Dłuto SDS-MAX BOSCH (do bruzd, skrzydełkowe)

  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: 2608690000
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: Od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 226,83 zł 279,00 zł

Opis


Dłuto SDS-MAX do bruzd BOSCH ze "skrzydełkami"

Najnowsza na świecie technologia produkcji dłut przeznaczonych do obróbki betonu, kamienia, czy muru. Dłuta firmy BOSCH charakteryzują się jedną z największych na świecie skutecznością przeniesienia udaru na obrabiany materiał. Dłuta przeznaczone są do obróbki takich materiałów jak: beton (różnej twardości), kamień sztuczny i naturalny, cegła (wszystkie rodzaje), wapień, tynk, ceramika, itp. Chwyt SDS-MAX, wymyślony i opatentowany przez firmę BOSCH, przeznaczony jest do szczególnie ciężkich i długotrwałych prac.


Charakterystyka produktu


Dłuto do bruzd SDS-MAX 26/350 mm firmy BOSCH (długość całkowita dłuta – 350 mm). Przeznaczone do szerokiego zakresu prac wykuwania i wykruszania w murze, betonie i kamieniu (określony kierunek wykruszania) lub do odrywania materiałów o małej powierzchni.

Boczne „skrzydełka” w dużym stopniu ułatwiają wykuwanie bruzd, nie pozwalając na zbyt duże zagłębienie dłuta w obrabianym materiale. Bruzda na całej swej długości posiada tą samą głębokość. 
W porównaniu z tradycyjnym dłutem do bruzd, dłuto ze „skrzydełkami” pozwala na ponad dwukrotnie szybsze wykucie tej samej długości bruzdy, dzięki czemu oszczędzasz czas oraz w mniejszym stopniu zużywasz narzędzie.

Chwyt SDS-MAX, wymyślony i opatentowany przez firmę BOSCH, przeznaczony jest do szczególnie ciężkich i długotrwałych prac.

Oferowane dłuta przeznaczone są do młotów udarowo-obrotowych i młotów udarowych najbardziej znanych producentów na świecie, takich jak: BOSCH, HILTI, MAKITA, METABO, DEWALT, HITACHI, SPIT, itp., oraz do wszystkich innych młotów z uchwytem SDS-MAX.


12 miesięcy gwarancji !!!


Na osprzęt firmy BOSCH,
producent udziela 12 miesięcznej gwarancji.

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).

Rodzaj chwytu: SDS-MAX
Szerokość ostrza: 26 mm
Długość całkowita: 350 mm