Klucz udarowy GDS 18V-1050 H BOSCH BITURBO 2x4,0Ah L-BOXX

 • Producent: BOSCH NIEBIESKI
 • Kod producenta: 06019J8524
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 1 397,56 zł 1 719,00 zł

Akumulatorowy klucz udarowy GDS 18V-1050 H BOSCH Professional
wyposażony w bezszczotkowy silnik BITURBO BRUSHLESS.


Narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych tego typu urządzeń na rynku. Wykorzystywane są przez specjalistyczne firmy budowlane i remontowe na całym świecie. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami.


NOWOŚĆ !!!

BEZSZCZOTKOWY SILNIK BITURBO BRUSHLESS firmy BOSCH osiągający moc nawet do 1800W narzędzia sieciowego.

Akumulatorowe elektronarzędzia firmy BOSCH wyposażone w bezszczotkowe silniki z serii BITURBO BRUSHLESS to najnowszej generacji narzędzia akumulatorowe spełniające najwyższe wymagania, przeznaczone są do najcięższych zadań oraz do prac pod bardzo dużym obciążeniem, a przy tym są bardzo trwałe, niezawodne i wytrzymałe.

Rewolucyjna wydajność nowych akumulatorowych narzędzi BITURBO BRUSHLESS zapewnia ekstremalną moc, a wyjątkowa technologia BITURBO w połączeniu z nowym bardzo wydajnym silnikiem bezszczotkowym w pełni wykorzystuje potencjał najnowszych akumulatorów z serii PROCORE 18V firmy BOSCH.

Dzięki połączeniu silnika BITURBO i akumulatora PROCORE 18V BOSCH użytkownik otrzymuje o 50% większą szybkość cięcia oraz o 30% dłuższy czas pracy na jednym cyklu ładowania akumulatora.


Najnowszy i najmocniejszy klucz udarowy GDS 18V-1050 H firmy BOSCH.

Przy konstrukcjach stalowych, betonowych oraz przy budowie maszyn potrzebne są klucze udarowe osiągające bardzo wysoki moment obrotowy. Akumulatorowy klucz udarowy GDS 18V-1050 H firmy BOSCH posiada najwyższy moment obrotowy w swojej klasie - 1050 Nm. Jest to wystarczająco wysoki parametr, aby poradzić sobie z dużymi średnicami śrub wkręcanych głównie w metalu i betonie. Dzięki metalowej przekładni i obudowie urządzenie jest wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Profesjonalny klucz udarowy GDS 18V-1050 H firmy BOSCH to specjalistyczne urządzenia o bardzo dużym momencie obrotowym wynoszącym aż 1050Nm oraz maksymalnym momencie zrywającym wynoszącym aż 1700Nm. Przeznaczone do wkręcania dużych średnic śrub głównie w metalu i betonie.

Klucz udarowy GDS 18V-1050 H został wyposażony w 2 akumulatory litowo-jonowe 18V typu Premium o dużej pojemności – 4,0Ah.

Akumulatory litowo-jonowe 18V / 4,0Ah seria Premium BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone.

Posiadają wbudowany wskaźnik stanu naładowania, dzięki któremu użytkownik w każdej chwili może sprawdzić czy akumulator należy naładować czy nie, a dzięki dużej pojemności – 4,0Ah pozwalają na prawie trzykrotnie dłuższą pracę w porównaniu z akumulatorami 1,5Ah.

Klucz udarowy GDS 18V-1050 H to bardzo mocny i wydajny akumulatorowy klucz udarowy. Jego bardzo wysoki moment obrotowy – 1050Nm, pozwala na wkręcanie śrub M24. Dodatkowo wkrętarka została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.

Klucz udarowy GDS 18V-1050 H jest równie wydajny jak typowy elektryczny klucz udarowy, a przy tym bardziej poręczny, lekki i niezależny ponieważ nie posiada przewodu zasilającego. W wyposażeniu seryjnym znajduje się najnowszej generacji ładowarka sieciowa – model GAL 18V-40 PROFESSIONAL.

Ładowarka GAL 18V-40 PROFESSIONAL firmy BOSCH to najnowsza ładowarka sieciowa z mikroprocesorowym sterowaniem, wyposażona w system szybkiego ładowania, dzięki któremu w ciągu 45 minut ładowania akumulator uzyskuje już 80% pojemności, a w ciągu 60 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100%. Dodatkowo ładowarka została wyposażona w inteligentny system kontroli temperatury akumulatora, dzięki czemu akumulator jest ładowany tylko i wyłącznie w idealnych warunkach.

