Pilarka tarczowa 66mm 1400W 5830 SKIL walizka + 2 piły

 • Producent: SKIL
 • Kod producenta: SW1E5830GA
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 340,65 zł 419,00 zł

Pilarka tarczowa 66mm o mocy 1400W model 5830 firmy SKIL.


Firma SKIL w 2020 roku wprowadziła na rynek polski najnowszą linię elektronarzędzi sieciowych i akumulatorowych - SKIL RED Line.

SKIL RED Line to wysokiej jakości elektronarzędzia opracowane i wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Posiadają bardzo długi, bo 3 letni okres gwarancji producenta..

UWAGA !!!

Gwarancja udzielana jest na podstawie dowodu zakupu i nie jest wymagana jakakolwiek rejestracja na stronie producenta.


Bardzo poręczna i bardzo mocna pilarka tarczowa 66mm model 5380 firmy SKIL, która poradzi sobie ze wszystkimi wymagającymi pracami związanymi z cięciem w drewnie, metalach kolorowych, czy tworzywach sztucznych (do obróbki danego materiału należy dobrać odpowiedni osprzęt dodatkowy).

Pilarka została wyposażona w bardzo mocny silnik o mocy 1400W, który pozwala na cięcie materiałów drewnianych o maksymalnej grubości wynoszącej 66mm, a specjalna konstrukcja regulowanej podstawy pozwala na cięcia pod kątem w zakresie od 0° do 52°. Głębokość ta pozwala na cięcie większości popularnych materiałów (desek, belek i innych).

Łatwe i dokładne prowadzenie pilarki wzdłuż zaznaczonej linii cięcia gwarantuje zamocowany, specjalny wizjer linii cięcia.

Dodatkowo pilarka została wyposażona w bardzo trwałą i wytrzymałą tarczę pilarską 190x16mm z 24 zębami widiowymi o grubości 1,6mm do cięcia materiałów drewnianych oraz w prowadnicę równoległą przydatną do cięć wzdłuż zadanej krawędzi, np. podczas skracania desek.

Podsumowując, ta wszechstronna pilarka tarczowa ma do zaoferowania wszystko, czego potrzebuje każdy wymagający użytkownik.

Mocny i wydajny silnik o mocy 1400W i maksymalnej prędkości skokowej 5.300 obr/min zapewniający szybkie i bardzo precyzyjne cięcie nie wymagające wysiłku w takich materiałach jak: drewno, płyty wiórowe, płyty pilśniowe, metale kolorowe, czy tworzywa sztuczne.

Bardzo ergonomiczna część chwytowa pokryta antypoślizgowym miękkim materiałem typu Softgrip gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas cięcia.

Smukły kształt obudowy o niewielkim obwodzie w części chwytowej  pozwala na bardzo wygodną obsługę urządzenia jedną ręką.

Bardzo duża żywotność i idealne przeniesienie napędu za pomocą zoptymalizowanej przekładni zębatej z kołami wykonanymi w całości z metalu.

Duża grubość cięcia – 66 mm w drewnie !!! dzięki zastosowaniu wysokiej mocy silnika firmy SKIL z nową generacją magnesów, zapewnia szeroki zakres zastosowań.

Specjalny wizjer linii cięcia ułatwia dokładne prowadzenie pilarki wzdłuż zaznaczonej linii cięcia.

Blokada wrzeciona zapewnia łatwą i szybką wymianę tarczy przy użyciu tylko jednego klucza (klucz znajduje się w wyposażeniu).

Dźwignia unoszenia osłony ochronnej do wycinania rowków oraz do precyzyjnego rozpoczynania cięcia w dowolnie wybranym miejscu np. od środka płyty wiórowej, czy deski.

Bezstopniowa regulacja głębokości cięcia przy pomocy śruby szybkomocującej pozwala na dokładne ustawienie głębokości cięcia w zakresie od 0 do 66 mm bez korzystania z dodatkowych narzędzi.

Bezstopniowa regulacja kąta cięcia przy pomocy śruby szybkomocującej pozwala na dokładne ustawienie kąta cięcia w zakresie od 0 do 52° bez korzystania z dodatkowych narzędzi.

Przejrzysta skala na podstawie i na kątowniku umożliwia łatwy odczyt ustawionej głębokości i skosu cięcia.

Obudowa przednia (część chwytowa) pokryta miękkim materiałem typu Softgrip zapewnia długą i nie męczącą pracę oraz w znacznym stopniu obniża drgania przenoszone na przegub dłoni, a przy tym sprawia, że narzędzie dobrze leży w dłoniach.

Specjalne pyłoszczelne łożyska zapewniają wyjątkową trwałość i długą bezawaryjną pracę również w warunkach budowlanych przy dużym zapyleniu.

Prowadnica równoległa w wyposażeniu przeznaczona do cięć wzdłuż zadanej krawędzi, przydatna zwłaszcza podczas skracania drzwi, blatów, czy desek.

2 bardzo trwałe tarcze pilarskie 190x16mm z 24 zębami widiowymi  w wyposażeniu - specjalna tarcza o grubości zęba zaledwie 1,6mm sprawia, że cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych jest łatwe i w dużo mniejszym stopniu obciąża silnik niż w przypadku tradycyjnych tarcz pilarskich.

Adapter do podłączenia zewnętrznego odkurzacza w wyposażeniu - gwarantuje jeszcze bardziej czyste warunki pracy niż w przypadku stosowania worka, adapter pozwala na podłączenie większości dostępnych odkurzaczy na rynku polskim.

Walizka z tworzywa sztucznego gwarantuje łatwy i bezpieczny transport oraz ułatwia przechowywanie narzędzia, a dzięki nowej technologii wykonania (podwójna obudowa) jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne

 • Moc silnika 1.400 W
 • Prędkość obrotowa 5.300 obr/min
 • Średnica tarczy tnącej 190 mm
 • Średnica otworu tarczy 16 mm
 • Maksymalna głębokość cięcia (90°) 66 mm
 • Maksymalna głębokość cięcia (45°) 48 mm
 • Zakres regulacji przechyłu podstawy od 0° do 52°
 • Ciężar urządzenia 3,8 kg
 • Pilarkę tarczową 5830 SKIL
 • 2 tarcze pilarskie 190x16mm z 24 zębami widiowymi
 • Prowadnicę równoległą
 • Adapter do podłączenia odkurzacza
 • Klucz do montażu i demontażu tarczy pilarskiej
 • Walizkę z tworzywa sztucznego
 • Instrukcję obsługi w języku polskim