KASETA i-BOXX 72 L-BOXX BOSCH

 • Producent: BOSCH
 • Kod producenta: 1600A001RW
 • Dostępność: Jest w magazynie
  Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
 • szt.
 • Cena netto: 60,98 zł 75,00 zł

Profesjonalna kaseta systemu L-BOXX i-BOXX 72 firmy BOSCH

Koncepcja L-BOXX powstała we współpracy z firmą Sortimo, wiodącym w Europie producentem wyposażenia pojazdów specjalistycznych.

System L-BOXX to system łatwego łączenia i odłączania poszczególnych walizek, który zapewnia komfortowy transport kilka walizek jednocześnie. Można go w dowolny sposób konfigurować w zależności od potrzeb w celu przechowywania urządzeń, osprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Tym samym L-BOXX jest bardziej komfortowym rozwiązanie, niż wszystkie konwencjonalne walizki. Zapewnia utrzymanie porządku oraz wygodny transport, a jego solidna konstrukcja bez problemu wytrzyma obciążenia do 100 kg.

Integracja walizek L-BOXX z systemem zabudowania pojazdów Sortimo pozwala utrzymać porządek w pojeździe, a także zapobiega przemieszczaniu się ładunku w momencie zderzania, chroniąc w ten sposób kierowcę i pasażerów przed obrażeniami. Jest to jedyny system zabudowy pojazdu tego typu, który z sukcesem przeszedł testy kolizji samochodu z przeszkodą, okazując się bezpieczny dla kierowcy i wnętrza pojazdu.

Walizki L-BOXX występują w czterech różnych rozmiarach. Wszystkie mają taką samą podstawę o wymiarach 442mm x 357mm, różnią się od siebie wysokością (117, 151, 253 i 389mm). Walizki w dwóch pierwszych rozmiarach przeznaczone są do przechowywania mniejszych elektronarzędzi (wkrętarek, wiertarek, czy szlifierek), a dwa największe kontenery służą do transportu większych elektronarzędzi (pilarek tarczowych, pił szablastych, strugów, frezarek górno wrzecionowych, czy zestawów kilku narzędzi).


Charakterystyka produktu


 • Kaseta i-BOXX 72 to walizka na drobiazgi, która pomaga utrzymać je w należytym porządku

 

 • Boczne prowadnice zapewniają łatwe wyjmowanie kasety z walizki LS-BOXX oraz modulów  i-RACK

 

 • Organizer posiada zintegrowany uchwyt ułatwiający przenoszenie, a dołączene etykiety umożliwiają indywidualne oznakowanie 

 

 • Przezroczysta pokrywa ułatwia szybką lokalizację poszukiwanego osprzętu

 

 • Element jest w pełni kompatybilny z systemem mobilnym L-BOXX firmy BOSCH.

12 mc-y GWARANCJI !!!


Na osprzęt firmy BOSCH,
producent udziela 12 miesięcznej gwarancji.

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).

 


ZAPRASZAMY do zapoznania się z szeroką

ofertą systemu L-BOXX firmy BOSCH

 

   

Wysokość 72 mm
Długość 313 mm
Szerokość 367 mm
Ciężar 1,4 kg
Numer katalogowy producenta 1600A001RW

Kasetę i-BOXX 72
Dokument zakupu (FAKTURA VAT), bez którego gwarancja jest nieważna !!!