Dłuto SDS-MAX BOSCH (do fliz, 50/300mm)

  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: 2608690098
  • Dostępność: Jest w magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 72,36 zł 89,00 zł

Opis


Dłuto SDS-MAX płaskie do fliz 50/300 mm BOSCH typu Long-Life z głowicą samoostrzącą 

Najnowsza na świecie technologia produkcji dłut przeznaczonych do obróbki betonu, kamienia, czy muru. Dłuta firmy BOSCH charakteryzują się jedną z największych na świecie skutecznością przeniesienia udaru na obrabiany materiał. Dłuta przeznaczone są do obróbki takich materiałów jak: beton (różnej twardości), kamień sztuczny i naturalny, cegła (wszystkie rodzaje), wapień, tynk, ceramika, itp. Chwyt SDS-MAX, wymyślony i opatentowany przez firmę BOSCH, przeznaczony jest do szczególnie ciężkich i długotrwałych prac.


Charakterystyka produktu


Dłuto płaskie SDS-MAX 50/300 mm firmy BOSCH (długość całkowita dłuta – 300 mm). Przeznaczone do szerokiego zakresu prac wykuwania i wykruszania w murze, betonie i kamieniu (określony kierunek wykruszania) lub do odrywania materiałów o małej powierzchni.

Innowacyjny kształt głowicy samoostrzącej – dzięki zastosowaniu nowej generacji głowicy o dynamicznym kształcie (patrz zdjęcia), firma BOSCH oferuje swoim klientom dłuto, które charakteryzuje się:
- większą wydajnością usuwania materiału w krótszym czasie
- stałą, wysoką wydajnością usuwania materiału w całym okresie eksploatacji dłuta
- ekonomiczną pracą bez okresów przestoju i bez konieczności czasochłonnego ostrzenia
- szybkim kuciem i kruszeniem bez blokowania dłuta w obrabianym materiale
wysoką żywotnością wynoszącą 100 godzin
o 30% większą wydajnością usuwania materiału

Dłuto typu Long Life charakteryzuje się o 30% większą wydajnością usuwania urobku w porównaniu z dłutami firmy BOSCH z serii standard.

Chwyt SDS-MAX, wymyślony i opatentowany przez firmę BOSCH, przeznaczony jest do szczególnie ciężkich i długotrwałych prac.

Oferowane dłuta przeznaczone są do młotów udarowo-obrotowych i młotów udarowych najbardziej znanych producentów na świecie, takich jak: BOSCH, HILTI, MAKITA, METABO, DEWALT, HITACHI, SPIT, itp., oraz do wszystkich innych młotów z uchwytem SDS-MAX.


12 miesięcy gwarancji !!!


Na osprzęt firmy BOSCH,
producent udziela 12 miesięcznej gwarancji.

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).

Rodzaj chwytu: SDS-MAX
Szerokość ostrza: 50 mm
Długość całkowita: 300 mm