Myjka do okien, szyb i luster GlassVAC BOSCH + płyn

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BOSCH OGRÓD
  • Kod producenta: 06008B7001
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 215,45 zł 265,00 zł

Opis


Akumulatorowa myjka do okien, szyb i luster GLASSVAC firmy BOSCH w zestawie z oryginalnym koncentratem firmy BOSCH

Akumulatorowa myjka GLASSVAC firmy BOSCH to kolejne urządzenie znanego niemieckiego producenta przeznaczone do zastosowań w gospodarstwach domowych. Głównym zadaniem myjki GLASSVAC jest usuwanie zanieczyszczeń z gładkich i nie porowatych powierzchni, np. ze szkła, z luster, z płytek ceramicznych, czy z kuchennych blatów kamiennych. Idealnie nadaje się do mycia okien oraz kabin prysznicowych, a znajdujące się w wyposażeniu 2 głowice ssące o różnej szerokości pozwalają na czyszczenie różnej wielkości powierzchni, zarówno poziomych jak i pionowych, czy zagiętych. Myjkę z powodzeniem można wykorzystać również do usuwania rozlanych płynów z różnych, gładkich powierzchni.


Charakterystyka produktu


Głowice ssące z opatentowaną powłoką gumową firmy BOSCH stosowaną w wycieraczkach samochodowych TWIN i AEROTWIN - obie głowice ssące (szeroka i wąska) zostały wyposażone w specjalne gumowe ściągaczki wykonane w tej samej technologii co znane i doceniane przez wielu kierowców na całym świecie wycieraczki samochodowe TWIN i AEROTWIN firmy BOSCH. Guma złożona z dwóch materiałów gwarantuje idealne przyleganie do czyszczonej powierzchni, a przy tym bardzo dokładne oczyszczanie powierzchni szyby. Specjalna powłoka poślizgowa zapewnia płynny przesuw głowicy po szkle oraz cichą i nie wymagającą wysiłku pracę.

Szeroka i wąska głowica ssąca do wielu różnych zastosowańw wyposażeniu myjki znajdują się dwie głowice ssące, szeroka - w rozmiarze 266 mm oraz wąska - w rozmiarze 133 mm, dzięki którym urządzenie sprawdza się zarówno podczas mycia dużych powierzchni jak również podczas mycia miejsc ciasnych i trudniej dostępnych. Zmiana głowic ssących odbywa się bez użycia dodatkowych narzędzi.

Niezwykle kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja - niewielka waga, bo zaledwie 0,7 kg sprawia, że myjka jest bardzo wygodna i łatwa w eksploatacji, umożliwia czyszczenie wszystkich powierzchni (pionowych i poziomych) do samej krawędzi. Rękojeść urządzenia została pokryta specjalnym miękkim materiałem typu Softgrip zapewniającym pewny chwyt urządzenia nawet wilgotnymi dłońmi, a wbudowany w rękojeść włącznik główny znajduje się idealnie pod kciukiem.

Perfekcyjne czyszczenie okien, luster i kabin prysznicowych - wraz z myjką dostarczany jest specjalny aplikator wyposażony w dwie głowice czyszczące, szeroką - w rozmiarze 276 mm oraz wąską - w rozmiarze 110 mm, dzięki którym użytkownik w łatwy i szybki sposób naniesie środek myjący na czyszczoną powierzchnię okna czy lustra. Aplikator został wyposażony w zbiornik o pojemności 300 ml. Każda z głowic czyszczących (szeroka i wąska) posiada specjalną wymienną ściereczkę z mikrofibry dopasowaną do swojego rozmiaru. Zapasowe ściereczki można dokupić na innych naszych aukcjach.

Nowoczesna technologia litowo-jonowa firmy BOSCH - myjka została wyposażona w akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,0Ah zapewniający ciągłą pracę urządzenia przez 30 minut, co przekłada się na wyczyszczenie ok. 105 m² powierzchni (ok. 35 okien). Akumulatory litowo-jonowe firmy BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora. Myjka GLASSVAC firmy BOSCH została wyposażona w gniazdo micro USB do ładowania wbudowanego akumulatora. Tego typu rozwiązanie pozwala na ładowanie akumulatora nie tylko będącą w wyposażeniu ładowarką firmy BOSCH, ale każdą inną ładowarką USB, czyli taką, która znajduje się w wyposażeniu np. telefonów komórkowych.

Wbudowany wskaźnik stanu naładowania akumulatora informuje użytkownika o aktualnym stanie naładowania akumulatora. Gdy podczas pracy urządzenia dioda zaczyna migać w kolorze zielonym oznacza to, że poziom naładowania akumulatora jest niski. Gdy wskaźnik zaczyna migać na czerwono oznacza, że akumulator jest rozładowany i należy podłączyć urządzenie do ładowarki.
Tryb pracy urządzenia:
- dioda świeci na zielono - akumulator jest naładowany
- dioda miga na zielono - akumulator ma niski poziom naładowania
- dioda miga na czerwono - akumulator jest rozładowany
Tryb ładowania akumulatora:
- dioda świeci na czerwono - akumulator jest w trakcie ładowania
- dioda świeci na zielono - akumulator jest w pełni naładowany

TYLKO U NAS!!! Oryginalny koncentrat 500ml GlassVAC firmy BOSCH do mycia i czyszczenia powierzchni szklanych - w zestawie z myjką użytkownik otrzyma specjalny koncentrat GlassVAC firmy BOSCH o pojemności 500ml. Koncentrat należy rozcieńczyć w proporcji 10:1, czyli z jednej butelki koncentratu otrzymamy 5 litrów detergentu do mycia powierzchni szklanych, co pozwoli na ponad 16 krotne napełnienie rozpylacza. Koncentrat usuwa uporczywy brud ze szkła, z luster, z kabin prysznicowych, z płytek ceramicznych, czy z kamiennych blatów kuchennych, a przy tym nie pozostawia smug i zacieków.


Parametry techniczne


Napięcie akumulatora: 3,6V Li-Ion (litowo-jonowy)
Pojemność akumulatora: 2,0 Ah
Moc nominalna: 15 W
Wydajność czyszczenia: 105 m² = ok. 35 okien
Czas pracy na jednym ładowaniu: ok. 30 minut
Szerokość głowicy myjącej: 133 mm (wąska) / 266 mm (szeroka)

Pojemność zbiornika na brudną wodę: 110 ml
Czas ładowania: 180 minut
Ciężar z akumulatorem: 0,7 kgDostawa zawiera


- Akumulatorową myjkę GLASSVAC
- Szeroką głowicę myjącą 266 mm
- Wąską głowicę myjącą 133 mm
- Aplikator rozpylający do płynu myjącego
 -Pojemnik aplikatora o pojemności 300 ml
- Szeroką głowicę aplikatora 276 mm
- Wąską głowicę aplikatora 110 mm
- Szeroką ściereczkę z mikrofibry 276 mm
- Wąską ściereczkę z mikrofibry 110 mm
- Opaskę na przegub dłoni
- Ładowarkę sieciową z kablem USB
- Koncentrat do mycia szkła 500 ml
- Instrukcję obsługi w języku polskim

- Kartę gwarancyjną
- FAKTURĘ VAT (eFaktura)