Laser liniowy GTL 3 BOSCH

  • Producent: BOSCH NIEBIESKI
  • Kod producenta: 0601015200
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 617,07 zł 759,00 zł

Opis


Profesjonalny laser liniowy GTL 3 BOSCH

Precyzyjne wyznaczanie i kontrolowanie linii pod kątem 45° i 90°. Laser GTL 3 przeznaczony jest do szybkiego, łatwego i co najważniejsze, bardzo precyzyjnego wyznaczania i kontrolowania linii pod kątem 0°, 45° i 90°. Jest idealnym urządzeniem do układania płytek ceramicznych zarówno na podłogach jak również na ścianach.


Charakterystyka produktu


Duży zasięg roboczy, duża dokładność oraz szybkość pracy - dzięki zastosowaniu nowej generacji przetwornika laserowego linie lasera widoczne są w odległości do 20 metrów, a jego dokładność pozwala na wytyczenie linii z bardzo dużą dokładnością – 0,2 mm/m, czyli przy 10 metrach błąd nie przekroczy wartości 2 mm.

Łatwa, instynktowna obsługa - łatwa obsługa za pomocą tylko jednego przycisku powoduje, że laser może obsługiwać praktycznie każda, nawet nie przeszkolona do tego osoba. Z pracami, które trzeba było dotąd wykonywać za pomocą konwencjonalnej poziomnicy można teraz wykonać za pomocą jednego urządzenia. Linie lasera mogą być rzutowane na ścianę, na podłogę i na sufit, dzięki czemu użytkownik może wykonać wiele prac związanych z wyznaczaniem kątów 0°, 45° i 90°.

Funkcja AUTOMATYCZNEGO WYŁĄCZNIKA - laser GTL 3 został wyposażony w system automatycznego wyłącznika, który w dużym stopniu wpływa na zmniejszenie tempa zużycia baterii. Automatyczny wyłącznik sprawia, że po 30 minutach pracy laser samoczynnie się wyłączy. Dodatkowo użytkownik ma możliwość przełączenia laser na tryb pracy ciągłej, wówczas funkcja automatycznego wyłączania jest wyłączona. Wyłączenie i ponowne włączenie laser spowoduje, że laser samoczynnie powróci do pracy w trybie automatycznego wyłączania.

Odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia - laser GTL 3 został wyposażony w trwałą i odporną na uszkodzenia obudowę, której część chwytowa została pokryta miękkim materiałem typu Softgrip, dzięki czemu laser jest niewrażliwy na kurz i bryzgającą wodę oraz odporny na trudne warunki panujące na budowie.

Specjalna, metalowa podstawa kątowa w wyposażeniu oraz 4 silne magnesy zamocowane w podstawie lasera -  laser GTL 3 BOSCH posiada 4 silne magnesy zamocowane w podstawie urządzenia oraz jest dostarczany wraz ze specjalną, metalową podstawą kątową, dzięki której użytkownik ma możliwość ustawienia urządzenia na nierównym lub zbyt miękkim podłożu, a silne magnesy powodują, że laser idealnie „trzyma się” podstawy. Dodatkowo magnesy pozwalają na szybkie i beznarzędziowe mocowanie lasera do wszelkiego rodzaju metalowych profili, czy konstrukcji. Metalowa podstawa kątowa została wyposażona w 3 specjalne otwory montażowe, dzięki którym może ona zostać zamocowana (przykręcona) na ścianie, suficie, czy pochyłej powierzchni.

Specjalna, laserowa tarcza celownicza w wyposażeniu - laser GTL 3 BOSCH dostarczany jest wraz z tarczą celowniczą, która zwiększa widoczność linii laserowych przy niekorzystnych warunkach (duże nasłonecznienie) lub dużej odległości pracy. Lustrzana część tarczy celowniczej podwyższa widoczność linii lasera, a przezroczysta część tarczy pozwala na rozpoznanie linii od tyłu tarczy.

Dwa tryby wyświetlania linii laserowych - laser GTL 3 BOSCH posiada możliwość wyboru trybu wyświetlania linii laserowych. Po naciśnięciu przycisku (włącznika) laser automatycznie wyświetli 3 linie laserowe 0°, 45° i 90°, kolejne naciśnięcie włącznika spowoduje, że laser wyłączy linię 45° i wyświetli 2 linie laserowe 0° i 90°. Dzięki pracy w trybie 2-liniowym tempo zużycia baterii zostało zmniejszone o 50%.

Asortyment osprzętu dodatkowego w standardzie:
- Specjalna tarcza celownicza
- Metalowa podstawą kątowa
- Torba ochronna wykonana z trwałej tkaniny
- Komplet 4 baterii zasilających


3 LATA GWARANCJI !!!


Na wszystkie profesjonalne elektronarzędzia linii niebieskiej firmy BOSCH,
przy rejestracji pod adresem www.bosch-pt.com/warranty
w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.

Liczba linii i sposób ich wyświetlania: 3 lub 2 linie laserowe
Dokładność pomiarowa: 0,2 mm/m
Typ lasera: 635 nm, <1 mW
Klasa lasera: 2
Zasięg pracy: max. 20 m (z laserową tarczą celowniczą)
Klasa ochrony przed pyłem i wilgocią: IP 54
Temperatura pracy: -10°C do +50°C
Zasilanie: 4 baterie 1,5 V LR6 (AA)
Czas pracy na 1 pakiecie baterii:
Z dwoma liniami laserowymi ok. 18 godzin
Z trzema liniami laserowymi ok. 12 godzin
Ciężar urządzenia: 0,50 kg (z bateriami)
Wymiary urządzenia: 156x98x102 mm (dług. x szerok. x wysok.)

- Laser liniowy
- Metalową podstawę kątową
- Tarczę celowniczą
- 4 baterie 1,5V LR6 (AA)
- Torbę ochronną
- Instrukcję w języku polskim
- Kartę gwarancyjną
- Dokument zakupu (FAKTURA VAT), bez którego gwarancja jest nieważna !!!