Wszystkie procesy oraz wszelkie uszkodzenia są określane przy pomocy wbudowanych wskaźników diodowych.

2 akumulatory litowo-jonowe 18V o pojemności 4,0Ah z wbudowanym wskaźnikiem stanu naładowania akumulatory przeznaczone do pracy pod bardzo dużym obciążeniem, przetestowane wg profesjonalnych kryteriów o bardzo niskiej rezystancji wewnętrznej wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością nawet w przypadku prac w niskich temperaturach, a przy tym są małe i lekkie.

Ekstremalna wytrzymałość dzięki metalowej przekładni i obudowie

Bardzo efektywny mechanizm udarowy, dzięki któremu z powodzeniem możemy śruby M24

Bardzo duże wartości momentu obrotowego – 1050Nm dzięki zastosowaniu wysokiej mocy bezszczotkowego silnika Biturbo BOSCH gwarantuje szeroki zakres zastosowań

Bardzo duże wartości momentu zrywającego - 1700Nm dzięki któremu skorodowana śruba nie będzie stanowić żadnego problemu podczas odkręcania

Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton

Czworokątny uchwyt narzędziowy 3/4" typu THRU-HOLE - typowy uchwyt narzędziowy stosowany w kluczach udarowych pneumatycznych i elektrycznych. Umożliwia bezpieczne mocowanie wkładek do kluczy nasadowych i zapobiega ich wypadnięciu

Smukła i bardzo ergonomiczna rękojeść środkowa pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem typu Softgrip z czułym włącznikiem elektronicznym gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas wiercenia i wkręcania

Wbudowana latarka (duża dioda LED), która idealnie oświetla miejsce obróbki i pozwala na pracę w miejscach zaciemnionych, czy nie doświetlonych

Wygodny interfejs użytkownika umożliwia wybór prędkości obrotowej i tym samym momentu obrotowego, włączenie/wyłączenie podświetlenia oraz informacje o stanie urządzenia i akumulatora (za pomocą diodowego wskaźnika)

Wygodny i łatwy w obsłudze przełącznik prawo/lewo z blokadą przed przypadkowym włączeniem, np. podczas transportu wkrętarki

Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej zapewniająca w każdej sytuacji łagodny rozruch i pełną kontrolę podczas wiercenia, czy wkręcania

Walizka z tworzywa sztucznego L-BOXX 136 BOSCH z wkładem - to najnowsza linia walizek firmy BOSCH. Dzięki specjalnej konstrukcji dodatkowych zaczepów wszystkie walizki z linii L-BOXX można ze sobą łączyć w jedną całość. System ten pozwala na transport i przenoszenie kilku narzędzi jednocześnie, jest on bardzo praktyczny i co ważne bezpieczny ponieważ w łatwy sposób możemy zabezpieczyć kilka narzędzi jednocześnie.

 • Napięcie akumulatora 18V Li-Ion ProCore (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatora 4,0Ah
 • Prędkość obrotowa 1 bieg od 0 do 800 obr/min (regulowana)
 • Prędkość obrotowa 2 bieg od 0 do 1.200 obr/min (regulowana)
 • Prędkość obrotowa 3 bieg od 0 do 1.750 obr/min (regulowana)
 • Maksymalna liczba udarów 1 bieg od 0 do 1.600 /min
 • Maksymalna liczba udarów 2 bieg od 0 do 2.400 /min
 • Maksymalna liczba udarów 3 bieg od 0 do 2.600 /min
 • Maksymalny moment obrotowy 1 bieg 350 Nm (wkręcanie twarde)
 • Maksymalny moment obrotowy 2 bieg 750 Nm (wkręcanie twarde)
 • Maksymalny moment obrotowy 3 bieg 1050 Nm (wkręcanie twarde)
 • Maksymalny moment zrywający 1700 Nm
 • Maksymalna średnica gwintu wkręcanej śruby M24
 • Uchwyt narzędziowy chwyt zewnętrzny czworokątny 3/4"
 • Ciężar urządzenia 2,9 kg
 • Klucz udarowy firmy BOSCH
 • 2 akumulatory Li-Ion 4,0 Ah
 • Szybką ładowarkę GAL18V-40
 • Metalowy zaczep do drabiny
 • Wkład do walizki na narzędzie
 • Walizkę L-BOXX 136
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną