Dłuto SDS-PLUS BOSCH (do drewna)

  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: 2608690006
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 72,36 zł 89,00 zł

Opis


Dłuto do drewna 20 mm/175 mm SDS-plus BOSCH

Najnowsza na świecie technologia produkcji dłut przeznaczonych do obróbki betonu, kamienia, czy muru. Dłuta firmy BOSCH charakteryzują się jedną z największych na świecie skutecznością przeniesienia udaru na obrabiany materiał. Dłuta przeznaczone są do obróbki takich materiałów jak: beton (różnej twardości), kamień sztuczny i naturalny, cegła (wszystkie rodzaje), wapień, tynk, ceramika, itp.


Charakterystyka produktu


Dłuto do drewna SDS-Plus 20 mm/175 mm firmy BOSCH (szerokość dłuta – 20 mm, długość całkowita dłuta – 175 mm). Przeznaczone do szerokiego zakresu prac związanych z dłutowaniem w drewnie i materiałach drewnopodobnych. Specjalnie zaostrzone i wyszlifowane krawędzie dłuta w łatwy sposób obrabiają każdy rodzaj drewna, idealne do usuwania starych futryn, ram okiennych czy desek podłogowych.

Chwyt SDS-Plus, stworzony i opatentowany przez firmę BOSCH, przeznaczony jest do lekkich prac związanych z kuciem.

Oferowane dłuta przeznaczone są do młotów udarowo-obrotowych i młotów udarowych najbardziej znanych producentów na świecie, takich jak: BOSCH, HILTI, MAKITA, METABO, DEWALT, HITACHI, SPIT, itp., oraz do wszystkich innych młotów z uchwytem SDS-Plus.


12 miesięcy gwarancji!


Na osprzęt firmy BOSCH,
producent udziela 12 miesięcznej gwarancji.

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).

Szerokość dłuta: 20 mm
Długość całkowita: 175 mm