Dłuto SDS-MAX BOSCH (Szpicak, 400mm, SPEED)

  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: 2608690168
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: Od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 34,15 zł 42,00 zł

Opis


Dłuto SDS-MAX szpiczaste 400 mm BOSCH z głowicą samoostrzącą

Najnowsza na świecie technologia produkcji dłut przeznaczonych do obróbki betonu, kamienia, czy muru. Dłuta firmy BOSCH charakteryzują się jedną z największych na świecie skutecznością przeniesienia udaru na obrabiany materiał. Dłuta przeznaczone są do obróbki takich materiałów jak: beton (różnej twardości), kamień sztuczny i naturalny, cegła (wszystkie rodzaje), wapień, tynk, ceramika, itp. Chwyt SDS-MAX, wymyślony i opatentowany przez firmę BOSCH, przeznaczony jest do szczególnie ciężkich i długotrwałych prac.


Charakterystyka produktu


Dłuto szpiczaste SDS-MAX 400 mm firmy BOSCH (długość całkowita dłuta – 400 mm). Przeznaczone do szerokiego zakresu prac wykuwania i wykruszania w murze, betonie i kamieniu (określony kierunek wykruszania) lub do odrywania materiałów o małej powierzchni.

Dłuta typu R-TEC (Reflexion Technology) firmy BOSCH charakteryzują się jedną z największych na świecie skutecznością przeniesienia udaru na obrabiany materiał. Wyposażone w innowacyjny element odbiciowy, dzięki któremu energia odbicia (energia wsteczna) przekształcana jest w dodatkową energię udarową, a to oznacza większą skuteczność i wydajność usuwania materiału przy tej samej żywotności dłuta

Innowacyjny kształt głowicy typu SHARP – dzięki zastosowaniu nowej generacji głowicy o dynamicznym kształcie (patrz zdjęcia), firma BOSCH oferuje swoim klientom dłuto, które charakteryzuje się:
- większą wydajnością usuwania materiału w krótszym czasie
- stałą, wysoką wydajnością usuwania materiału w całym okresie eksploatacji dłuta
- ekonomiczną pracą bez okresów przestoju i bez konieczności czasochłonnego ostrzenia
- szybkim kuciem i kruszeniem bez blokowania dłuta w obrabianym materiale
wysoką żywotnością wynoszącą 100 godzin
o 30% większą wydajnością usuwania materiału

Chwyt SDS-MAX, wymyślony i opatentowany przez firmę BOSCH, przeznaczony jest do szczególnie ciężkich i długotrwałych prac.

Oferowane dłuta przeznaczone są do młotów udarowo-obrotowych i młotów udarowych najbardziej znanych producentów na świecie, takich jak: BOSCH, HILTI, MAKITA, METABO, DEWALT, HITACHI, SPIT, itp., oraz do wszystkich innych młotów z uchwytem SDS-MAX.

Rodzaj chwytu: SDS-MAX
Długość całkowita: 400 mm