaka moc jest potrzebna do wkręcania i wiercenia i w zależności od potrzeb steruje perfekcyjną współpracą pomiędzy akumulatorem litowo-jonowym, wydajnym silnikiem oraz wytrzymałą przekładnią.

 • Napięcie akumulatora: 12V PREMIUM (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatora: 2,0 Ah
 • Prędkość obrotowa: 1.400 obr/min
 • Średnica tarczy tnącej: 85 mm
 • Średnica otworu tarczy: 15 mm
 • Maksymalna głębokość cięcia: 26 mm
 • Zakres regulacji przechyłu podstawy: 0°- 45°
 • Wymiary podstawy roboczej: 88x147 mm
 • Ciężar urządzenia z akumulatorem: 1,4 kg
 • Pilarkę akumulatorową
 • Akumulator 12V Li-Ion 2,5 Ah
 • Ładowarkę cyfrową GAL 1210 CV
 • Prowadnicę równoległą
 • Adapter do odsysania pyłu
 • Widiową tarczę tnącą z 20 zębami
 • Klucz do montażu tarczy
 • Instrukcję w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną