Laser krzyżowy GLL 2-10 BOSCH + kolumna TP 320 + statyw

  • Producent: BOSCH NIEBIESKI
  • Kod producenta: 0601063L0D
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: Od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 625,20 zł 769,00 zł

Opis


Profesjonalny laser krzyżowy GLL 2-10 BOSCH w zestawie z kolumną TP 320 oraz statywem

Profesjonalny laser krzyżowy GLL 2-10 firmy BOSCH przeznaczony do szybkiego, łatwego i co najważniejsze, bardzo precyzyjnego wyznaczania linii poziomych, pionowych, krzyżowych (dwie linie prostopadłe) oraz linii pod skosem.


Podstawowe zalety lasera

Precyzyjnie wyznaczone linie poziome, pionowe, krzyżowe i pod skosem. Laser krzyżowy GLL 2-10 firmy BOSCH przeznaczony jest do szybkiego, łatwego i co najważniejsze, bardzo precyzyjnego wyznaczania linii poziomych, pionowych, krzyżowych (dwie linie prostopadłe) oraz linii pod skosem

Duży zasięg pracy, duża dokładność oraz szybkość pracy. Dzięki zastosowaniu nowej generacji przetwornika laserowego wiązka lasera widoczna jest w odległości do 10 metrów, a szybki system autoniwelacji (automatyczne poziomowanie) pozwala na wytyczenie linii w zaledwie 4 sekundy z bardzo dużą dokładnością – 0,3 mm/m, czyli przy 10 metrach błąd nie przekroczy wartości 3 mm 


Łatwa i instynktowna obsługa. 
Łatwa obsługa za pomocą tylko dwóch przycisków powoduje, że laser może obsługiwać praktycznie każda osoba. Z pracami, które trzeba było dotąd wykonywać za pomocą konwencjonalnej poziomnicy, ciężarka i linki można teraz wykonać za pomocą jednego urządzenia. Precyzyjne, poziome i pionowe linie lasera mogą być rzutowane z podłogi na ściany lub na sufit, razem lub oddzielnie, dzięki czemu użytkownik może wykonać wiele prac związanych z poziomowaniem, czy wyrównywaniem 
 
Wbudowana funkcja OUT OF LEVEL. Dokładność pracy gwarantuje wbudowana funkcja – OUT OF LEVEL, która powoduje, że przy pomocy migających wiązek laserowych laser wskazuje każde odchylenie od poziomu czy pionu, które przekroczy możliwości autoniwelacji (4 stopnie).

Wbudowana funkcja AUTOMATYCZNEGO WYŁĄCZNIKA. Laser GLL 2-10 został wyposażony w system automatycznego wyłącznika, który w dużym stopniu wpływa na zmniejszenie tempa zużycia baterii. Funkcja ta sprawia, że po 30 minutach pracy laser samoczynnie się wyłączy

Wbudowana funkcja BATERY LOW. Laser krzyżowy GLL 2-10 firmy BOSCH wyposażony został we wskaźnik zużycia baterii, dzięki któremu użytkownik wie, w którym momencie należy wymienić baterie


Funkcja blokowania wahadła. Jeśli użytkownik potrzebuje wyświetlić linie ukośne, na przykład przy malowaniu ściany przy schodach dwoma kolorami, to korzystając z funkcji blokady wahadła może ręcznie ustawić żądany kąt. Ten tryb pracy sygnalizowany jest powolnym migotaniem linii laserowych

Duży kąt wyświetlania wiązek laserowych. Laser GLL 2-10 posiada bardzo duży kąt wyświetlania wiązki laserowej, który wynosi 120 stopni w poziomie i 140 stopni w pionie, dzięki czemu bez trudu możemy rzutować linie z podłogi na sufit.

Odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Laser GLL 2-10 został wyposażony w trwałą i bardzo odporną na uszkodzenia obudowę, która praktycznie w całości została pokryta miękkim materiałem typu Softgrip, dzięki czemu laser jest odporny na kurz i bryzgającą wodę oraz na trudne warunki panujące na budowie, a dzięki blokadzie wahadła laser jest zabezpieczony przed wstrząsami w trakcie transportu.

Asortyment osprzętu dodatkowego w zestawie z laserem:
Aluminiowy statyw teleskopowy
- statyw przeznaczony jest do montażu wszelkich narzędzi pomiarowych posiadających gwint montażowy 1/4". Statyw wykonany jest z aluminiowych profili, dzięki czemu jest bardzo lekki (waży ok. 1,0 kg), a przy tym stabilny, trwały i łatwy w transporcie. Posiada trzy rozsuwane nogi, zębatą kolumnę środkową z regulacją wysokości za pomocą korby w zakresie od 52 do 152 cm, libelkę sferyczną do wstępnego poziomowania statywu oraz obrotową i pochylaną głowicę z dużą rękojeścią do łatwego manipulowania zamontowanym urządzeniem.
- Aluminiowa kolumna rozoporowo-teleskopowa TP 320 firmy BOSCH przeznaczona do montażu wszelkich narzędzi pomiarowych firmy BOSCH posiadających gwint montażowy 1/4". Kolumna wykonana jest z aluminiowych profili, dzięki czemu jest bardzo lekka (waży ok. 1,1 kg), a przy tym łatwa w transporcie. Posiada regulację wysokości w zakresie od 128 do 320 cm, a dzięki specjalnym elementom rozporowym z antypoślizgowego materiału gwarantuje bardzo dużą stabilność w trakcie pracy.
- Podstawa oraz uchwyt montażowy przeznaczony do mocowania poziomicy na kolumnie.
- Pokrowiec ochronny na kolumnę rozporową –
wykonany z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału, pozwala na bezpieczny transport i przechowywanie kolumny wraz z osprzętem dodatkowym.
- Pokrowiec ochronny
 na laser- wykonany z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału, pozwala na bezpieczny transport i przechowywanie urządzenia.
- Komplet baterii zasilających - w oferowanym zestawie dostarczane są 3 baterie R6 do zasilania lasera. Komplet nowych baterii pozwala na ponad 12 godzin ciągłej pracy lasera. 


Parametry techniczne


Sposób wyświetlania wiązki laserowej: 
1 pozioma, 1 pionowa, 2 równocześnie (krzyż 90º)
Sposób niwelacji: Automat. samopoziomowanie (zasada wahadła)
Dokładność niwelacji: 0,3 mm / m
Zakres samoczynnej niwelacji: +/- 4° 
Czas samoczynnej niwelacji: do 4 sekund 
Typ lasera: 635 nm, <1mW 
Kąt wyświetlania linii: linia pozioma 120º / linia pionowa 300º
Zasięg pracy: max. 10 m 
Temperatura pracy: -10°C do +50°C 
Złącze do statywu: 1/4”, 5/8”
Zasilanie: 3 baterie 1,5 V R6 (AA)
Czas pracy na 1 pakiecie baterii: ok. 15 godzin
Ciężar urządzenia: 0,48 kg (z bateriami)
Wymiary urządzenia: 130 x 83 x 162 mm


Dostawa zawiera 


- Laser krzyżowy
- Pokrowiec ochronny
- Komplet baterii zasilających
- Statyw teleskopowy 150 cm

- Kolumnę rozporową TP 320
- Uchwyt do montażu lasera
- Podstawę do montażu lasera
- Pokrowiec ochronny na kolumnę
- Instrukcję obsługi w języku polskim
- Kartę gwarancyjną
- FAKTURĘ VAT (eFaktura)


3 lata gwarancji !!!


Na wszystkie profesjonalne elektronarzędzia linii niebieskiej firmy BOSCH, 
przy rejestracji pod adresem www.bosch-pt.com/warranty 
w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.