Piła szablasta GSA 120 BOSCH

  • Producent: BOSCH NIEBIESKI
  • Kod producenta: 06016B1020
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 535,77 zł 659,00 zł

Piła szablasta GSA 120 BOSCH Professional.


Jedna z najbardziej popularnych pił szablastych firmy BOSCH – GSA 120 ważąca zaledwie 3,7 kg wyposażona w silnik dużej mocy 1200W pozwalający na pracę pod dużym obciążeniem. Piła posiada część chwytową pokrytą miękkim materiałem typu Softgrip. Dzięki opatentowanemu systemowi wymiany brzeszczotów – BOSCH SDS, zużyty brzeszczot wymieniany jest bez dodatkowych narzędzi i przy użyciu jednej dłoni.

Nowy napęd oscylacyjny z łożyskiem kulkowym bazuje na sprawdzonej technice wykorzystywanej w młotach udarowo-obrotowych. Wytrzymały mechanizm oscylacyjny z węglików spiekanych w optymalny sposób amortyzuje drgania i zapewnia urządzeniu bardzo długą żywotność – nawet w ekstremalnie ciężkich warunkach pracy. Bardzo dobre zabezpieczenie osi skokowej przed wodą i wilgocią wydłuża okres eksploatacji urządzenia. We włączniku, umożliwiającym stopniowe zwiększanie tempa pracy, zintegrowana jest bezstopniowa regulacja prędkości skokowej, dzięki której użytkownik może dopasować tempo pracy do właściwości obrabianego materiału.


Mocny i wydajny silnik o mocy 1200W i maksymalnej prędkości skokowej 3.000 obr/min zapewnia wysoką skuteczność cięcia różnego rodzaju materiałów, takich jak: miękkie i twarde drewno, tworzywa sztuczne, stal, metale kolorowe, gips, gazobeton, czy cegła ceramiczna.

Opatentowany system montażu i wymiany brzeszczotu BOSCH SDS umożliwia szybką i łatwą wymianę brzeszczotu, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi i przy użyciu jednej dłoni.

Innowacyjny uchwyt brzeszczotów BOSCH SDS umożliwia na zamocowanie brzeszczotu obróconego o 180° – szczególnie przydatne podczas cięć ponad głową, wówczas nie musimy odwracać narzędzia, wystarczy obrócić brzeszczot i zamocować go w uchwycie.

System BOSCH CONSTANT Electronic z tachogeneratorem gwarantuje stałą prędkość obrotową bez względu na stopień obciążenia piły – szczególnie przydatny przy cięciu twardych bądź grubych materiałów.

Płynna, elektroniczna regulacja prędkości skokowej w zakresie od 0 do 3.000 obr/min umożliwia dopasowanie tempa pracy do właściwości obrabianego materiału i rodzaju wykonywanych cięć.

Doskonale wyważony mechanizm przekładni zębatej sprawia, że urządzenie jest łatwe w obsłudze oraz gwarantuje spokojną i nie męczącą pracę.

Bardzo ergonomiczny kształt urządzenia zapewnia bezpieczną pracę oburącz.

System łagodnego rozruchu chroni narzędzie przed przeciążeniem oraz sprawia, że w łatwy i prosty sposób możemy rozpocząć cięcie.

Regulowany ogranicznik głębokości cięcia w znacznym stopniu ułatwia cięcie.

Obudowa przednia (część chwytowa) pokryta miękkim materiałem typu Softgrip zapewnia długą i nie męczącą pracę oraz w znacznym stopniu obniża drgania przenoszone na przegub dłoni, a przy tym sprawia, że narzędzie dobrze leży w dłoniach.

Wysokiej jakości brzeszczot firmy BOSCH w wyposażeniu standardowym:

  • 1 brzeszczot S 1126 BEF BOSCH – brzeszczot BIM do cięcia metalu od 6 do 175 mm, wyposażony w drobną podziałkę zębów 1,4+1,8 mm tnie rury i profile stalowe ze ściankami o grubości od 3 do 8 mm

Na wszystkie profesjonalne elektronarzędzia linii niebieskiej firmy BOSCH, 
przy rejestracji pod adresem www.bosch-pt.com/warranty 
w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.


Moc silnika 1.200 W
Prędkość skokowa od 0 do 3.000 obr/min (regulowana płynnie)
Maksymalna głębokość cięcia w drewnie 220 mm
Maksymalna głębokość cięcia w stali 20 mm
Maksymalna średnica cięcia w stali (rury i profile) 220 mm
Długość skoku brzeszczotu 29 mm
Maksymalna długość brzeszczotu 432 mm
Ciężar urządzenia 3,7 kg


- Piłę szablastą
- 1 brzeszczot do cięcia metalu
- Instrukcję obsługi w języku polskim
- Kartę gwarancyjną
- Fakturę VAT (eFaktura)