Laser krzyżowo-punktowy GCL 2-15 BOSCH + walizka + statyw

  • Producent: BOSCH NIEBIESKI
  • Kod producenta: 0601066E03
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: Od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 771,54 zł 949,00 zł

Opis


Samopoziomujący laser krzyżowy GCL 2-15 BOSCH Professional w zestawie z walizką oraz statywem

Profesjonalny laser krzyżowy GCL 2-15 firmy BOSCH przeznaczony do szybkiego, łatwego i co najważniejsze, bardzo precyzyjnego wyznaczania linii poziomych, pionowych, krzyżowych (dwie linie prostopadłe) oraz linii pod skosem.Podstawowe zalety lasera

Precyzyjnie wyznaczone linie poziome, pionowe, krzyżowe i pod skosem - laser krzyżowy GCL 2-15 firmy BOSCH przeznaczony jest do szybkiego, łatwego i co najważniejsze, bardzo precyzyjnego wyznaczania linii poziomych, pionowych, krzyżowych (dwie linie prostopadłe) oraz linii pod skosem.

Duży zasięg pracy, duża dokładność oraz szybkość pracy - dzięki zastosowaniu nowej generacji przetwornika laserowego wiązka lasera widoczna jest w odległości do 15 metrów, a szybki system autoniwelacji (automatyczne poziomowanie) pozwala na wytyczenie linii w zaledwie 4 sekundy z bardzo dużą dokładnością – 0,3 mm/m, czyli przy 10 metrach błąd nie przekroczy wartości 3 mm

Duży kąt wyświetlania wiązek laserowych - laser GCL 2-15 posiada bardzo duży kąt wyświetlania wiązki laserowej, który wynosi 120 stopni w poziomie i 140 stopni w pionie, dzięki czemu bez trudu możemy rzutować linie z podłogi na sufit.

Funkcja dodatkowego pionu - funkcja dodatkowego pionu to znaczy, że oprócz poziomych i pionowych linii laserowych poziomica wyznacza 2 punkty pionu (jeden na podłodze i jeden na suficie)

Łatwa i instynktowna obsługa - łatwa obsługa za pomocą tylko dwóch przycisków powoduje, że laser może obsługiwać praktycznie każda osoba. Z pracami, które trzeba było dotąd wykonywać za pomocą konwencjonalnej poziomnicy, ciężarka i linki można teraz wykonać za pomocą jednego urządzenia. Precyzyjne, poziome i pionowe linie lasera mogą być rzutowane z podłogi na ściany lub na sufit, razem lub oddzielnie, dzięki czemu użytkownik może wykonać wiele prac związanych z poziomowaniem, czy wyrównywaniem

Wbudowana funkcja OUT OF LEVEL - dokładność pracy gwarantuje wbudowana funkcja – OUT OF LEVEL, która powoduje, że przy pomocy migających wiązek laserowych laser wskazuje każde odchylenie od poziomu czy pionu, które przekroczy możliwości autoniwelacji (4 stopnie).

Wbudowana funkcja AUTOMATYCZNEGO WYŁĄCZNIKA - laser GCL 2-15 został wyposażony w system automatycznego wyłącznika, który w dużym stopniu wpływa na zmniejszenie tempa zużycia baterii. Funkcja ta sprawia, że po 30 minutach pracy laser samoczynnie się wyłączy.

Wbudowana funkcja BATTERY LOW - laser krzyżowy GCL 2-15 firmy BOSCH wyposażony został we wskaźnik zużycia baterii, dzięki któremu użytkownik wie, w którym momencie należy wymienić baterie.

Funkcja blokowania wahadła - jeśli użytkownik potrzebuje wyświetlić linie ukośne, na przykład przy malowaniu ściany przy schodach dwoma kolorami, to korzystając z funkcji blokady wahadła może ręcznie ustawić żądany kąt. Ten tryb pracy sygnalizowany jest powolnym migotaniem linii laserowych.

Wbudowany gwint montażowy 1/4” - wbudowany gwint montażowy 1/4” do łatwego mocowania poziomicy w standardowych statywach fotograficznych czy w statywach do kamer video.

Odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia - laser GCL 2-15 został wyposażony w trwałą i bardzo odporną na uszkodzenia obudowę, która praktycznie w całości została pokryta miękkim materiałem typu Softgrip, dzięki czemu laser jest odporny na kurz i bryzgającą wodę oraz na trudne warunki panujące na budowie, a dzięki blokadzie wahadła laser jest zabezpieczony przed wstrząsami w trakcie transportu.

Asortyment osprzętu dodatkowego w zestawie z laserem:
- Zacisk sufitowy - specjalny klips do bez narzędziowego montażu na płaskich profilach, np. na kątownikach przyściennych, czy profilach wykorzystywanych do montażu sufitów podwieszanych
- Statyw magnetyczny RM 1 BOSCH z klipsem
 - to specjalny statyw wyposażony w wbudowane silne magnesy, dzięki którym statyw może zostać zamocowany (przyczepiony) do dowolnej konstrukcji stalowej lub metalowego stelaża. Elastyczność stosowania dzięki obrotowemu wielofunkcyjnemu uchwytowi RM 1 Professional umożliwiającemu pozycjonowanie linii laserowych oraz zapewniającemu wiele pozycji mocowania. 
Aluminiowy statyw teleskopowy - statyw przeznaczony jest do montażu wszelkich narzędzi pomiarowych posiadających gwint montażowy 1/4". Statyw wykonany jest z aluminiowych profili, dzięki czemu jest bardzo lekki (waży ok. 1,0 kg), a przy tym stabilny, trwały i łatwy w transporcie. Posiada trzy rozsuwane nogi, zębatą kolumnę środkową z regulacją wysokości za pomocą korby w zakresie od 52 do 152 cm, libelkę sferyczną do wstępnego poziomowania statywu oraz obrotową i pochylaną głowicę z dużą rękojeścią do łatwego manipulowania zamontowanym urządzeniem.
- Tarcza celownicza - służy do lokalizacji wiązek laserowych emitowanych przez laser, posiada rozkładaną podpórkę, która pozwala na ustawienie tarczy w pozycji pionowej. 
- Komplet baterii zasilających - w oferowanym zestawie dostarczane są 3 baterie R6 do zasilania lasera. Komplet nowych baterii pozwala na ponad 12 godzin ciągłej pracy lasera. 
Walizka z tworzywa sztucznego - gwarantuje łatwy i bezpieczny transport oraz ułatwia przechowywanie narzędzia, jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, dodatkowo walizka posiada specjalnie wyprofilowane miejsca na osprzęt dodatkowy, dzięki czemu żaden z elementów wyposażenia nie przemieszcza się w trakcie transportu


3 lata gwarancji !!!


Na wszystkie profesjonalne elektronarzędzia linii niebieskiej firmy BOSCH, 
przy rejestracji pod adresem www.bosch-pt.com/warranty 
w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.

Sposób wyświetlania wiązki laserowej: 
1 pozioma, 1 pionowa, 2 równocześnie (krzyż 90º), 2 punkty pionu
Sposób niwelacji: automat. samopoziomowanie (zasada wahadła)
Dokładność niwelacji: 0,3 mm / m
Zakres samoczynnej niwelacji: +/- 4° 
Czas samoczynnej niwelacji: do 4 sekund 
Typ lasera: 635 nm, <1mW 
Kąt wyświetlania linii: linia pozioma 120º / linia pionowa 300º
Zasięg pracy: max. 15 m 
Zasięg pracy z odbiornikiem: -
Temperatura pracy: -10°C do +50°C 
Złącze do statywu: bezpośrednie 1/4”
Zasilanie: 3 baterie 1,5 V R6 (AA)
Czas pracy na 1 pakiecie baterii: ok. 15 godzin
Ciężar urządzenia: 0,48 kg (z bateriami)
Wymiary urządzenia: 130 x 83 x 162 mm

- Laser krzyżowy
- Statyw magnetyczny RM 1
- Zacisk sufitowy
- Aluminiowy statyw teleskopowy
- Laserową tarczę celowniczą
- Komplet baterii zasilających
- Walizkę narzędziową
- Instrukcję obsługi w języku polskim
- Kartę gwarancyjną
- FAKTURĘ VAT (eFaktura)