Piła akumulatorowa KEO 10,8-LI BOSCH

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BOSCH OGRÓD
  • Kod producenta: 0600861900
  • Dostępność: Jest w magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 300,00 zł 369,00 zł

Opis


Akumulatorowa piła ogrodowa Keo 10,8-LI BOSCH 

Oferowana piła akumulatorowa Keo firmy BOSCH to wszechstronne i pomocne narzędzie do prac w domu i w ogrodzie. Za naciśnięcie jednego przycisku tnie gałęzie o grubości wynoszącej nawet 80 mm, a demontowany hak A-Grip przytrzymuje gałęzie nie mające podparcia – dzięki czemu użytkownik nie musi przytrzymywać odcinaną gałąź drugą ręką. Dzięki wbudowanemu, niezwykle trwałemu akumulatorowi litowo-jonowym o napięciu 10,8 V piła oferuje bardzo długi czas pracy przy jednym cyklu ładowania – ok. 190 cięć (do 15 mm).


Charakterystyka produktu


Akumulatory litowo-jonowe firmy BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy, odporne na nieregularne ładowanie czyli posiadają możliwość doładowywania bez względu na stan naładowania.

System ochrony ECP firmy BOSCH to system Electronic Cell Protection, dzięki któremu okres użytkowania akumulatora został wydłużony kilkukrotnie. Zapobiega on przed przeciążeniem wkrętarki, a tym samym przed uszkodzeniem akumulatora i silnika. Reguluje pracę urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System wymiany brzeszczotów – BOSCH SDS Piła została wyposażona w system BOSCH SDS do szybkiej wymiany brzeszczotów. Wymiana odbywa się bez użycia jakichkolwiek dodatkowych narzędzi, wystarczy wsunąć brzeszczot w uchwyt, a on automatycznie zostanie zamocowany w uchwycie i piła jest gotowa do pracy. Aby zdemontować brzeszczot wystarczy przesunąć dźwignię uchwytu, a brzeszczot automatycznie „wyskoczy” z uchwytu. Chwyt piły Keo jest w pełni kompatybilny z chwytami pił szablastych firmy BOSCH (typ S ½″), czyli w pile Keo można stosować te same brzeszczoty co w piłach szablastych z serii PFZ, PSA i GSA firmy BOSCH. 

Szybki hamulec i komfortowa rękojeść Dzięki rękojeści pokrytej miękkim, gumowym materiałem typu Softgrip piła jest wygodna i komfortowa w eksploatacji (nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy), a wbudowany system szybkiego hamulca zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo pracy.

Demontowany hak typu A-Grip W wyposażeniu piły znajduje się demontowany hak typu A-Grip, który podczas cięcia służy do „przytrzymywania” gałęzi nie mających podparcia, a co za tym idzie pozwala na cięcie jedną ręką – maksymalna grubość ciętych gałęzi z hakiem A-Grip wynosi 60 mm, zaś bez haka 80 mm.

Nowy typ ładowarki sieciowej i krótszy czas ładowania Dzięki nowej ładowarce firmy BOSCH, wbudowany akumulator jest w łatwy i szybki sposób ładowany, czas ładowania wynosi zaledwie 3 godziny, a po naładowaniu akumulatora ładowarka automatycznie wyłączy się zapobiegając tym samym uszkodzeniu (przeładowaniu) akumulatora.

Praktyczny wskaźnik ładowania Pila posiada wbudowany wskaźnik ładowania – duża zielona, świecąca dioda LED sygnalizuje proces ładowania, po naładowaniu akumulatora dioda zgaśnie – oznaczając, że akumulator został w pełni naładowany.

Asortyment osprzętu dodatkowego w zestawie. Oferowana na tej aukcji piła posiada w swym wyposażeniu:
− 1 brzeszczot S 644 D BOSCH o długości całkowitej 150 mm do cięcia różnego rodzaju drewna, również świeżego drewna (gałęzi)

− specjalny hak typu A-Grip
− ładowarka sieciowa 230V

Główne przeznaczenie oferowanej piły to: cięcie wszelkiego rodzaju drewna i materiałów drewnopochodnych, również drewna z gwoździami, przycinanie gałęzi i konarów drzew, cięcie blach, rur i profili metalowych, cięcie płyt gipsowo-kartonowych, cięcie tworzyw sztucznych w tym tworzyw wzmacnianych włóknem szklanym.

 Maksymalna średnica cięcia: 60 mm (z hakiem A-Grip)
Maksymalna średnica cięcia: 80 mm (bez haka A-Grip)
Napięcie i rodzaj akumulatora: 10,8 V litowo-jonowy
Pojemność akumulatorów: 1,5 Ah
Liczba cięć na jednym ładowaniu: ok. 190 razy (do 15 mm)
Liczba cięć na jednym ładowaniu: ok. 30 razy (do 60 mm)
Maksymalny czas ładowania: do 3,5 godziny (zależy od stanu naładowania akumulatora)
Ciężar urządzenia: 0,950 kg (bez haka A-Grip)
Ciężar urządzenia: 1,050 kg (z hakiem A-Grip)
System BOSCH SDS do szybkiej wymiany brzeszczotów typu S ½″
Ładowarka 230V z automatyką ładowania
Wbudowany wskaźnik stanu naładowania akumulatora

- Akumulatorową piłę ogrodową z hakiem A-Grip
- Ładowarkę sieciową
- 1 brzeszczot

- Kartę gwarancyjną
- Dokument zakupu (FAKTURA VAT), bez którego gwarancja jest nieważna !!!